سامسونگ با 511 بارگذاری در ثانیه در شبکه 5G داده ها را شکست


سامسونگ امروز اعلام کرد که رکوردهای دیگری را در مورد سرعت اینترنت 5G شکسته است. در همین حال ، این شرکت با همکاری Verizon و Qualcomm سیستمی را در Plano ، تگزاس ، ایالات متحده معرفی کرده است که به سرعت بارگذاری باورنکردنی 711 مگابیت بر ثانیه دست می یابد.

سامسونگ اعلام کرد در حال آزمایش با استفاده از نقاط 5G و 4G و استفاده از مودم Qualcomm Snapdragon X65 5G است. سرعت انتقال 711 مگابیت بر ثانیه به این معنی است که در 10 ثانیه می توانید 1 گیگابایت فایل ویدئویی را از طریق اینترنت بارگذاری کنید. سرعت تبادل اطلاعات در این شبکه به حدی زیاد است که به شما امکان می دهد فیلم های فوق العاده ای را هم اکنون ضبط کرده و در شبکه های اجتماعی ارسال کنید.

سامسونگ با استفاده از فناوری پیشرفته به این توان بالا دست یافته است. این شرکت دو یا چند دستگاه را در سیستم سامسونگ 5G Compact Macro ادغام کرده است. کره ای ها نیز از آخرین ایستگاه 5G میلی متری Compact Macro در آخرین آزمایش در شبکه مترو سئول استفاده کردند.

به گفته نایب رئیس گروه توسعه شبکه الکترونیکی سامسونگ ، اکنون این شرکت یک قدم به ارائه خدمات متمایز 5G نزدیک شده است و می تواند با استفاده از نماد ، تجربه را بهبود بخشد. پنجم پیوند ارتباطی. مشاغل باید به دنبال پیاده سازی این راه حل های سریع باشند.

به عنوان مثال ، می توان از این فناوری در خطوط تولید برای ارائه فوری گرافیک و فیلم لازم و شناسایی و رفع مشکلات استفاده کرد. در نتیجه ، تولیدکنندگان می توانند بهره وری خود را افزایش داده و آن را سریعتر کنند.

آدام کوپی ، مدیر فناوری Verizon ، گفت: ویژه ، “

سامسونگ در گذشته سرعت بارگیری زیاد گیگابیتی نوشته است ، اما این سریع ترین چیزی است که شبکه آنها در ارسال داده انجام داده است.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances