هوای سر فکر نمی کرد از تخت کانادا بالا برود – زومیت


روت همیلتون، از بریتیش کلمبیا ، کانادا ، اخیراً یک شهاب سنگ 1.2 کیلوگرمی را در نزدیکی کوسن خود پیدا کرده است. روت همیلتون در خانه اش خوابیده بود که سگش با صدایی وحشتناک به خواب رفت. از جا پرید و چراغ را روشن کرد و بلافاصله سوراخ بزرگی در سقف اتاقش دید. زمان او ساعت 11:35 شب است. نیویورک تایمز گزارش داد که در ابتدا ، همیلتون 66 ساله فکر می کرد درختان نزدیک خانه سقوط می کنند ، اما ارزیابی های اولیه نشان داد که تمام درختان خانه هنوز آنجا هستند.

روت همیلتون تصمیم گرفت بلافاصله با اورژانس پلیس (911) تماس بگیرد. اما هنگام صحبت با اپراتور ، متوجه شد که یک شیء خاکستری خاکستری بزرگ بین دو بالش گل روی تخت او افتاده است. سپس متوجه شد که آنچه روی تختش افتاده یک ستاره است. همیلتون به آسوشیتدپرس گفت: “من مثل برگ می لرزیدم.” تصور کنید که خواب هستید. “همه چیز ایمن و ایمن بود و شما خوب در رختخواب خود می خوابیدید ، اما وقتی ستاره ای به شما برخورد کرد ، بلافاصله از تخت بلند شدید.”

این ستاره بزرگ ، تقریباً به اندازه یک مرد قوی ، در کنار خانم فرود آمد. همیلتون ، مقداری گچ و خاک روی دیوارها خرد کرد و آن را روی صورت خود ریخت. این حادثه که در 3 اکتبر رخ داد ، کاربران اینترنت را به طور موقت تعطیل کرد و در نهایت به دانشمندان اجازه داد تا درباره این ستاره تحقیق کنند.

شهاب سنگ 1.2 کیلوگرمی در دست روت همیلتون

هر ساعت و هر روز “شهاب سنگ” به زمین پرتاب می شود. شهاب سنگ هایی که به اندازه کافی بزرگ هستند تا در سطح سیاره زندگی کنند و در سیاره ما فرود می آیند ، به ستاره هایی تبدیل می شوند که می شناسیم. برخی از ستارگان از مصنوعات و برخی از موزه ها به دست آمده اند. برخی از آنها نیز از طریق نمایندگی های فروش و وب سایت های خرده فروشی مانند eBay فروخته می شوند. در مارس 1999 بود که مجموعه ای از عتیقه جات کمیاب در مجموع 4 میلیون دلار در کریستیز پیدا شد.

شب گذشته طوفان خانه همیلتون در شهر طلایی (شهری با 3700 نفر در 708 مایلی شرق ونکوور) را لرزاند ، دیگر کانادایی ها دو صدای وحشتناک شنیدند و آتش بازی زنده دیدند. به گفته دانشمندان دانشگاه کلگری ، برخی از آنها قادر به ثبت تصاویری از این رویداد هستند. بعد از خانم همیلتون با پلیس اورژانس تماس گرفت ، یک کارمند به خانه اش آمد و گفت به دلیل انفجار در محل ساخت و ساز نمی توان به سنگ غیر اشغال شده رسید. اما س questionsالات بعدی نشان می دهد که انفجاری در آن شب رخ نداده است.

سپس افسر در جای دیگری تخمین زد و گفت سنگی که روی خانم افتاد تخت همیلتون ممکن است یکی از دو ستاره ای باشد که صدای خشن آنها در همان نزدیکی شنیده می شد. ناامید از این ، خانم همیلتون به اتاق خواب خود برنگشت و شب را با نوشیدن چای ماند. همیلتون به رسانه های محلی گفت تصمیم خود را برای خاموش نگه داشتن داستان آغاز کرده است ، اما بعداً به دانشمندان دانشگاه وسترن انتاریو هشدار داد. پیتر براوندانشمند در محل تحقیق نیز به محل شتافت و اهمیت این ستاره را که به اعتقاد وی “از یک ستاره آمده بود” تصدیق کرد. اماس. همیلتون ، که اکنون بازنشسته شده و رئیس واحد تجاری منطقه است ، تصمیم گرفت خانواده خود را معرفی کند.

مثل برگ می لرزیدم. تصور کنید که به خواب رفته اید و بلافاصله با ستاره ها بیدار می شوید

شهاب سنگ ها در داخل و حیاط خلوت افتاده اند. در سال 1982 ، ستاره ای با وزن 2.7 کیلوگرم در خانه ای در واترسفیلد ، کانکتیکات ایالات متحده سقوط کرد. این شیء با سوراخ شدن سقف طبقه دوم و اول به داخل اتاق نشیمن افتاد و با نارضایتی سرنشینان به داخل اتاق غذاخوری غلتید. در یک رویداد غیرمعمول دیگر در سال 2020 ، یک شهاب سنگ 2 کیلویی از سقف به خانه تابوت ساز اندونزیایی سقوط کرد.

به گفته پروفسور براون ، احتمال برخورد ستاره با خانه خصوصی و شکستن تختخواب سالانه 100000 دلار تخمین زده می شود. شهاب سنگی که از خانم بیرون آمد اتاق خواب همیلتون یکی از تنها دو ستاره ای بود که آن شب از آسمان طلایی عبور کرد. بعداً دانشمندان دانشگاه کلگری (257 کیلومتری شرق گلدن) دومین شیء را در فاصله یک و نیم مایلی خانه همیلتون پیدا کردند. دانشمندان از تابلوهای کنترلی در عکس ها و فیلم های افراد منطقه برای دیدن ستاره استفاده کرده اند.

خارج از خانم  اتاق خواب همیلتون بعداً دچار گردباد شدخارج از خانم اتاق خواب همیلتون بعداً دچار گردباد شد

آلن هیلدبراند: آیا دنبال کننده های بیشتری می خواهید؟“او و همکارانش بسیار خوشحال بودند که این هدیه آسمانی را به ما دادند و حتی” من فکر می کنم ما یکدیگر را با خوشحالی در آغوش گرفتیم. ” اطلاعات تاریخ و آسان برای استفاده از دستگاه های خورشیدی و سیارک ها. به این ترتیب ، دانشمندان می توانند فرصتی برای تظاهر به این اجسام به جای اینکه از دور به آنها نگاه کنند ، داشته باشند.

مقالات مرتبط:

دانشمندان همچنین می گویند می توانند از شهاب سنگ ها برای بازسازی نحوه حرکت این اجسام از فضا به زمین استفاده کنند. شهاب سنگ ها تا این حد 90 درصد وزن خود را از دست می دهند. دمای ستارگان در این سفر به بیش از 2000 درجه سانتیگراد می رسد و سرعت آنها گاهی بیش از 50 برابر صدا است. اگرچه هوا اغلب هنگام مشاهده گرما و سرما را از دست می دهد ، اما هنوز بسیار گرم است.

اماس. همیلتون گفت که قصد دارد طوفان را پس از پایان دانشمندان از ذخایر خود دور نگه دارد. او گفت احتمال کشته شدن این ستاره برای برنده شدن در قرعه کشی بیشتر است و اکنون این شک و تردید برای خانم بوجود آمده است. همیلتون ، چرا خرید بلیط قرعه کشی را در نظر نمی گیرید. در پاسخ به سوالی از خبرنگار در مورد او ، او گفت که لازم نیست چون قبلاً برنده شده است. خانم “من آسیبی ندیدم” همیلتون گفت. من تجربه قبلی را گذراندم و حتی یک بار هم حفر نکردم. بنابراین تنها کاری که باید انجام می دادم این بود که دوش بگیرم و گرد و غبار را از سر و صورتم بشویم. “من از زنده بودن بسیار خوشحالم.”

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances