فیلم درمانی – آموزش فیلم برای مقابله با احساسات منفی


امروزه همه ما با استرس شکست مواجه هستیم. چه در زندگی کاری و چه در زندگی روزمره، بارها به دلایل مختلف شکست خورده ایم. بسیاری از فیلم ها به موضوع شکست و نحوه برخورد با آن پرداخته اند و تماشای آن ها تصور ما را از شکست تغییر می دهد. در این زمینه از فیلم درمانی به سراغ ویدیوهایی رفته ایم که برای افرادی که از بیماری ام اس رنج می برند مناسب است و وضعیت آنها را بهبود می بخشد. برای فیلم های ناتمام در ویجیاتو بمانید.

شادی

در جستجوی خوشبختی یکی از فیلم‌هایی است که هر روز مخاطب را با زندگی واقعی و واقعی ملاقات می‌کند و از او می‌خواهد لحظاتی را به فیلم و توصیف مستقیم آن اختصاص دهد و معنای آن را در زندگی خود به کار گیرد.

فیلم در مورد یافتن شادی در مورد فقر و بی پولی است. اغلب شکست ها و ناامیدی ها ناشی از مشکلات مالی است و باعث استرس زیادی در بسیاری از جوامع، به ویژه جامعه ما می شود.

داستان فیلم درباره پدری به نام کریس گاردنر با بازی ویل اسمیت است که به دلیل مشکلات مالی زندگی سختی را سپری می کند. کریس که او هم به دلیل بی پولی همسرش را ترک کرده بود با پسرش تنها ماند و سعی کرد کمی بهتر شود.

این فیلم بر اساس داستان واقعی زندگی کریس گاردنر ساخته شده است و این واقعیت که یک داستان واقعی است می تواند طرز فکر شما را در مورد شکست و آنچه در حال وقوع است تغییر دهد.

کفاره شاوشنک

در رستگاری شاوشنک

رتبه اول در 250 فیلم برتر imdb است که قصد ترک جای خود را ندارد. این فیلم ها گزینه ای عالی برای تماشای پس از یک اسلاید بزرگ هستند. حالا دلیلش را توضیح می دهم.

رستگاری در شاوشنک داستان مردی را روایت می کند که با وجود بی گناهی به حبس ابد محکوم شد. گرچه او در جنایات خود مقصر نبود، اما در جای دیگری عذرخواهی کرد و گناه خود را پذیرفت.

این ویدئو به بهترین شکل ممکن حس امید را به توضیحات تزریق می کند و این پیام را به مخاطب می دهد که حتی بزرگترین استراحت را می توان جبران کرد. تنها با اصول صبر، امید و استقامت می توان بدترین نوبت ممکن را به بهترین حالت ممکن تبدیل کرد.

پس چرا احساس شکست می‌کنید و راه پرداخت را بلد هستید، تماشای این ویدیو را توصیه می‌کنم.

راه اندازی مجدد

شروع دوباره یکی دیگر از فیلم های موفق با لیستی از فیلم های ناتمام است.

داستان فیلم درباره مردی به نام دن مولیگان (مارک رافلو) است که در صنعت موسیقی کار می‌کند که زندگی شکسته‌ای دارد و گرفتار مشکلات زندگی روزمره می‌شود. هدف این فیلم حرکت دادن شخصیت ها و اجرای خوب آنهاست.

حتماً احساس کرده اید که حرکت کرده اید و مورد برکت خداوند قرار گرفته اید. داستان فیلم نشان می دهد که با نشستن و احساس حقارت کاری نمی توان کرد. بنابراین باید ادامه دهید و راه ها و استراتژی های جدیدی را برای صرفه جویی در زمان امتحان کنید.

اگر احساس شکست می‌کنید و به تنهایی همه چیز را درست می‌کنید، آخر هفته‌ها این ویدیو را تماشا کنید و با شکست خداحافظی کنید.

تیک، تیک… بوم

تیک تیک بوم جدیدترین فیلم این لیست است. همچنین در حال حاضر آخرین فیلم با بازی اندرو گارفیلد است.

این فیلم داستان واقعی ترانه سرایی به نام جاناتان لارسون است که در میانه با خشونت دست و پنجه نرم می کند و در عین حال از وحشت رنج می برد.

داستان فیلم درباره زمان است. وقتی همه چیز شکست می خورد و دیگر برنمی گردد. این کمی تلخ و ناامید کننده است، اما فیلم با زیرنویس های زیبای خود نشان می دهد که زمان زیادی برای تلاش برای تاریخ سازی وجود دارد. به شرطی که از همین الان شروع کنید و سعی کنید سقوط و سقوط خود را انجام دهید.

روز آهنگ کوچولو

روز آهنگ کوچولو

این فیلم بیشتر ترس از شکست را بررسی می کند تا فکر شکست. اما موضوع و محتوایی که ارائه می‌کند امیدوارکننده و متمرکز است.

داستان فیلم درباره دختر جوانی است که به مسابقه رقص و آهنگ می رود. اما مشکل این است که می ترسد مسابقه را از دست بدهد.

این فیلم علاوه بر اطلاع رسانی، سرگرمی هم دارد. این همان امید و دلگرمی است. تماشای این ویدیوها برای همه سنین مناسب است و می تواند منبع آموزش و الهام برای شما باشد تا باورهای خود را در مورد شکست و پیروزی تغییر دهید.

اخرین حرف

احساس شکست را نباید به حال خود رها کرد. بنابراین زندگی شما را تسخیر می کند و تمام ایمان شما را از بین می برد.

فیلم درمانی نقش مهمی در بهبود خلق و خوی شما دارد. زندگی ای را ببینید که زمانی تجربه شما بود و اکنون احساس شکست می کنید زیرا می تواند شما را خوشحال و مثبت کند و چیزهای زیادی به شما بیاموزد. مطالب فوق به عنوان فیلمی در مورد شکست عاطفی ارائه شده است که نقدها و مقاومت خوبی دارد. پس راحت باش

فکر می کنید فیلم بعدی درباره چه چیزی باشد؟

بیشتر بخوانید:

فیلم درمانی – آموزش فیلم برای حل شکست عشقی

فیلم درمانی – معرفی فیلم برای رفع غم مرگ یکی از عزیزان

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances