مایکروسافت قیمت و ویژگی های Office 2021 را اعلام کرد


مایکروسافت مجموعه Office 2021 را در 4 اکتبر منتشر می کند و امروز ویژگی ها و قیمت آن را اعلام کرد. Office 2021 برای دسترسی به مشاغل و کاربرانی که مایل به ثبت نام در این نرم افزار نیستند طراحی شده است.

مجموعه Office 2021 همزمان با ویندوز 11 منتشر می شود. Home and Student شامل Word ، Excel ، PowerPoint ، OneNote و Microsoft Thames است و 150 دلار قیمت دارد. نسخه Home and Business که نرم افزار Outlook را به این برنامه ها اضافه می کند و اجازه استفاده از مشاغل را می دهد. هزینه این مجموعه 250 دلار است.

Office 2021 شامل قابلیت های Microsoft 365 برای همکاری ، ادغام ، پشتیبانی OneDrive و حتی ادغام با Microsoft Thames است. این برنامه دارای طراحی جدیدی است که ظاهر برگه ها را تغییر می دهد ، زوایای پنجره را تغییر می دهد و رنگ های ویندوز 11 را برای این نرم افزار به ارمغان می آورد.

از ویژگی های مایکروسافت 365 علاوه بر Office 2021 می توان به ویژگی های مدرن اکسل ، پیشرفت های پاورپوینت و پشتیبانی ترجمه در Outlook اشاره کرد.

به روز رسانی Word 2021 شامل پشتیبانی از فرمت های OpenDocument (ODF) 1.3 ، گرافیک جدید و پیشرفت هایی برای بهبود قابلیت های نرم افزاری است. اکسل 2021 از عملیات XLOOKUP ، LET و XMATCH و آرایه های پویا پشتیبانی می کند. پاورپوینت 2021 قابلیت چاپ اسلایدشو ، طراحی مجدد دست خط ، سازماندهی اسناد برای صفحات و قالب OpenDocument (ODF) 1.3 را به ارمغان می آورد.

حداکثر هزینه برنامه مایکروسافت 365 70 دلار در سال یا 7 دلار در ماه است. اگر برنامه خانوادگی دارید ، می توانید تا 100 دلار در سال یا 10 دلار در ماه برای حداکثر 6 نفر پرداخت کنید. این نرخ برای رایانه های شخصی ، Mac و Word Mobile ، Excel ، PowerPoint ، Access ، Publisher ، OneNote ، Outlook ، OneDrive ، Microsoft Editor و Microsoft Family Safety است.

آفیس 2021 در 4 اکتبر همزمان با ویندوز 11 منتشر می شود. مایکروسافت می گوید نرم افزار لازم روی ویندوز 11 ، ویندوز 10 و آخرین نسخه macOS ما اجرا می شود.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances