غیب شدن یک آپارتمان در حسابرسی‌های یلیس!من مشارکت در آن داشته ام.

وی از اموال و رارایی‌های مبهم مبهم پرسپولیس خبر داد گفت: این موضوع به نان ابهام اعلام شد و باید حل شود. اجرای نیاز به حکم رارد. از این رو از دستگاه قضائی که باید پیگیری شود. اینابه جزوه اموال دولت است هنوز هنوز مالمال حساب ب. یداید پیش بینی وجود داشته باشد حتی اگر از قبل مانده باشد. یداید بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده یک ویژه یای به این جراجرا در نظر گرفته شده است.

کیدانزاده تاکید کرد: نمی‌دانم اصل قصه قصه. این یداید استخوان لای ی شدد. حل و پیگیری شود. سند سند ۷۳ار دلاری و همچنین جزوه دارایی‌های آن‌ها به هر حال حساب ب. وقتی آن‌ها را هم در اموال قرار دهید به رزش رزش بل باشگاه تفاوت قیمتی به وجود دارد به هما تطبیق رنگارند، اما می‌تواند موضوع تغییر کند.

گفت: داخل نمی شوم. در سال گذشته برسیابرسی صورت گرفته است باشگاه پرسپولیس بین ۹ تا ۱۴ میلیارد تومان سود دهی شتهاشته است. استقلال این نان سود را نداشت و در آن بود که رقم آن را نمی‌دانم.

وی در خصوص نان انباشته هر دو باشگاه ه مشخص کرد: آن‌ها بین ۲۴۰ تا ۳۰۰ میلیارد نبان انباشته تومان دارند. موضوع یالیاتی هم هماید به آن اضافه فه. استقلال و پرسپولیس ایسانند بخشی از ز مالیاتی انباشته خود را پرداخت خت. این رقم استقلال ۹۸ میلیارد تومان و یای یلیس ۱۹۳ میلیارد تومان است. علاوه بر این نیز ۷۳ میلیارد تومان هم هست که استقلال باید و الزام دارد پرداخت کند و یسلیس ۱۲۳ میلیارد تومان از مالیات خود را شرط شرط کند. یای دیگر مالیاتی نیز که ذکر شد به این مبالغ قطعی ختیاختی ندارد و دو تیم نندانند با پیگیری‌های لازم آن حا لل کنند.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances