نتایج تحقیقات: بیش از 60 درصد کاربران با ویندوز 11 آشنایی ندارند


نتایج یک مطالعه تحقیقی توسط وب سایت “ذخیره پول” نشان می دهد که 62 درصد از کاربران نه تنها از ویندوز جدید و زمان انتشار آن بی اطلاع هستند ، بلکه هنوز نمی دانند که آیا رایانه آنها با ویندوز 11 سازگار است یا نه

مایکروسافت به زودی تغییرات زیادی در ویندوز 11 ایجاد می کند ، اما به نظر می رسد اکثر کاربران چشم انتظار عملکرد جدید مایکروسافت نیستند. طبق تحقیقات انجام شده ، 62 درصد از کاربران ویندوز هنوز از این تغییر مطلع نیستند.

وب سایت “Savings.com” نظرسنجی را برای سنجش سطح دانش و رضایت کاربران برای ویندوز 11 انجام داد. در این نظرسنجی از 1042 کاربر فعلی ویندوز در مورد تجربه آنها پرسیده شد و متعهد به ارتقاء خدمات نسل بعدی مایکروسافت هستند. نتایج نشان می دهد که تنها کمتر از 40 درصد از کاربران ویندوز با سیستم عامل جدید مایکروسافت آشنا هستند و همین درصد از کاربران می خواهند به نسخه جدید ویندوز برنامه تغییر دهند. زمان.

60 درصد دیگر کاربران اذعان دارند که نه تنها اطلاعاتی در مورد آینده ویندوز ندارند ، بلکه از سازگاری یا ناسازگاری دستگاه های خود با آن بی اطلاع هستند. لازم به ذکر است که قابلیت جدید ویندوز با سیستم عامل های قدیمی و رایانه های بدون تراشه TPM 2.0 سازگار نیست. با این حال ، برنامه PC Health Check می تواند سازگاری دستگاه خود را برای ویندوز 11 تعیین کند.

نتایج این مطالعه همچنین نشان می دهد کاربرانی که مدتی است از سیستم عامل استفاده می کنند از به روز رسانی بیشتر آگاه هستند. همچنین ، اگر تجربه کاربری ویندوز 11 را با iOS و Mac مقایسه کنید ، اعداد نشان می دهد که مایکروسافت در این زمینه اهمیت قابل توجهی کسب نکرده است.

با این حال ، اگر مایکروسافت به اندازه کافی برای عملکرد جدید خود اعلام نکرده باشد ، برخی از کاربران شگفت زده خواهند شد. با این حال ، از آنجا که ابزارهای خاصی برای این سیستم عامل مورد نیاز است ، مایکروسافت آن را برای هر کاربر خاص کرده است.

مایکروسافت سرانجام ویندوز 11 را در 5 اکتبر منتشر می کند و باید دید کاربران چگونه می توانند از تازه واردان در پلتفرم Redmondians استقبال کنند.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances