عضو کمیته دادگستری: بررسی طرح حفاظت از هفته آینده آغاز می شود.


یکی از اعضای هیئت امنای این هیئت با بیان اینکه نمایندگان برای مشارکت در عملیات مشترک کاربران فضای مجازی به نام اقدامات حفاظتی به پایان رسیده اند ، انتخاب شدند و اعلام کرد که اولین جلسه این کارگروه هفته آینده برگزار می شود. 5 ماه آزمون تکمیل.

“علی یزدی خواه” در گفتگو با خبرنگار مهر ، به دستاوردهای نمایندگان گروه ویژه وظیفه برای پیشگیری از طرح پیشگیری اشاره کرد و گفت:

“نام نمایندگان هم از سوی امنیت ملی و هم از سوی قوه قضائیه انتخاب شد تا با یکدیگر همکاری کنند تا طرح حفاظت از حقوق کاربران فضای مجازی و خدمات آسیب پذیر را مورد بررسی قرار دهند. هشت نفر به هیئت مدیره گزارش شد تا سرانجام این همکاری تکمیل شود. اعضا. “

به گفته وی ، 7 متخصص پارلمانی قبلی نمایندگان خود را برای پیوستن به ائتلاف اعلام کرده اند و اکنون ائتلاف 23 نفره ائتلاف. مشارکت برای ارزیابی حفاظت از 9 گروه به دست آمد.

یزدی خواه اظهار امیدواری کرد که اولین جلسه کارگروه هفته آینده با تصمیم رهبری گفتگوی اسلامی برگزار شود:

“با بحث اولین جلسه کارگروه در هفته آینده و تصمیم مدل ، رئیس جمهور ، کارشناس و دبیر کارگروه و همچنین” در طول جلسات ، بررسی برنامه ها آغاز و سپس دعوت می شود . ذینفعان ، معترضان و کارشناسان در این زمینه. “

وی که در حال حاضر یکی از اعضای کمیته ویژه است ، گفت که جلسات این کمیته ویژه با دو سوم اعضا برگزار می شود و باید تصمیمات ویژه ای در این زمینه اتخاذ شود. بنابراین ، این مطالعات ممکن است در 4 تا 30 به پایان برسد. 5ay ..

یزدی خواه برخی شایعات در مورد راه اندازی طرح دفاعی را رد می کند و این موضوع با تاخیر و اختلال در اینترنت در روزهای اخیر مرتبط است و می گوید: “این طرح هیچ چیز نیست. به خوبی با اینترنت مداخله کنید و وزارت ارتباطات باید به کندی پاسخ دهد. وضعیت استفاده از اینترنت “انجام”.

لازم به ذکر است که نایب رئیس سابق هیئت دادگستری وعده داده است که با توجه به درک مردم از طرح حفاظت ، رسانه ها انرژی می گیرند تا آنها از تصمیم نهایی نشست ویژه مطلع شوند.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances