(عکس) مرگ دلخراش 54 مهاجر بر اثر تصادفتصادف خودرو در جنوب مکزیک دست کم 54 کشته و زخمی بر جای گذاشت.

به گزارش فرارو، این تصادف در حومه توکسلا گوتیرز، منطقه چیاپا د کورزو، پس از عبور یک خودروی سواری رخ داد. پلیس چیاپاس می گوید کامیون قبل از عبور با خط راه آهن روی پل برخورد کرد.

این کامیون حامل بیش از 100 مهاجر، عمدتا از کشورهای آمریکای مرکزی بود و مشخص شد که به دلیل وزن بیش از حد، کنترلی بر محدودیت سرعت کامیون نداشته است.

فرماندار چیاپاس در توییتر اعلام کرد که 105 مجروح از جمله 22 زن به بیمارستان منتقل شده اند. تصاویر و فیلم هایی از قربانیان و قربانیان این حادثه در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. تصویر حشرات مرده با پارچه سفید در پیاده رو نیز جنجال زیادی در فضای مجازی به پا کرده است.

آندرس مانوئل الپپز ابرادور، رئیس جمهور مکزیک، با تشریح وضعیت اسفناک قربانیان، با خانواده قربانیان تسلیت گفت. تلاش ها برای شناسایی قربانیان در حال انجام است و رهبران کشورهایی مانند گواتمالا، هندوراس و السالوادور که شهروندان آنها معتقدند قربانیان هستند، با همکاری مقامات اسپانیایی در حال تحقیق هستند.

بسیاری از آمریکایی های آفریقای مرکزی سعی کردند از فقر و خشونت در سراسر منطقه از مکزیک تا دروازه های ایالات متحده فرار کنند. باندهای درگیر در قاچاق انسان در مکزیک که اغلب از کامیون استفاده می کنند، حرکت این افراد را در گروه های بزرگ راه اندازی می کنند که به دلیل مسیر مکزیک با استانداردهای ایمنی فاصله زیادی دارد.

تعهد جابدن به بازنگری در سیاست های مهاجرتی ایالات متحده و اعلام برنامه هایی برای پذیرش بیشتر پناهجویان، بسیاری را در معرض خطر مهاجرت به ایالات متحده در سال جاری قرار داده است. در همین حال، مقامات بایدن، اخیراً از مهاجران خواستند که وطن خود را به مقصد ایالات متحده ترک نکنند و اخیراً با از سرگیری مجدد دونالد ترامپ، راست، اولین گروه را برای درخواست پناهندگی به مکزیک تا جلسه استماع فرستاد. منتقدان می گویند که این قوانین باعث ایجاد “هشت طلا” دزد شده و زندگی پناهجویان را به خطر می اندازد.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances