فاصله رونالدو در یونایتد چقدر است؟


به گزارش “ورزش سه” ، منچستریونایتد در بازی مشکل دارد. در انتقال حمله به سطح دفاعی نمی توان از آنها به درستی دفاع کرد. هیچ مدل ثابتی برای حملات آنها وجود ندارد. آنها فراتر از بازیکنان هستند. آنها انتخاب خاصی برای موقعیت مدافع ورزشکار ندارند. از این نظر ، آنها خطوط متوسط ​​بسیار روشن ندارند. آنها گروهی هستند که با قیمت خوبی گرد هم آمده اند ، اما گاهی به نظر می رسد ارزش آن کمتر از این قیمت است.

اما بدتر از همه ، آنها اغلب موفق می شوند دیر به گل برسند و در آخرین دقیقه شکست به پیروزی برسند ، که باعث شد برخی از ما در اتاق خبر اولدترافورد از خود بپرسیم: یکی از این مشکلات واقعی؟

آنها باید دچار مشکل شوند. به نظر می رسد این نقص می تواند بسیاری از تیم ها و مربیان دیگر را به زانو درآورد. اما علیرغم انتقادات سه سال گذشته و بی اعتمادی حامیان واقعی ، Ole Gunnar Solskj .r هنوز هنر عجیب و غریبی در نتیجه گیری دارد وقتی به آنها بیشتر نیاز دارد.

بله ، بهتر است مهارتی داشته باشید که برای رسیدن به پیروزی به آن نیاز ندارد. این پنجمین یا ششمین باری است که سولشر از زمان تبدیل شدن به یونایتد در چنین وضعیتی قرار می گیرد ، اما یونایتد هنوز قوی است. گاهی اوقات استرس با نمایش های زیبا و غیرمعمول کاهش می یابد ، مانند دو پیروزی مقابل تاتنهام و منچسترسیتی در دسامبر 2019. گاهی اوقات همه مشکلات برای ما دیده می شود ، اما بازیکنان به تنهایی تمام تلاش خود را برای به دست آوردن دوستان دیگر انجام می دهند. خط شما هم تموم کنید

این همان چیزی است که واقعاً در دیدار با ویارئال اتفاق افتاد. ویدئویی از دقایق پایانی و درک مسابقه اعلام شد. ویدئو نشان می دهد که نمانیا ماتیچ توپ را به سمت زمین نشانه رفته است و ادینسون کاوانی با سرعت 30 متر دوید تا سریعتر از او دنبال شود و سپس توپ را به یوان فوییت رساند و آن را تبدیل به توپی باورنکردنی کرد. فداکاری و علاقه کاوانی به تیم بسیار مهم است. با این حال ، یک چیز مهم است که به نظر می رسد دیگران در یونایتد به طور کلی از آن دست کشیده اند.

در این ویدئو ، کاوانی تنها بازیکنی است که یونایتد را در بازی نگه داشته است. با این حال ، در بیشتر بازی ، این نقش بر عهده دیوید دخیا است. آیا دفاع چند منظوره یونایتد در برابر پاکو الک اسر ایر ، آرنات دانجوما و Moe G وم mez در آخرین لحظه نبود ، هیچ راهی برای بازگشت در بازی وجود نداشت. در پنج دقیقه پایانی آن زمان ، کریستیانو رونالدو اولین بازی خود را در این بازی انجام داد و موفق شد یکی از خاطره انگیزترین لحظات دوران خود در یونایتد را به تساوی بکشد.

بازگشت رونالدو از یک سو مشکلاتی را در این گروه ایجاد کرده است. امیدها افزایش یافته است که یونایتد هنوز نمی تواند با آنها دیدار کند. این مرد 36 ساله ماموریت خود را به پایان رسانده است. او تا کنون در پنج بازی 5 گل به ثمر رسانده است و تنها تساوی بدون گل برای او شکست شنبه 0-1 در بابر استون ویلا بود. این اجتناب ناپذیر است.” مشکلات حمله یونایتد زمانی بیشتر نمایان می شود که بازیکنی نتواند هنگام بازی مداخله کند. در دیدار با ویارئال نیز شرایط به همین شکل است.

یکی از نشانه ها این است که سولشر می پذیرد تیمش مشکلی دارد که اگر از انرژی جدیدی در برابر ویارئال استفاده می کرد ، باید حل می شد. پل پوگبا گزینه های هجومی بیشتری دارد ، تقریباً نزدیک برونو فرناندز ، تا یونایتد از سیستم 3-3-4 استفاده کند و اسکات مک تومینا به عنوان تنها مدافع از آن استفاده کند. تغییر شرایط در ردیف عقب نیز مشاهده شد ، جایی که آرون فان بیساکا ، جانشین دیگو دالوت ، واجد شرایط نبود و موقعیتی را که باید در میانه تغییر کرد ، در اختیار داشت.
دالوت پس از بازی گفت: “ما می خواستیم از هر دو طرف به جناح برویم.” مدافعان برای مداخله و بازی از زمین مرکزی باز می گردند. “

وقتی همه چیز به پایان برسد ، این روند می تواند باهوش ترین بازیکنان یونایتد را در رینگ قرار دهد و پوگبا را از خط دفاعی جدا کند. همانطور که در اولین ساعت بازی با ویارئال مشاهده شد ، تنها مشکل این سیستم کار نکردن آن است. اگر قرار بود دالوت در مقابل ضد حملات نقش خود را تغییر دهد ، تأثیر منفی می گذاشت و فضایی پشت سر او در سمت راست دفاع یونایتد به روی حریف باز می شد تا کالاها را به راحتی تحویل دهد.

هنگامی که دالوت نتوانست هر دو عملیات را انجام دهد ، مک تومینا تنها برای پوشش یک منطقه وسیع و عمدتا خارج از مهاجمان باقی ماند. پوگبا ، دالوت یا الکس تلس تغییرات بیشتری در ترکیب تیم ایجاد کردند ، اما پنج نفر در صف منتظر رسیدن توپ به آن سوی زمین بودند. این باعث می شود دفاع مک تومینا و یونایتد در برابر حمله آسیب پذیر باشند.

حداقل این بار شرایط تغییر کرد. سولشر اخیراً با انتقاد کافی از سوی بسیاری از کارکنان بی وجدان بدون جایگزین خود روبرو شده است. عادلانه به نظر می رسد که اشاره کنیم که پس از یک شروع ضعیف ، یونایتد در 30 دقیقه پایانی بازی پس از تساوی گل Teles عملکرد خوبی داشت. اگرچه حذف ویارئال ناموفق بود ، اما جایگزینی سولشر همچنان سودآور بود. کاوانی بازی جدیدی را به ارمغان آورد ، در حالی که فرد و جسی لینگارد نقش اصلی خود را در گل پیروزی رونالدو بازی کردند.

با این حال ، این احساس وجود دارد که وقتی هواداران فریاد شادی می زنند ، دروازه توسط افسانه های آنها به ثمر می رسد ، حتی اگر جذابیت این رویداد نتواند بسیاری از نارسایی های نمایش را پوشش دهد. سرمربی یونایتد در مصاحبه پس از بازی گفت: “ما باید تمام تلاش خود را انجام دهیم و در نهایت خوش شانس هستیم.” مهم نیست تیم یونایتد در نهایت در این مسابقات مهم است. اما آنها اهمیت خود را در شبی دیگر نشان خواهند داد.

نویسنده: مارک کریچلی

ترجمه: مژده لاریجانی

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances