سفر تیم فوتبال ایران به آمریکا لغو شدعلیرضا دبیر در نامه ای به رئیس فدراسیون کشتی آمریکا سفر تیم ملی کشتی آزاد ایران به این کشور را به دلیل عدم صدور روادید به او و پنج نفر دیگر لغو کرد.

به گزارش ایسنا، پس از خودداری آمریکا از صدور روادید برای برخی از اعضای کاروان کشتی ایران به آمریکا، عزیمت تیم ملی کشتی فرنگی به این کشور برای یک بازی دوستانه در روز 14 فوریه در تگزاس الزامی است. رها شده است.

علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی ایران در نامه‌ای به رئیس فدراسیون کشتی آمریکا، حضور ایران در مسابقه دوستانه تیمی با تیم کشتی آزاد ایران را غیرممکن دانست.

جزئیات ایمیل ارسالی به شرح زیر است:

سلام آقا. بوریس بومگارتنر
جهانی و المپیک برنده و از رئیس فدراسیون کشتی آمریکا تجلیل شده است

با عرض پوزش اعلام می کنم که تیم فوتبال جمهوری اسلامی ایران به دلیل لغو روادید برای 6 نفر از اعضای این گروه، تمرین کرده است که نمی تواند در بازی های دوستانه با گروه های آمریکا شرکت کند. متاسفانه رد ویزا توسط پلیس کشور شما علیرغم برنامه ریزی های انجام شده توسط اعضای اقوام ایرانی و افشای کلیه مدارک لازم و تکرارها صورت گرفته است.

خشنود نیستم اعلام کنم که تاکنون ویزای دو ورزشکار، مربی تیم، کاپیتان تیم و داور المپیک و من به عنوان رئیس سازمان صادر نشده است، بنابراین چاره ای جز حذف نداشتم. راه رفتن.

همچنین مخالفت صمیمانه خود را با سهل انگاری و سهل انگاری برخی از اعضای سرکنسولگری آمریکا در دوبی با رئیس تیم ملی فوتبال ایران که حدود 5 ساعت از وی بازجویی کردند، ابراز می کنم.

من شخصاً معتقدم که شما و برخی از بهترین بازیکنان آمریکا نقشی در اعتراضات فعلی فوتبال نداشته اید.

من از این ورزش لذت می برم فقط بعد از اینکه مفتخر به تمرین با هم شدید و از یکدیگر یاد بگیرید که هدف این ورزش است. حالا که این کار در آمریکا به دلیل غیر دوومیدانی امکان پذیر نیست، می خواهم شما و تیم آمریکایی تان را هر چه زودتر به ایران دعوت کنم و یک بازی دوستانه در ایران داشته باشیم.

به شما می گویم که قایق دوست و مهمان نواز من می تواند با آغوش باز از شما استقبال کند.
با احترام
علیرضا دبیر
رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances