رونالدو برای سولشر: من باید در هر بازی در تیم باشم


کد خبر: 1785845/59

زمان: 11:45
1400/07/24

بازدیدها: 23،210 همان

ناراحتی 7 از نشستن روی نیمکت

کریستیانو رونالدو ، ستاره منچستریونایتد از نیمکت نشینی مقابل اورتون ناراحت است.

به گزارش “ورزش سه” ، اوله گونار سولشر تصمیم گرفت در هفته هفتم بازی لیگ برتر مقابل اورتون به کریستیانو رونالدو استراحت دهد و این بازیکن از نیمکت شروع به کار کرد. اگرچه او در نیمه دوم به میدان آمد اما توانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد و در نهایت بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید.

سرمربی نروژی با شک و تردید و مخالفت بسیاری روبرو شد ، آنها معتقدند رونالدو در زمین می تواند شرایط را برای یونایتد به گونه دیگری تغییر دهد و مانند شخصی که فوتبالیست های پرتغالی نیز از این صندلی راضی نیستند.

یک منبع نزدیک به یونایتد به سان گفت: “رونالدو بسیار ناراحت و ناراحت بود که در این بازی روی نیمکت نشسته بود. اوله بعد از بازی با ویارئال احساس خستگی کرد ، بنابراین تصمیم گرفت او را زودتر به محل مسابقه بفرستد. نیمه دوم. اما کریستیانو به مربی گفت که تمام مدت به او می گوید که آماده بازی نیست و می خواهد در هر بازی بازی کند. فوتبال در زمین. “رونالدو همچنین به او گفت که برای پیروزی اینجا است و یونایتد باید از مهمترین بازیکنان آنها در هر بازی. “

دیدار مقابل اورتون پس از پیروزی 1-2 مقابل ویارئال در دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد. یونایتد تیم اول خود در لیگ قهرمانان اروپا را 1-2 با پسران از دست داد و در این بازی نزدیک به تساوی 0-1 بود ، اما رونالدو مثل همیشه تیمش را نجات داد و در وقت باخت برد گلها را تکمیل کرد. بخشی از آنها در اولدترافورد گلزنی کردند.

ادینسون کاوانی تعویضی در دقیقه 57 بازی مقابل اورتون و پس از سوت پایان بازی با عصبانیت وارد زمین شد تا به رختکن برود. انتشار این عکسها سر و صدا و انتقاداتی را از سوی سولشر به همراه داشته است و حتی فرگوسن نیز برای حفظ این فوق ستاره پرتغالی در جریان اصلی تلاش کرده است.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم