«صادق عباسی شاهکوه» به عنوان رئیس جدید انجمن مدیریت و ارتباطات انتخاب شد.


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی حکمی صادق عباسی شاهکوه را به عنوان رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب کرد. مصطفی اشرف نیز به عنوان مشاور و مدیر حرفه ای نمایندگی انتخاب شده است.

عیسی زارع پور در قضاوت از آقای حسین فلاح جوشقانی و آقای تحسين عادلي از زحماتشان در دوران تصدي رياست سازمان تنظيم مقررات و وزارتخانه.

عباسی شاهکوه دارای مدرک دکتری مهندسی مخابرات از دانشگاه بریستول انگلستان و مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مخابرات از دانشگاه صنعتی شریف است. «مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت»، «معاونت بررسی های فنی و صدور مجوز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی»، «امور فنی و بین الملل سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی»، «رئیس دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات» و «رئیس پژوهشکده فناوری ارتباطات» یکی از مهمترین سابقه و نقش آن در بیش از 28 سال فعالیت در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

اشرف همچنین دارای مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار از دانشگاه صنعتی شریف و فوق لیسانس مدیریت از دانشگاه علامه طباطبایی است. وی بیش از 14 سال تجربه در سطوح مختلف تخصصی و مدیریتی در حوزه کاری خود دارد. «مدیرکل حراست و تحقیق و توسعه دادگستری و مرکز فناوری اطلاعات»، «معاون مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» و «معاون حفاظت فناوری اطلاعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» فرهنگ و ارشاد اسلامی «از نقش‌های مهم پیشین وی است.

نقش مهم رئیس جدید دولت می تواند بهبود کیفیت اینترنت باشد. موضوعی که در یکی دو ماه اخیر با هجمه های فضای مجازی همراه شده است. در همین راستا وزیر ارتباطات اخیراً از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با شرکت‌های زیرساخت خواسته است تا با بررسی دقیق اطلاعات عمومی، ارائه راه‌کارهای فوری و ارتباطی و اطلاع‌رسانی به مردم نسبت به استفاده از اقدامات اقدام کنند.

هرچند دو روز پیش معاون اطلاعات، ارتباطات و فناوری ارتباطات قانون اساسی از بهبود اقتصاد اینترنتی کشور خبر داد، اما در عمل این بهبود بعید به نظر می رسد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم