مبتکر صندوق تحقیقات و فناوری کشور در فناوری اطلاعات و ارتباطات – زومیت


این وجوه می تواند به عنوان تضمینی برای پشتیبانی از تحویل و تقاضای فناوری باشد و علاوه بر تضمین پرداخت خسارت، نگرانی های فروشنده و مشتریان را با ضمانت هایی که می دهند برطرف کند.

اگر تامین مالی از طریق سرمایه گذاری در تحقیقات محقق شود، می تواند به فرصتی سودآور برای هر دو طرف تبدیل شود و سایر کشورها و موسسات تحقیقاتی نیز می توانند دانش فراتر از آن را توسط صندوق تحقیقات و فناوری در این زمینه به عنوان گام خوبی برای حمایت به کار گیرند. صاحبان بازخورد دریافت می کنند. بنابراین، مایلیم درباره صندوق تحقیقات و فناوری نوآورانه که بزرگترین سرمایه گذاری پژوهشی و فناوری در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات است، بیشتر بدانیم.

صندوق تحقیقات و فناوری نوآورانه با تصویب کارگروه امور مالی پژوهش و فناوری، از اواسط سال 1395، کسب و کار نوپا با سرمایه 1000 میلیارد ریالی در مراسم یلدا رونمایی شد و مردم ایران را از بازسازی اکوسیستم آگاه کردند. آغاز شده است. وظایف او دکتر. کمیل شاعری، رئیس هیئت پژوهشی پژوهشی و فناوری، درباره سرمایه گذاران در راهبرد جدید توسعه تحقیق و فناوری گفت: سرمایه گذاری ویستا (سازمان ایرانسل) و توسعه کارآفرینی بهمن در راستای تصمیمات سازمان کارآفرینی، پژوهش و فناوری. ابتکار توسعه سرمایه جسورانه کار می کند. “

سرمایه گذاری جسورانه (VC) نوعی سرمایه گذاری شخصی و مالی است که در آن سرمایه گذاران در کسب و کارهای نوپا و کوچکی سرمایه گذاری می کنند که انتظار می رود در بلندمدت پتانسیل رشد داشته باشند، اگرچه این سرمایه گذاری ها همیشه مالی نیستند و می توانند منحصر به فرد باشند. . یا اداره باید ارائه شود.

تحقیقات پژوهشی و نوآوری به نمایندگی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات می تواند در مدیریت مالی نیز فعالیت کند. حوزه های مورد علاقه در تحقیقات علمی و فناوری عبارتند از اینترنت اشیا، گردشگری، فین تک، سلامت دیجیتال، سرگرمی، تجارت الکترونیک، هوش، آموزش، تدارکات، واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و غیره.

صندوق پژوهش و فناوری نوآوران تا پایان آبان ماه 1400 189 پروژه دریافت کرد که از این تعداد 126 پروژه به مرحله آزمایش رسید و 58 پروژه در این مرحله تکمیل شد و بعداً پس از ارزیابی تیم سرمایه به 36 پروژه رسید. فن آوری. در مرحله نهایی و راهنمایی به هیئت مدیره، 10 پست توانستند به سطح تکمیل قرارداد و سرمایه گذاری برسند. این در صورتی است که همه این رویه ها به طور یکسان برای هر درخواست گروه اعمال شوند.

این 10 مدل امروزه از متن زیر شناخته شده است:

باینو: باینو یک فروشگاه هوشمند است. در این فروشگاه با کارت مخصوص باز می شود و تمامی مراحل خرید و شمارش در آن انجام می شود. باینو محدودیت های سایر دستگاه های فروش خودکار را ندارد و خدمات منحصر به فردی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

از کتابکتاب بستری برای جستجو، انتخاب، مبادله و خرید کتاب است، در واقع مجموعه ای از ابزارهای آنلاین جدید برای استفاده از اطلاعات مفید برای مخاطب، مطالعه، انتشار و تمامی ذینفعان اکوسیستم کتاب است.

سیکلوپCyclops با توسعه محصولات جدید مبتنی بر ماشین های مجازی، هوشمندی و استفاده از درمان های تفریحی، درمان تنبلی چشم را آسان تر و جذاب تر کرده است. از آنجایی که آنها به بازی ها و فیلم ها متکی هستند، این روش ها برای الهام بخشیدن به کودکان خردسال برای تکمیل مراقبت های پزشکی خود طراحی شده اند. Cyclops به شما این امکان را می دهد که گزارشی موقت از پیشرفت وضعیت کودک به پزشک و خانواده ارائه دهید، این راه حل همچنین باعث کاهش زمان آزمایش و بهبود سلامت بیمار می شود.درمان برای پزشک.

فرادید: این طرح با هدف جلوگیری از برخورد در صنعت نفت و گاز با استفاده از فناوری هوشمند، بهبود سیاست حفاظتی انجام می شود.

44 Ib شروع کنید: برنامه مستمر سرمایه گذاری در صنعت و چابکی است که سالانه حدود 20 میلیارد تومان از 100 استارتاپ سطح پایه سرمایه گذاری می شود. با مشارکت شبکه ای از رهبران اکوسیستم پیشرو در صنعت، ذینفعان، شتاب دهنده ها و سازمان های خصوصی و دولتی، به دنبال پایبندی و حمایت از تسریع این فرآیندها است. از اینجا شروع کنید. 100 استارت آپ علاوه بر کمک به نوآوری و استحکام اکوسیستم کسب و کار نوظهور، به دنبال ارائه فرصت های بهتر برای استارت آپ ها با فناوری و راه حل های پیشرفته هستند.

امداد کشاورز: می توان گفت یکی از جالب ترین پروژه هایی است که توسط صندوق علم و فناوری حمایت می شود. امداد کشاورز تلاش می کند با توسعه دانش کشاورزی و با کمک مواد جدید و فناوری ارتباطی، مشاوره، آموزش آنلاین و فروش آنلاین خدمات لازم را به مخاطبان خود ارائه دهد.

مدریک: دانش بنیان بازی گستران دریک (مدریک) هم اکنون با بیش از 15 طرح بازی و 50 بازی منتشر شده در تاریخ خود، یکی از محبوب ترین تبلیغ کنندگان و تولیدکنندگان در صنعت بازی سازی ایران است. از ورزش های معروف این شرکت می توان به جنگ مرغ، صفر برای صد، شهرزاد، گلمراد، شهر بختخا و فوتکاردیا اشاره کرد.

پین ها: سنجاق کار خود را در آخرین روز بهار 1396 با تلاش برای ایجاد یک کسب و کار آنلاین برای خدمات و با تمرکز بر کسب دانش و بهینه سازی برای فرآیند انتخابی از خدمات تخصصی مختلف آغاز کرد. هدف پین اول از همه ایجاد بستری مناسب با قیمت های رقابتی، ایجاد محیطی مناسب برای مقایسه و انتخاب و همچنین توسعه دو مولفه کلیدی اهمیت امنیت و اعتماد به مشتریان است.

بازدید: بازدید از مدیریت مشتری (CRM) به کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​کمک می کند تا فروش و رضایت مشتری را از طریق بهبود کیفیت، نظارت و یکپارچه سازی بهبود بخشند. روابط خوب با مشتریان، علاوه بر افزایش انتقال مشتریان بالقوه به مشتریان واقعی. تبلیغات، بهبود هزینه های تبلیغات و عملکرد کارکنان و محصولات آنها. بازدیدها اغلب ابزاری برای جذب و برقراری ارتباط با مشتریان هستند.

مکانیک موبایل: شرکت همراه مکانیک توسعه دهنده روشی نوین در خرید و فروش خودرو از سال 1392 با شعار “ایمن، فروش آسان” فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه با ارائه خدماتی از قبیل خرید ویژه خودرو، فروش سفارشی خودرو، کارشناسی خودرو در محل و هزینه تصادف خودرو، به دنبال ایجاد محیطی امن و بدون نگرانی برای نقل و انتقال خودرو است. ابزار قیمت خودرو در کنار مکانیک به ابزاری مفید برای تعیین قیمت خودروی دوم در هر مدل موجود در ایران تبدیل شده است. علاوه بر این، نمایشگاه خودرو با مکانیک، اولین نمایشگاه آنلاین خودرویی است که هر خودرو در آن به صورت تخصصی انجام می شود.

نوآفرین

دکتر در مورد راه اندازی یک تجارت صحبت کرد. شاعری گفت: به طور متوسط ​​تقاضای سرمایه گذاری اولیه برای یک استارت آپ حداقل 9 ماه و حداکثر آن 18 ماه است. بر اساس آمار بیش از 80 درصد متقاضیان بیش از 10 میلیارد ریال سرمایه نقدی درخواست کرده اند. ارائه شده توسط نوآفرین.

اما فرآیند ارزش گذاری یک استارتاپ بسیار دشوار و پیچیده است. از سوی دیگر، استارت آپ ها در مورد کسب و کار خود اجماع دارند و پتانسیل خود را برای افزایش موفقیت می بینند، از سوی دیگر، سرمایه گذاران با دیدی روشن به موضوع نگاه می کنند و تمام ریسک های مالی را در نظر می گیرند. اما تحقیقات علوم و فناوری پژوهشی توانسته با تجربه قبلی خود در این زمینه از مزیت این استارت آپ استفاده کند.

به گفته دکتر شاعری، سرمایه گذاری صندوق پژوهش و فناوری نوآورانه، به گواه فعالان محیط زیست کارآفرین کشور، در مدت زمان کوتاهی بسیار موفق بوده است، اما برای رسیدن به اهداف اولیه سهامداران، فرصت فوق العاده ای فراهم شد. یک سفر طولانی که نیاز به حمایت مداوم دارد. این سازمان ها خواهند بود. نوآفرین در نظر دارد در 3 فاز به کار خود ادامه دهد:

  • سرمایه گذاری مستقیم و سرمایه گذاری مشترک با سایر اپراتورهای اکوسیستم
  • ارائه مشاوره مالی و سرمایه گذاری به مشاغل
  • در ایجاد سرمایه گذاری های تجاری مخاطره آمیز شرکت کنید

صندوق تحقیقات و فناوری نوآورانه با ایجاد ارتباط بهتر با کارکنان اکوسیستم کسب و کار کشور و همچنان با تکیه بر دانش، تجربه و مالکیت خود، تلاش می‌کند تا نقش بیشتری در بازاریابی و حمایت از استارت‌آپ‌های بزرگ داشته باشد. .

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances