سرمایه گذاری ایلان ماسک در صنعت برق تگزاس عمومی شد


ایلان ماسک، مدیرعامل اسپیس ایکس و تسلا، مجوز فروش برق در تگزاس را توسط شرکتی به نام Tesla Energy Ventures دریافت کرده است.

با این حساب، این شرکت سرمایه گذاری واقعی برای ورود به بازار انرژی تگزاس خواهد بود. مدیرعامل تسلا در تابستان امسال مدارک لازم را برای دریافت مجوز در این زمینه ارائه کرد و این اطلاعات برای اولین بار توسط ماهنامه تگزاس مشاهده شد. اکنون ایالت ماسک ایلان را تایید کرده است.

کمیسیون خدمات عمومی تگزاس در بیانیه ای اعلام کرد که Tesla Energy Ventures مجاز به ارائه خدمات الکتریکی به خرده فروشان در سراسر تگزاس است.

جزئیات کامل جزئیات شرکت جدید هنوز اعلام نشده است، اما به نظر می رسد هدف اصلی آن پشتیبانی از مشتریان فعلی تسلا باشد. در حال حاضر محصولات تجاری مانند پنل های خورشیدی، باتری و خودرو توسط تسلا به فروش می رسد، ترکیبی که می تواند به عنوان یک ماشین مجازی در نظر گرفته شود.

تسلا در این زمینه تجربه دارد. این شرکت یک ماشین مجازی در استرالیای جنوبی توسعه داده است و تابستان امسال مدلی از این کارخانه را در کالیفرنیا رونمایی کرد.

شرکت برق Wood Mackenzie در اعلامیه نیروگاه مجازی کالیفرنیا گفت که انتظار دارد کمتر از 5 درصد از 50000 دارنده باتری Powerwall شرکت کنند و این تعداد تأثیر زیادی بر شبکه کالیفرنیا نخواهد داشت.

در واقع، این مصرف کنندگان در کوتاه مدت مصرف برق را تغییر نخواهند داد، اما ایلان ماسک می گوید انرژی نقش مهمی برای تسلا در آینده ایفا خواهد کرد. او سال گذشته به مشتریان گفت که در دراز مدت، لوازم الکترونیکی تسلا به اندازه تسلا خواهد بود و بازار کلی برق از صنعت خودرو بزرگتر خواهد بود. این شرکت می تواند مشاغل تخصصی در تگزاس ایجاد کند.

تد کوری، مدیر تحقیقات برق در مرکز تحقیقات خدمات عمومی دانشگاه فلوریدا، در جریان پرونده تسلا به UtilityDive گفت که تسلا می‌تواند با دسترسی به چندین فایل و نیاز مدیران، خریدار و فروشنده شود. برای دیدن نتیجه

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances