نحوه بارگیری فیلم ها از پلت فرم Vimeo – Zomit


Vimeo مجموعه عظیمی از فیلم های مختلف دارد. مزیت این است که می توانید این فیلم ها را برای استفاده آفلاین در دستگاه خود بارگیری کنید. در این مقاله نحوه ذخیره فیلم ها بر روی دسکتاپ و تلفن همراه را به شما نشان خواهیم داد.

آنچه قبل از بارگیری ویدیو باید بدانید

با توجه به Howtogeek ، به خاطر داشته باشید که در حداقل رایانه های شخصی (Windows ، Mac ، Linux و Chromebook) ، نمی توانید همه فایل های ویدئویی را بارگیری کنید. فقط ویدئوهای ارسال شده توسط کاربران با ویدیوی پولی قابل بارگیری هستند. این بدان معناست که اگر شخصی ویدئویی را از حساب ویدئویی رایگان خود بارگیری کند ، نمی توانید آن را بارگیری کنید. اما با برنامه تلفن همراه Vimeo (iPhone ، iPad و Android) ، می توانید فیلم ها را از وب سایت بارگیری کنید.

جملات دیگر:

تفاوت دیگر این است که اگر ویدئو را از دسکتاپ خود بارگیری کنید ، ویدیو را دریافت خواهید کرد. از طرف دیگر ، اگر فیلم را از تلفن همراه بارگیری کنید ، فیلم را دریافت نمی کنید. در عوض ، داده های شما در برنامه ویدیویی ذخیره می شود و برای دسترسی به فیلم های بایگانی شده باید از آن استفاده کنید. آهنگ های مشابه از Spotify بارگیری شده است.

نحوه بارگیری فایل های ویدئویی از دسکتاپ

برای بارگیری ویدئوها از رایانه Windows ، Mac ، Linux یا Chromebook خود از وب سایت استفاده کنید. وب سایت را در رایانه خود باز کنید و ویدئوی وب سایت را وارد کنید ، سپس ویدیویی را که می خواهید بارگیری کنید پیدا کنید و روی ویدیو کلیک کنید تا پخش آن آغاز شود.

صفحه را پایین بیاورید و روی دکمه کوچک “بارگیری” در زیر عنوان فیلم کلیک کنید.


پنجره “بارگیری” را مشاهده خواهید کرد. در اینجا ، کیفیت فیلم مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس ، در کنار گزینه امن ، روی “بارگیری” کلیک کنید.

ویدیو را از ویدیو بارگیری کنید


نکات: هر چه بهتر ، ویدئو بزرگتر است.

پنجره معمول “ذخیره” در دسکتاپ شما باز می شود. در این پنجره ، پوشه ای را انتخاب کنید تا فیلم در آن ذخیره شود.

ویدیو را از ویدیو بارگیری کنید


به این ترتیب می توانید ذخیره ویدئو را برای استفاده آفلاین در دسکتاپ خود به پایان برسانید. اکنون می توانید این فایل بارگیری را پخش یا ویرایش کنید و همچنین آن را به دستگاه های دیگر ارسال کنید.

نحوه بارگیری فیلم از تلفن همراه

از برنامه رسمی ویدئو برای ذخیره فیلم ها برای استفاده آفلاین در iPhone ، iPad یا تلفن Android خود استفاده کنید.

در صفحه ویدئو ، روی تنظیم در گوشه سمت چپ ضربه بزنید.

ویدیو را از ویدیو بارگیری کنید


از منوی سه نقطه ، Make Offline را انتخاب کنید.

ویدیو را از ویدیو بارگیری کنید


ویدیوها شروع به بارگیری ویدیوهای انتخاب شده در تلفن شما می کنند. پس از بارگیری ، به View> Offline بروید کاربرد ویدیو را خواهید دید.

ویدیو را از ویدیو بارگیری کنید


مقاله آفلاین همه ویدیوهای بارگیری شده خود را نشان دهید.

ویدیو را از ویدیو بارگیری کنید

شما باید از این فرایند برای ذخیره فیلم ها در پلت فرم Vimeo روی دسکتاپ و تلفن همراه خود استفاده کنید. امیدواریم این راهنما برای شما مفید واقع شده باشد.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances