(ویدئو) محبوبیت جراحی گونه در میان زنان غزه


اگرچه جراحی گونه در سراسر جهان رایج است، اما جاذبه زنان به غزه، بر خلاف سایر عمل های زیبایی پرهزینه و پرخطر، ارزان و بی خطر است.

به گزارش فرارو، زمانی که شوروک شاهین، زن 26 ساله فلسطینی، خود را در آینه نگاه کرد، پس از جراحی پلاستیک با چهره ای مواجه شد که با هدف پیوند استخوان به صورت وی انجام شد. این جراحی در سال های اخیر در غزه بسیار رایج شده است.

این بانوی جوان که در زمینه ارتباطات کار می کند، با برند سفید دیور و کفش های لویی ویتون خوب می گوید: «اگر زیبا بخندید، زیبا به نظر می رسید.

حدود یک ماه پیش، شروق پس از عمل جراحی در بیمارستانی در مرکز شهر غزه به آنچه می خواست رسید و از فرورفتگی آرنج چپش بسیار خوشحال بود. او قصد دارد این کار را برای گونه دیگری تکرار کند، به خصوص که ساده و بی دردسر است.

دکتر. جلا تلماس که روی پیشانی شاهین کار کرده است، گفت: عمل فک بسیار ساده، بسیار آسان و بسیار سریع است و خطر بزرگی ندارد، زیرا فقط ده دقیقه طول می کشد.

او توضیح می دهد که قبل از ایجاد برش های کوچک در ماهیچه های زیگوماتیک که از استخوان گونه تا دهان امتداد دارد، از بی حسی موضعی روی فک و دهان استفاده می کند.

او خاطرنشان کرد که هر ماه برای بسیاری از دختران جوان گودی ایجاد می کند و بیشتر آنها پس از دیدن حالات چهره اقوام و دوستان خود از او می پرسند.

دکتر. الطلمس که در خارج از کشور کار می کند، خاطرنشان کرد که روش حفره انداختن صورت در غزه بیش از هر زن دیگری در جهان عرب رایج است. او توضیح می دهد که زنان غزه از افرادی که به مصر و کشورهای عربی خلیج فارس رفته بودند، درباره او مطلع شدند.

او گفت که هزینه کار هر کدام بین 30 تا 45 دلار است، در حالی که برخی از بیمارستان های غربی می توانند به هزاران نفر برسد.

اماس. شروک شاهین گفت: ساخت چاه مشکل و شرمندگی ندارد و مردم اغلب از من می پرسند که کجا و چه زمانی این کار را انجام داده ام و از من می خواهند که این کار را با آنها در میان بگذارم.

دکتر. حسنعلی الجیش، مدیر مرکز زیبایی ویکتوریا در شهر غزه نیز گفت: اگر زنی به دنبال ایجاد یک چانه شاد است، چرا که نه؟

او که از سال 2018 تحت عمل جراحی پلاستیک و بازسازی قرار گرفته است، می‌گوید که معمولاً ماهانه 30 برنامه برای گودی زیر چشم دریافت می‌کند.

دکتر. حسن که اغلب بر روی فلسطینیان مجروح در جنگ بین اسرائیل و حماس عمل می‌کند، معتقد است که کمی شادی و یک زندگی عادی می‌تواند رنج زنان غزه را در پرتو جنگ، محاصره و سایر ناراحتی‌ها کاهش دهد، اما ما باید. فراموش نکنید که این رنج هنوز وجود دارد.

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances