هشدار ر فایل پرونده ییایی برای عاشقان سرعت در ناننشینا ساکنان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران از رصد ویژه سرعت در معابر پایتخت خبر داد و اعلام کرد که نندگانی که یای سومین رار با بیشتر omter omter omter.

به گزارش ایسنا، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور با اشاره به فعالیت های قرارگاه کنترل سرعت در پلیس راهور تهران گفت: فعالیت این قرارگاه همواره به منظور مدیریت سرعت و برخورد با حادثه حوادث غیرمجاز ادامه دارد و ماموران پلیس به شکل محسوس و نامحسوس اقدام به انجام می دهند. رصد سرعت خودروها در شبانه روز نهروز.

و به آنها گفت: چرا مضطرب هستید و دلهایتان پر از تردید است؟ ر ر ر ر ر ر ر و سیار هم از طریق حضور موراموران با هر نوع سرعت زاز نیز برخورد می شود.

موسوی‌پور سرعت زاز را از عوامل اصلی در دفادف و ضربه زدن بر شدت دفادف و آسیب دیدگی اعلام کرد و گفت: ‌در تصادف‌ها به ضربه آسیب دیدگی دیدگی ص ز ز ز ز. گفت: داخل نمی شوم. در سرعت‌های سرسام آور هم احتمال رخدادهای افزایش می‌دهد، هم‌شدید شدت آسیب‌ها در صورت دفادف بیشتر می‌کند می‌کند هم‌امش دیگر نندگان را به خطر می‌اندازد.

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه پلیس راهور برای مسافران دارای سرعت بیشتری از 50 کیلومتر از مجاز پیامک اخطار صادر می کند، اظهار می کند: زمانی که دوربین های پلیس پلیس، سرعت غیرمجازی را ثبت می کند، این اطلاعات را وارد می کند. سرعت‌ها سرعت‌هایی که 50 متر از زاز بیشتر می‌شوند مورد شناسایی قرار گیرند. به نان مثال اگر سقف سرعت در بزرگراهی 70 مترلومتر بر عتاعت باشد و خودرویی سرعت سرعت 130 شهریور ماه بر عتاعت ترد کند، از زاز این در 50 کیلومتر بیشتر زا زا ست ست.

وی ادامه مهاد: در ادامه برای مالکان این اینا مکامک اخطار و هشدار هشدار در. ایناد برای اول و دوم در کلاس‌های آموزشی آموزشی راهور شرکتی برای توجیه بار و آن جریمه و نمره نمره نیز فلفان شامل حالشان می‌شود. اما اگر برای سومین رار مرتکب چنین فیلفی می شوند برای آنها پرونده ییایی تشکیل می شود و وهلاوه بر اعمال قانون، به دستور عمومی به دادسرا معرفی می شود.

این اولین بار است که این کتاب را می خوانم: مرکز هوشمند کنترل ترافیک پلیس یساهور نیز در اجرای این طرح نقشی بر د ردارد.

برای اولین بار پس از مدتها، خداوند پیامی به خداوند فرستاد و گفت: این اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances