نتایج بررسی 80 میلیون باج افزار توسط Google – Zomit گزارش شد


گوگل گزارشی از آزمایش باج افزارها منتشر کرده است. این گزارش نشان می دهد که اسرائیل تعداد زیادی از این بدافزارها را گزارش کرده است.

یک جستجوی بزرگ اینترنتی از شرکت امنیت سایبری “Virus Total” خواسته است که این تجزیه و تحلیل را انجام دهد. در این مطالعه 80 میلیون بدافزار از 140 کشور مورد بررسی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش ، اسرائیل ، کره جنوبی ، ویتنام ، چین ، سنگاپور ، هند ، قزاقستان ، فیلیپین ، ایران و انگلستان در میان 10 کشوری هستند که بیشترین تعداد بدافزار گزارش شده در اسرائیل را دارند. Head Nem.

مقالات مرتبط:

همانطور که گفته شد ، اسرائیل تعداد زیادی از بدافزارها را گزارش کرده است که 600 درصد بیشتر از تعداد ساده نام بدافزارها است. این گزارش شماره اصلی بدافزارهای ثبت شده توسط کشور را مشخص نمی کند.

طبق گزارشات نت نتاز ابتدای سال 2020 ، فعالیت باج افزارها در دو فصل اول افزایش یافته است ، از جمله این ویروس عملکرد تیم باج افزار GandCrab است.

کل بیماری می گوید:

GandCrab در سه ماهه اول سال 2020 چندین باج افزار ثبت کرد و از آن زمان ، این تیم در حال افول است. این گروه باج افزار همچنان فعال است و بر اساس تعداد ورودی های رجیستری در موقعیت بالاتری نسبت به گروه های دیگر قرار دارد.

در ژوئیه 2021 ، عملیات گروه بانوک افزایش یافت. این گروه از باج افزارها در ابتدای سال 2021 شروع به کار کردند. حملات باج افزارهای این گروه شامل سه مرحله مختلف است: دسترسی اول ، گسترش شبکه و اهداف حمله.

آمار باج افزار بر اساس عملکرد

GandCrab از ابتدای سال 2020 فعال ترین گروه باج افزار بوده و 78.5 درصد از کل طرح های صفحه را به خود اختصاص داده است. بابوک و سربر به ترتیب با 7.6 درصد و 3.1 درصد گروه های نجات دهنده هستند.

به عنوان یک ویروس کلی ، 95 درصد از باج افزارهای شناسایی شده در پرونده های کامل ویندوز یا کتابخانه های DLL این سیستم عامل ثبت شده اند. دو درصد از کل باج افزارها بر روی Android انجام شده است.

این شرکت امنیتی می گوید که باج افزار معمولاً در برنامه هایی با استفاده از مهندسی اجتماعی یا از طریق پارچه پرده (کارهای کوچکی که برای نصب بدافزار طراحی شده اند) تنظیم می شود. این شرکت در ادامه توضیح داد که اساس کار باج افزارها همیشه مستمر بوده است.

چه فکری در این باره دارید؟

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances