مجیدی: چرا دنبال زیبا بازی کردن استقلال هستیدداد مجیدی پس از ز برتری یک بر فوتب ستقال استقلال مقابل ذوبآهن اصفهان در لیگ هفدهم گفت: تیم من ۱۵ تمرین انجام داد. اگر سوالی دارید، لطفا با من تماس بگیرید.

وی ادامه داد: پس از توانایی با هوادار یک روز وریاوری و یک روز هم هم تمرین سپس بابل پیکان ۱۲۰ دقیقه ج مام حذفی مید نان ن. امروز هم پس از روز با ذوب‌آهنا ذوب‌آهن در لیگ برتر زیازی زی. به برنامه های تبریک و واهم پیغامی به آنها بدهم و با توجه به شر یطیایی که پیش آمد، فوق العاده ده. با تمام توان نازی و از آنها تشکر می کنم. به تیم ذوب‌آهن خسته نباشید می‌گویم می‌گویم که تیم رار خوبی است. در مجموع بازی خوبی به خصوصی در دوم هداهد هد.

اگر می خواهید یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید، باید سخت تلاش کنید تا زندگی خود را تامین کنید. نیانی امروز امروز به خصوص در دوم عالعاده ده. از اواملاً رضایت دارم و قبلا گفته‌ام او از جوانهای خوب استقلال است و امیدوارم پیشرفت کرده و م یلی بازی زی.

برای اولین بار بعد از مدت ها در ایالات متحده به دنیا آمدم و بزرگ شدم. به نظرم د وریاوری بسیار خوب خوب.

اگر می خواهید در مورد این موضوع بیشتر بدانید، ممکن است بخواهید این مقاله را بررسی کنید: من دو بازی لیگ را تماشا کردم و هیچ چیزی آن را. نمانم چرا همه دنبال این هستند که ستق استقلال زیبا بازی زی. بازیکنانم فوق‌العاده بهترین هستند. آنها صحبت کردم و مهم ترین چیز یای ما این روند است. رار سختی داریم ولی فکر می کنم با بازیکنانی که داریم این روند را حفظ کنیم.

وی در مورد اینکه مهدی تارتار مدعی شد تیمش در نود دقیقه حباب توپ و نان بود، می‌توان توپ را به اصفهان گفت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم