مایکروسافت قیمت و ویژگی های Office را اعلام کرد

[ad_1]

مایکروسافت مجموعه Office 2021 را در 4 اکتبر منتشر می کند و امروز ویژگی ها و قیمت آن را اعلام کرد. Office 2021 برای دسترسی به مشاغل و کاربرانی که مایل به ثبت نام در این نرم افزار نیستند طراحی شده است.

مجموعه Office 2021 همزمان با ویندوز 11 منتشر می شود. Home and Student شامل Word ، Excel ، PowerPoint ، OneNote و Microsoft Thames است و 150 دلار قیمت دارد. نسخه Home and Business که نرم افزار Outlook را به این برنامه ها اضافه می کند و اجازه استفاده از مشاغل را می دهد. هزینه این مجموعه 250 دلار است.

Office 2021 شامل قابلیت های Microsoft 365 برای همکاری ، ادغام ، پشتیبانی OneDrive و حتی ادغام با Microsoft Thames است. این برنامه دارای طراحی جدیدی است که ظاهر برگه ها را تغییر می دهد ، زوایای پنجره را تغییر می دهد و رنگ های ویندوز 11 را برای این نرم افزار به ارمغان می آورد.

از ویژگی های مایکروسافت 365 علاوه بر Office 2021 می توان به ویژگی های مدرن اکسل ، پیشرفت های پاورپوینت و پشتیبانی ترجمه در Outlook اشاره کرد.

به روز رسانی Word 2021 شامل پشتیبانی از فرمت های OpenDocument (ODF) 1.3 ، گرافیک جدید و پیشرفت هایی برای بهبود قابلیت های نرم افزاری است. اکسل 2021 از عملیات XLOOKUP ، LET و XMATCH و آرایه های پویا پشتیبانی می کند. پاورپوینت 2021 قابلیت چاپ اسلایدشو ، طراحی مجدد دست خط ، سازماندهی اسناد برای صفحات و قالب OpenDocument (ODF) 1.3 را به ارمغان می آورد.

حداکثر هزینه برنامه مایکروسافت 365 70 دلار در سال یا 7 دلار در ماه است. اگر برنامه خانوادگی دارید ، می توانید تا 100 دلار در سال یا 10 دلار در ماه برای حداکثر 6 نفر پرداخت کنید. این نرخ برای رایانه های شخصی ، Mac و Word Mobile ، Excel ، PowerPoint ، Access ، Publisher ، OneNote ، Outlook ، OneDrive ، Microsoft Editor و Microsoft Family Safety است.

آفیس 2021 در 4 اکتبر همزمان با ویندوز 11 منتشر می شود. مایکروسافت می گوید نرم افزار لازم روی ویندوز 11 ، ویندوز 10 و آخرین نسخه macOS ما اجرا می شود.

[ad_2]

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

پاربرگ سایت

تماس با ما