سرمربی سابق استقلال به تمجید از ستاره چلسی پرداختروملو لوکاکو که تابستان گذشته پس از دو فصل متوالی در اینتر برای انتقال 115 میلیون یورویی به چلسی بازگشت و این باشگاه پس از 11 سال اولین قهرمانی خود در سری آ را کسب کرد، بازگشت A به ایتالیا.

فدریکو پاستورلو به روزنامه ایتالیایی Tuttosport گفت: “لوکاکو بهترین بازیکنی است که تا به حال به عنوان سرمربی داشته ام، اما او یکی از ساده ترین بازیکنانی است که می توانم به دست بیاورم.” در انتقال آنتونیو کونته به چلسی در سال 2016، من نقش کلیدی در نقش مدیریتی او داشتم و او پس از اتمام اولین سال حضورش در این باشگاه و کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر آبی های لندن، به دنبال جذب لوکاکو بود. روملو در آن زمان برای اورتون بازی می کرد.

وی افزود: “در آن زمان لوکاکو را از قدیم الایام در لندن دیدم و به او گفتم که کونته می تواند بهترین مربی برای شما باشد تا کیفیت بازی را بیشتر کنید. روملو سپس منچستریونایتد را انتخاب کرد. یک سال بعد، زمانی که قراردادش امضا شد. با مدیر سابقش که منقضی شده بود، با شماره جدیدی با لوکاکو تماس گرفتم که او ابتدا به دلیل اینکه شماره را نمی دانست پاسخی نداد، اما بعداً در گفتگو از او پرسیدیم که آیا مدیر برنامه شوم است؟

مهاجم بلژیکی گفت: شما لوکاکو را به کونته در اینتر بردید. آیا این درست است که لوکاکو در سال 2019 سکان هدایت یوونتوس را برعهده داشته است؟ مذاکرات با اینتر بر سر لوکاکو بسته شده است، زیرا به نظر می رسد استیو ژانگ (مدیر اینتر) تمایلی به پرداخت بهایی که منچستریونایتد می خواهد او را بخرد، ندارد. یوونتوس اما در این مورد با منچستریونایتد به توافق رسیده است و باید پائولو دیبالا و ماریو مانژوکیچ را با روملو جایگزین کند.

پاستورلو اضافه کرد: لوکاکو حتی با مائوریتزیو ساری (مربی وقت یوونتوس) و کریستیانو رونالدو صحبت کرد، اما پس از آن دیبالا و منچستریونایتد ممکن است از تغییر مطمئن نباشند و به توافق نرسیدند. از سوی دیگر، ماروتا، اوسیلیو، کونته و من موفق شدیم ژانگ پیشنهاد خود را برای منچستریونایتد به لوکاکو افزایش دهیم. نمی خواهم کاری کنم که دوستان لوکاکو از اینتر متنفر شوند، اما فکر می کنم این تغییر روی تعادل در ایتالیا تاثیر می گذارد.

سرمربی لوکاکو گفت: بله، دیر یا زود ما دوباره لوکاکو را در سری آ خواهیم دید. بله، چون روملو ایتالیا را دوست دارد، اما حالا چلسی باید از آن لذت ببرد.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances