نل ناخواسته به‌خاطر بلب 2.5 میلیونیمردی که برای گرفتن بلب پدرش پدرش جونیانی را به قتل رسانده است، در دگادگاه کیفری استان تهران محاکمه کمه. این یکی از مهمترین کارهایی است که می توانید برای کمک به عزیزان خود انجام دهید.

به گزارش شرق، یک سال قبل به مأموران پلیس در جنوب نان خبر رسید که فرد با واردکردن ضربه قواقو بر بدن نیانی به مام سعید، او را به قتل رسانده است. نیانی که مأموران به محل رسیدند تات خود را آغاز کردند و متوجه شدند که ویداوید نام دارد و بعد از واردکردن ضربه بر ز ز ز زل متواری شده است. همه نان سعید را به بیمارستان رساندند اما او وانش نشا از دست داد و نستانست دوام بیاورد. توجه به رکارک به دست‌آمده و نه‌هانه‌هایی است که از جاوید وجود دارد، نان او را ردیابی و زدازداشت.

ویداوید در بازجویی‌ها به قتل اعتراف کرد اما مدعی شد بر یای کشتن سعید شتهشته است. : تکمیا تکمیل تحقیقات و صدور استاست پرونده برای بررسی بیشتر و حکم به دگادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و شعبه شعبه ۲ پای محاکمه رفت. در سهلسه به این پرونده ابتدا مادر مقتول در جایگاه قرار گرفت و استار صدور حکم صصاص اما همسر مقتول به عنوان قیم اعلامش گذشت کرد گفت شکیاتی ندارد.

در ادامه در ج یگایگاه هار ر. اواته مل را قبول کرد و گفت: من ضربه را زدم اما قصدم کشتن نبود. خواست در ادامه گفت: مقتول را از قبل می‌شناختیم. او مشتری فروشگاه ما بود. من و پدرم یک سوپرمارکت داشتیم. مدتیل مدتی قبل از پدرم و نیم یونلیون تومان پول قرض گرفته بود، بعد از مدت زمان به و و گفتم پدرمل پدرم را پس،، اما ا و توجهی. روز حادثه رفتش رفتم و رهاره گفتم پول را بده، او اینار جواب داد از پولی نگرفت، تو از پدرم گرفتی گرفتی. او هم باب داد پس من با پدرت طرف باب هستم و تو ربطی ردارد. خانواده ادامه داد: سر این ماه موضوعا هم جروبحث را انجام دادیم. من آن موقع بودم و اصلاً در حال خودم نبودم نبودم و مستی مستی این رار را کردم. اگر سوالی دارید، لطفا با من تماس بگیرید. االا توضیح بده چقدر بودی بودی

گفت: من از زاعت چهار بعدازظهر 10ا 10 شب مشروب خوردم. دوستا دوستانم مشروب می‌خوردم. مدام خارج از زازه در ماشین یکی از نمانم مشروب مشروب. ضیاضی گفت: چگونه این اینار را انجام می‌دهد که سوپرمارکت شغلی نیست که بخواهد و مام مدیر در آن باشد. خانواده در پاسخ گفت: من منازه را به یکی از اقوام دارم، و خودم دوستا دوستانم برات‌ها مشروب مشروب. وقتی مقتوا مقتول درگیر حال شدم درستی شتماشتم. بعد از ز هم با دوستم فرار ر. چند ساعت بعد بود که زهازه متوجه شدم چه تفرقه ای افتاده است این نان اصلاً در خودمال خودم خودم.

ابعد گفته‌های رایانه، لمدافع او و درایگاه قرار ر. اوستاست مهلت کرد و: خا‌ای برای فرزندان مقتول خریداری کرده‌اند و به مام تبدیل شده‌اند و از این طریق موفق شده‌اند بچه‌ها را به‌عنوان قیم بخرند. من فکر می‌کنم اگر دادگاه به ما فرصت بدهد، می‌توانیم از اولیای دم هم یتایت یت کنیم. مادر مقتول از خانواده متقاضی درخواست سه میلیارد تومان پول است، اما نمی توانند این مبلغ را دریافت کنند، به همین دلیل من بهعنوان وکیل آنها را می گویم که اولیای دم نمی تواند مبلغی را که مادر مقتول درخواست کرده است، بپردازد و کل پولی که می تواند بدهی نصف کند. غلغ است.

من مطمئن نیستم که در مورد چه چیزی صحبت می کنم، اما مطمئن نیستم که در مورد چه چیزی صحبت می کنم. او گفت: من خون فرزندم با پول عوض نمی‌کنم، نمانم چه کسی حرفی می‌زند. اگر می خواهید در مورد این موضوع بیشتر بدانید، می توانید آن را در اینجا بررسی کنید: قاضی زالی، رئیس دادگاه نیز اعلام کرد اگر وکیل مطمئن باشد که فرصت و شرایطی دارد، دادگاه این درخواست را می پذیرد، در غیر این صورت روند دادرسی متوقف می شود که وکیل اعلام کرد شرایط کاملاً فراهم شده و امکان پذیر است آنها در مدتی که دادگاه دارند. فرصت می‌دهد یتایت یت. به این ترتیب قضاوت، فرصتی یای رسیدن به حلح به این دو نوانواده ده.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances