واکسن بیماری مرک ، خطر بستری شدن در بیمارستان یا مرگ را کاهش می دهد


آنتی بیوتیک خوراکی Mulnopiravir Merck and Ridgebeck Biotherapeutics Mulnopiravir به مرحله سوم مورد انتظار از کارآزمایی های بالینی دست یافت و بستری شدن یا مرگ بیماران مبتلا به بیماری قلبی را تا 50 درصد کاهش داد. مرک به دنبال مجوز اضطراری واکسن قلب و عروق خود است.

غربالگری اولیه کارآزمایی های بالینی فاز سه نشان داد که تقریبا 7.3 درصد از افرادی که مولنوپیراویر دریافت کرده اند 29 روز پس از مصرف در بیمارستان بستری شده اند. در مقایسه ، 14.1 درصد از افرادی که دارونما دریافت کردند در آن زمان در بیمارستان بستری بودند یا فوت کردند.

هیچ موردی از دریافت کنندگان مولنوپیراویر گزارش نشده است ، اما هشت نفر در گروه دارونما در طول مطالعه فوت کردند. هریک از 775 داوطلب مورد مطالعه دارای بیماری قلبی بودند و تا 5 روز پس از شروع علائم در داروهای قلبی یا دارونما قرار گرفتند.

شرکت کنندگان در آزمایش واکسینه نشده بودند و هنوز حداقل دارای یک بیماری زمینه ای بودند که خطر بروز علائم را افزایش می داد. شایع ترین عوامل خطر برای چاقی شامل چاقی ، سن بالای 60 سال ، دیابت یا سابقه بیماری است.

بر اساس این مطالعه ، تأثیر قرص های Corona Merck با شروع علائم همراه با عوامل دیگر تحت تأثیر قرار نگرفت. علاوه بر این ، داروهای خوراکی این شرکت در برابر انواع ویروس های دلتا موثر است.

نتایج در تقریبا 10 of از گروه مولنوپیراویر و دارونما گزارش شد. در میان آنها ، 1.3 the از افراد گروه داروی ضد قلب و عروق مرک را به عنوان درمان عوارض جانبی دریافت کردند ، که برای گروه دارونما 3.4 was بود.

دکتر کاخ سفید دکتر آنتوچی فائوچی ، ضمن اعلام اثربخشی بالقوه این واکسن ها ، گفت که این شرکت ها نتایج تحقیقات خود را به سازمان غذا و دارو (FDA) ارائه می دهند:

“FDA داده ها را تا آنجا که ممکن است دقیق و سریع بررسی و ارزیابی می کند.”

مرک در اسرع وقت به مجوز اضطراری در ایالات متحده نیاز دارد و هنوز به دنبال یک تجارت جهانی است. در صورت مجوز ، مولنوپیراویر اولین واکسن برای کووید -19 می شود. در حال حاضر داروهای ضد ویروسی مانند Remedior وارد جریان خون شده اند.

مرک امیدوار است تا پایان امسال 10 میلیون کلاس تولید کند و تعداد آنها را تا سال 2022 افزایش دهد. همچنین مشخص می شود که آیا انسان می تواند بیماری کرونا را کنترل کند یا با بیماری ها و مشکلات جدیدی روبرو شود.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances