شخصی که ادعا می کند بنیانگذار بیت کوین است در این بحث برنده شده است


اگرچه دادگاه فلوریدا «کریگ رایت» را به عنوان بنیانگذار بیت کوین و در واقع همان «ساتوشی ناکاموتو» به رسمیت نشناخت، اما ادعای خانواده «دیوید کلیمن» مبنی بر ایجاد شبکه بیت کوین و اشتراک گذاری در 1. تکذیب 1 میلیون بیت کوین

پس از مرگ وی، خانواده دیوید کلیمن از کریگ رایت، که ادعا می‌کرد بنیانگذار بیت‌کوین است، شکایت کردند که کلیمن نیز مانند رایت در تبلیغات شبکه بیت‌کوین شرکت داشته و باید ۱.۱ میلیون بیت کوین اهدا کند. اما دادگاه در نهایت درخواست خانواده کلیمن را رد کرد و رایت برنده پرونده شد و زمانی که دادگاه رای داد که دیوید کلیمن نقشی در توسعه بیت کوین نداشته است، پرونده را بسته است.

مورد کریگ رایت و دیوید کلیمن

یکی از ناظران فلوریدا حکم داده است که دیوید کلیمن به تعهدی که خانواده‌اش برای راه‌اندازی شبکه بیت‌کوین درخواست کرده بود عمل نکرده است و او نمی‌تواند نیمی از ۱.۱ میلیون بیت‌کوین به ارزش ۵۰ میلیارد دلار را برداشت کند.

رایت در واقع در این دادگاه جریمه شد و 100 میلیون دلار جریمه شد. از هفت اتهامی که به او وارد شده بود، دادگاه تنها یک مورد را محکوم کرد که هنوز در دادگاه به دلیل خرج غیرقانونی پول برای کلیمان در حال رسیدگی است.

وکیل رایت نتیجه محاکمه را موفقیت آمیز توصیف کرد و گفت که این یک موقعیت برد-برد برای کریگ رایت بود.

کریگ رایت یک دانشمند کامپیوتر استرالیایی است که قبلاً ادعا می شد بنیانگذار بیت کوین است. پس از مرگ دوست و همکار قدیمی خود دیوید کلیمن، یکی از اعضای خانواده کلیمن از کریگ رایت شکایت کرد و مدعی شد که نیمی از سود بیت کوین متعلق به خانواده است. اما در نهایت هیئت منصفه فلوریدا این حق را به خانواده متوفی اعطا نکرد و گروهی 1.1 میلیون بیت کوینی به خانواده دیوید کلیمن نمی رسد.

دیوید کلیمن در آوریل 2013 در سن 46 سالگی درگذشت. خانواده او با کمک برادرش ایرا کلیمن ادعا کردند که دیوید کلیمن و رایت دوستان صمیمی هستند و آنها از طریق سرمایه گذاری مشترک بیت کوین را ایجاد کردند و به همین دلیل است که کلیمن به ثروت بیت کوین پیوست.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances