نگاهی به تغییرات نسل سوم هدفون اپل با استفاده از تصاویر سی تی اسکن – زومیت


در سپتامبر 2016، اپل آماده بود تا جک 3.5 میلی متری صدا را از آیفون 7 حذف کند و تمام هدفون های بی سیم و محبوب ایرپاد را معرفی کند. این حرکتی بود که علی‌رغم انتقادها، تأثیر عمده‌ای بر تمام هدفون‌های بی‌سیم و برخی صنعت احیا کرد. سالانه میلیون ها هدفون از این دست به فروش می رسد و اپل با هدفون های محبوب ایرپاد، رهبر بلامنازع بازار است.

در واقع می‌توان به نسل اول ایرپاد به عنوان الهام‌بخش طراحی هدست‌های بی‌سیم متعدد و حتی ایرپاد پرو اشاره کرد و اکنون نسل سوم مدل ایرپاد مبتنی بر طراحی است. اکنون تصاویر سی تی اسکن جالبی از نسل اول ایرپاد، ایرپاد پرو و ​​ایرپاد 3 منتشر شده است که می تواند انجام تغییرات آنها را نشان دهد.

نمودار نشان می دهد که باتری داخلی بزرگترین باتری مورد استفاده در نسل اول ایرپاد است که کل ساقه ساقه بلند را در خود جای داده است. در بدنه این گوشی تراشه اچ 1 مخصوص اپل و در پایین آن یک میکروفون تعبیه شده است. این زمانی است که شاهد تغییرات زیادی در ایرپاد پرو هستیم. در واقع، ایرپاد پرو اولین ابداع هدفون های بی سیم اپل بود که این شرکت را مجبور به طراحی مجدد کل طراحی داخلی و مکان دستگاه کرد. شاید واضح ترین تغییر محل قرارگیری باتری باشد.

در ایرپاد پرو، اپل طراحی ساقه بلند ایرپاد و ایرباد کلاسیک را کاهش داده است. اما به طور طبیعی، بهبود باتری برای شارژ کافی در یک پایه کوچک نیز یک مشکل بزرگ است. در تصویر به وضوح می بینید که اپل برای حل این مشکل باتری را در گوشی ایرپاد پرو قرار داده است. اپل همچنین محدوده اجزای PCB یا برد مدار چاپی را کاهش داده است تا آن را کوچکتر کند. علاوه بر این، AirPad Pro دارای یک اصلاح EQ است که به لطف میکروفون جدید طراحی شده برای گوشی های اندرویدی امکان پذیر است.

ناگفته نماند که برداشتن باتری از پایه ایرپاد پرو به اپل این امکان را می دهد که حسگرهای لمسی پاور را در آن ناحیه راه اندازی کند و به کاربران این امکان را می دهد که ایرپاد پرو را برای توقف موسیقی، تماس با سیری و غیره فشار دهند. با این حال، به نظر می رسد اپل میکروفون های ایرپاد 3 را نیز در مقایسه با ایرپادهای قدیمی جایگزین کرده و اکنون آنها را ارتقا داده است.

همانطور که قبلا ذکر شد، نسل سوم مدل ایرپاد از طراحی ایرپاد پرو الهام گرفته شده است. اما دستگاه هایی از نسل اول هدفون نیز وجود دارد. در واقع، این مهم‌ترین پیشرفت مدل ایرپاد از زمان شروع نسل اول در سال 2016 است. اما برخلاف ایرپاد پرو، پدهای سیلیکونی ندارد.

برخلاف ایرپاد پرو که عموماً کامل نیست، سی تی اسکن نشان می دهد که ایرپاد نسل سوم پر از محصولات و بسیاری از سنسورهای مشابه ایرپادهای نسل اول است. مانند AirPad Pro، باتری در کنار پوسته جدید قرار می گیرد. جالب است بدانید که تصاویر سی تی اسکن توسط سایت «اسکن ماه» ارائه شده است. این سایت محصولات محبوب را تحت سی تی اسکن فهرست می کند تا نحوه طراحی و توسعه آنها را نشان دهد.

مقاله مرتبط:

این گرافیک در حالی است که به نظر می رسد اپل برای انتقال به نسل بعدی ایرپاد پرو آماده شده است. ایرپاد پرو جدید دارای طراحی است که آن را شبیه هدفون های اخیر بیتس می کند. اما اپل برای نصب سخت افزار در شاسی کوچک کار سختی خواهد داشت.

علاوه بر این، گفته می‌شود که مدل ایرپاد پرو مجهز به دماسنج برای اندازه‌گیری دمای بدن کاربر از داخل گوش است که به نظر می‌رسد دماسنج داخل گوش می‌تواند با یک سنسور مشابه در اپل واچ کار کند. سری 8. ایرپاد مجهز به ویژگی های سلامتی است و همچنین از مانیتورینگ حرکت برای نظارت بر عملکرد کلی کاربر و ارسال هشدار به کاربران در مواقع اضطراری استفاده می کند. علاوه بر این، تضمین می کند که ایرپادهای آینده می توانند به عنوان سمعک استفاده شوند.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances