فیس بوک امکان ایجاد چت گروهی از طریق تماس های اینستاگرام و مسنجر را فراهم می کند


کاربران فیس بوک اکنون می توانند بین برنامه های پیام رسان و اینستاگرام ، بین چت های خود چت گروهی ایجاد کنند. آخرین به روز رسانی یک گام بزرگ برای اشتراک گذاری فیس بوک با یکدیگر است.

کاربران باید برای استفاده از گروه های چت در اینستاگرام و مسنجر ثبت نام کنند و فیس بوک می گوید بیش از 70 درصد از کاربران اینستاگرام واجد شرایط ثبت نام با استفاده از اشتراک گذاری مسنجر هستند.

فیس بوک در مورد ویژگی های جدید خود می نویسد:

با این به روزرسانی ، کاربران می توانند چت بین شنوندگان اینستاگرام و پیام رسان خود را آغاز کنند. در بسیاری از برنامه های چت گروهی ، می توانید مکالمات خود را با موضوعات و پاسخ های خاص شخصی کنید.

فیس بوک همچنین به روزرسانی دیگری را برای پلتفرم پیام رسانی خود اعلام کرده است. به عنوان مثال ، با این به روز رسانی ، کاربران گروه Instagram خود می توانند از نظرسنجی استفاده کنند و این ویژگی برای گروه های دو برنامه نیز در دسترس خواهد بود. فیس بوک همچنین در جدیدترین به روزرسانی خود یک ویژگی ویژه به مسنجر اضافه کرده است که گروه های “دستگاه انسان” را مشخص می کند. (او در حال حاضر نمی داند پس از ترک کار چه خواهد کرد.)

فیس بوک خاطرنشان می کند که در هر چت گروهی ، مدیریت یکسانی به مدیریت کاربران داده می شود:

همچنین کنترل یکسانی بر کاربرانی که می توانند با شما تعامل داشته باشند خواهید داشت. با استفاده از این کنترل ها می توانید مواردی را تنظیم کنید که هیچکس نمی تواند با شما بنویسد یا تماس بگیرد. ما دوست داریم ویژگی های جدید و سرگرم کننده را اضافه کنیم ، اما اولویت شماره یک ما حفظ ایمنی و حریم خصوصی است.

علاوه بر این ، کاربران اکنون می توانند چندین فیلم را با دوستان خود و در اینستاگرام با استفاده از ویژگی Watch Together فیس بوک مشاهده کنند. فیس بوک همچنین محتوای چت جدیدی را به مسنجر اضافه کرده است که ویژگی های مختلف زیادی را به برنامه پیام رسانی اضافه می کند.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances