فیس بوک می خواهد فناوری از طریق چشم ما جهان را ببیند


در دو سال گذشته ، فیس بوک AI Research (FAIR) با 13 دانشگاه در سراسر جهان کار کرده است تا بزرگترین مجموعه داده عکاسان اول شخص را جمع آوری کند که برای ارائه مطالعات عمیق-دانستن تصاویر-الگوهای شناخته شده تخصص دارند. هوش مصنوعی آموخته است که تنظیم داده ها می تواند در کنترل ربات هایی که با انسان ها ارتباط برقرار می کنند یا تفسیر تصاویر از طریق عینک های هوشمند بهتر باشد. کریستن گرومن از FAIR می گوید: “فناوری تنها در صورتی می تواند به ما در زندگی روزمره کمک کند که جهان را از نگاه ما درک کنند.”

این فناوری ها می توانند از افراد نیازمند در خانه پشتیبانی کنند یا به افرادی که در حال انجام آنها هستند ، آموزش دهند. مایکل رایو ، دانشمند کامپیوتر در Google Brain و دانشگاه استونی بروک در نیویورک ، که وابسته به Ego4D نیست ، می گوید: “فیلم موجود در این تنظیمات به نحوه نگاه مردم به جهان نزدیک است.”

اما سوء استفاده احتمالی واقعی و نگران کننده است. این تحقیق توسط فیس بوک تأمین شد ، یک رسانه اصلی که اخیراً در مجلس سنای آمریکا متهم به ارائه مزایایی برای سلامتی انسان شد – همانطور که توسط تحقیقات شخصی MIT Technology Review تأیید شده است.

مدل کسب و کار فیس بوک و سایر شرکت های Big Tech این است که تا آنجا که ممکن است اطلاعات بیشتری را از طریق رفتارهای انسانی آنلاین جمع آوری کرده و به تبلیغ کنندگان بفروشند. توصیف شغل هوش مصنوعی می تواند به رفتارهای روزمره انسان ها نیز سرایت کند ، اشیاء اطراف خانه شما ، فعالیتهایی را که از آنها لذت می برید ، با آنها وقت می گذرانید ، و بدون توجه به جایی که برای مدت طولانی به دنبال آن هستید – بی سابقه داده های شخصی ، شناسایی کند.

گرومن می گوید: “هنگامی که این کار را از صنعت تحقیقات جهانی خارج می کنید و به نوعی کار می کنید ، باید حریم خصوصی انجام شود.” “این اثر هنوز می تواند از این اثر الهام گرفته شود.”

فیس بوک

بزرگترین رکورد قبلی فیلم های اول شخص شامل 100 ساعت عکس افراد در آشپزخانه است. رکورد Ego4D شامل 3025 ساعت فیلمبرداری توسط 855 نفر در 73 مکان در 9 کشور (ایالات متحده ، انگلستان ، هند ، ژاپن ، ایتالیا ، سنگاپور ، عربستان سعودی ، کلمبیا) و رواندا) است.

شرکت کنندگان در سنین و سوابق مختلف ؛ برخی برای کارهای قابل مشاهده خود انتخاب شدند ، مانند نانوایان ، مکانیک ها ، نجارها و محوطه سازان.

راه اندازی فایل قبلی معمولاً شامل فایل های ویدئویی نیم خطی است که فقط چند دقیقه طول می کشد. در Ego4D ، شرکت کنندگان حداکثر تا 10 ساعت دوربین های سرپوش دار می پوشیدند و روزانه اولین فیلم ثبت نشده شخص اول ، از جمله راه رفتن در مسیر ، پیاده روی ، خواندن ، لباس شویی ، خرید ، بازی با حیوانات ، بازی روی تخته و معاشرت کردن برخی از ویدیوها همچنین شامل صدا ، اطلاعات مربوط به محل تمرکز مخاطبان و دیدگاه های متعدد در مورد یک موقعیت است. ریو می گوید این اولین رکورد در نوع خود است.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances