مسکو با پرداخت 240 ایستگاه اصلی مواجه شده است


روز گذشته روسیه سامانه ای به نام Face Pay را در 240 ایستگاه اصلی مسکو راه اندازی کرد که از پرداخت های حضوری برای پرداخت هزینه مسافران استفاده می کند. این اولین استفاده گسترده از پرداخت های تشخیص چهره در سراسر جهان است.

در سیستم Face Pay ، مسافران ملزم به ارسال عکس های خود و اتصال حساب بانکی و کارت اعتباری خود به برنامه تلفن همراه Mosmetro هستند. هنگام ارائه اطلاعات مورد نیاز ، دوربین هنگام ورود به پارکینگ صورت شخص را می بیند و هزینه های مورد نیاز را از حساب او کسر می کند.

کارگران مسکو انتظار دارند 10 تا 15 درصد از مسافران زمینی به طور منظم در دو تا سه سال آینده از Face Pay استفاده کنند. به گفته آنها ، این روش باید زمان انتظار را در صف کاهش دهد و نیازی به لمس وسایل مختلف در هنگام وقوع بیماری را از بین ببرد.

سرگئی سوبیانین ، شهردار مسکو در توئیتر خود نوشت: “اکنون همه مسافران می توانند بدون استفاده از تلفن ، کارت نقدی یا کارت نقدی خود به راحتی از قطار استفاده کنند.” مسکو اولین شهر جهان است که از Face Pay در این زمینه استفاده می کند. “این یک فناوری بسیار جدید و هوشمند است و ما هنوز در تلاش برای بهبود آن هستیم.”

مقامات مسکو می گویند که اطلاعات مسافران برای ورود امن است و به پلیس نرسیده است. با این حال ، گروه های خصوصی نگران کار هستند. استانیسلاو شاکیروف ، بنیانگذار گروه حقوق دیجیتال Roskomsvoboda ، گفت: “این فناوری یک گام خطرناک جدید در مدیریت مردم روسیه است.” باید تمرکز روشنی بر کاربرد عملی این برنامه وجود داشته باشد. متروی مسکو یک سازمان دولتی است و تمام داده های آن به سرویس های اطلاعاتی می رسد. “

مسکو اخیراً دستخوش تغییرات بزرگی در استفاده از فناوری شده است و در حال حاضر تعداد دوربین های نظارتی را به بیش از صدها دوربین افزایش داده است. علاوه بر نگرانی های دولت در مورد استفاده از این اطلاعات ، عموم مردم نگران هک این سیستم ها هستند ، زیرا اخیراً هکرها درخواست هک کردن سیستم استخراج را داشته اند. 200 دلار است.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances