سامسونگ با 23 درصد سهم بازار در سه ماهه سوم سال 2021 پیشتاز فروش جهانی است – Zomit


به نقل از موبایل موبایل و طبق اولین گزارش شرکت تحقیقاتی Canaliz ، نارسایی جهانی در سه ماهه سوم سال 2021 بازار گوشی های هوشمند را با مشکل مواجه کرده است. فروش جهانی گوشی های هوشمند 6 درصد کاهش یافت. اما از نظر توزیع محصولات ، چیز کمی برای سامسونگ تغییر نکرده است.

در سه ماهه سوم سال 2021 ، سامسونگ 23 درصد از سهم بازار جهانی گوشی های هوشمند را از نظر میزان حمل و نقل به خود اختصاص داده است که مشابه سال گذشته است. کره غول پیکر هنوز در صدر است. در حالی که شرکت های دیگر از جمله اپل ، ویوو و اوپو (وان پلاس) توانسته اند سهم خود را تا حدی افزایش دهند. اپل حتی با پیشی گرفتن از شیائومی در رتبه دوم قرار گرفت. Canaliz گزارش می دهد که تقاضای زیاد برای iPhone 13 به این مزیت کمک کرده است.

به گفته بن استون ، تحلیلگر اصلی کانال ، کمبود تراشه جهانی تا سال 2022 حل نمی شود. تولیدکنندگان تراشه به آرامی قیمت ها را افزایش می دهند تا محصولات و نیازها را متنوع کنند. این می تواند منجر به افزایش بیشتر قیمت گوشی های هوشمند شود.

مقالات مرتبط:

تولیدکنندگان گوشی های هوشمند سعی کرده اند از طریق تغییرات موقت در تجهیزات ، آسیب را به حداقل برسانند و تقاضای بالا را برآورده کنند. اما به عنوان اساس ، این می تواند منجر به سوء تفاهم با خرده فروشان و توزیع کنندگان شود.

به نظر می رسد اوضاع در پایان سال بدتر می شود. زیرا تقاضا در ایام تعطیل افزایش می یابد. قیمت کالاها در حال حاضر پایین است و برخی خرده فروشان از پذیرش سفارش خودداری می کنند. زیرا می ترسند نتوانند آنها را برای مشتریان ارسال کنند.

به دلیل تقاضای زیاد و قیمت پایین محصولات ، در فصل تعطیلات شاهد تخفیف چندانی برای محصولات سامسونگ نخواهیم بود. اما طبق برآوردهای Canaliz ، بازار تلفن های هوشمند IoT و بسته های پوشیدنی را برای جلب رضایت مصرف کنندگان ارائه می دهد.

در مورد این اعلامیه چه احساسی دارید؟ آیا سامسونگ همچنان در سه ماهه چهارم سال 2021 بر بازار جهانی تلفن های هوشمند تسلط دارد؟

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances