رنتیفا ، استارتاپ اجاره خودرو در جزیره کیش – اکوموتیو

قطعا با اجاره خودرو میتوانید سفری لذت بخش تجربه کنید چراکه برای گشت و گذار در جزیره و استفاده از تمامی امکانات و کسب تجربه ، نیاز دارید که همراه خود ماشین هم داشته باشید. در ادامه با اطلاعات بیشتر درباره غواصی در جزیره کیش همراه ما باشید. چنین مرجعی، اطلاعات لازم مربوط به مدت زمان و مبلغ اجاره، شرایط تحویل و نگهداری ماشین و دیگر جزئیات را به ما اعلام و در قراردادی رسمی ثبت میکند. پس از رزرو موفق بلیط٬ اطلاعات پرواز و لینک دانلود بلیط شما از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال می گردد. قیمت رزرو هتل در کیش با توجه به اینکه هتل های 5 ستاره کیش را رزرو میکنید یا هتل های 3 ستاره، طبیعتا تفاوت زیادی دارد. در صورت تصادف با خودروهای دیگر، چنانچه زیان دیده شناخته شدید، مشکلی نخواهید داشت اما اگر به عنوان مقصر حادثه باشید، می بایست مبلغ خسارت را به شرکت پرداخت کنید. همچنین در صورت بروز حادثه هزینه خسارت بر عهده اجاره کننده است و موظف به پرداخت اجاره مدت زمانی که ماشین در تعمیرگاه متوقف شده خواهید بود.

به عواملی بسیاری بستگی دارد.

با وجود این مدارک شما میتوانید بنابر نیاز و علاقه خود، خودروی مدنظر برای اجاره را انتخاب کرده؛ و آن را در فرودگاه و یا هتل محل اقامت خود تحویل بگیرید.همچنین اجاره ماشین در کیش با سفته و اجاره ماشین در کیش بدون ودیعه شرایطی است که شرکتهای اجاره دهنده خودرو برای مشتریانشان در نظر میگیرند.طبیعی است که پس از تحویل خودرو، در صورت عدم وجود خسارت و خلافی، مبالغ نقدی و ضمانت شما بازگردانده می شود. تاکسیهای جزیره با توجه به شرایطی که دارند، رنگ بندی میشوند. بهتر است بدانید که فرآیند استرداد، همواره به شرایطی مانند: نوع بلیط (چارتری یا سیستمی)، نوع ایرلاین، زمان درخواست، قوانین کنسلی و … در جواب این سوال بهتر است بدانید مقدار اجاره خودرو در کیش به عواملی بسیاری بستگی دارد. جالب است بدانید در برخی از سایت های غواصی کیش علاوه بر سفره ماهی، خفاش ماهی، شیر ماهی و لاک پشت، امکان مشاهده کوسه ماهی نیز وجود دارد! در این شهر امکانات رفاهی، تفریحات و جاذبه های خاصی وجود دارد که موجب می شود مسافران سفری لذت بخش و خاطره انگیز را تجربه نمایند. مسافران میتوانند از ۱۰ صبح تا ۹ شب با توجه به نیاز خود ماشین مورد نظر را رزرو کنند و در محل اقامت خود و یا فرودگاه تحویل بگیرند، برای تحویل خودرو در فرودگاه مبلغ یک روز کرایه را به شرکت پرداخت میکنید و پس از آنکه پرواز شما در کیش فرود آمد، در بیرون از فرودگاه خودرو را تحویل گرفته و قرارداد همان جا تنظیم میگردد و مابقی کرایه و همچنین ضمانت خودرو دریافت میگردد.

فرایند اجاره ماشین در دیگر شهر های ایران هم وجود دارد اما در کیش به علت اینکه منطقه آزاد است و واردات ماشین های خارجی و آمریکایی و لوکس آزاد است(البته ماشین های آمریکایی از سال ۲۰۱۶ و ورود تمامی خودرو ها از سال ۲۰۱۸ ممنوع شد) و همچنین هزینه تاکسی برای مراجعه به چندین مکان تفریحی در روز به صرفه نیست اغلب مسافران تمایل به رنت خودرو در کیش دارند. برخی از این شرکت ها هم خدمات سی آی پی (CIP) و تشریفات را دارند. اکثر شرکت هایی که در در حوضه اجاره ماشین در کیش فعالیت می کنند، یک نمایندگی مستقر در فرودگاه کیش دارند و یا خدمات تحویل خودرو در فرودگاه را ارائه می دهند. از این رو شرکت های اجاره خودرو در کیش در قبال دریافت مبالغ مختلف و ضمانتهای گوناگون اتومبیلها را بدون راننده به شما اجاره میدهند. دلیل اصلی دریافت دیپوزیت از کسی که قصد اجاره اتومبیل در کیش دارد ، این است که بارها دیده شده افراد پس از کرایه اتومبیل در کیش تصادفاتی داشته اند و از پرداخت هزینه ی تعمیرات آن خودداری نموده اند. بعد از دریافت ماشین حتما دقت کنید که قرارداد رسمی اجاره ماشین در کیش و همچنین دفترچه رنت کار کیش به شما داده شود.

اجاره خودرو در کیش

اما نکته مهم این است که موسسات اجاره خودرو در کیش بسیار زیاد هستند و پیدا کردن یک شرکت معتبر کار چندان آسانی نیست. اجاره ماشین در کیش از طریق شرکت های رنت کار معتبر که دارای مجوز رسمی از سازمان منطقه آزاد کیش هستند امکان پذیر است. بستن کمربند ایمنی در هنگام رانندگی حائز اهمیت است / بوق زدن در کلیه معابر ممنوع است / آلودگی صوتی به هر نحوی در جزیره ممنوع است / جریمه ها ۲ برابر دیگر جاها محاسبه می گردد / حداکثر سرعت رانندگی در جزیره ۵۰ کیلومتر در خط ساحلی و دیگر نقاط برابر با تابلو های نصب شده می باشد / در خیابان ها و معابر و بلوارهای جزیره کیش دوربین کنترل سرعت نصب شده است و خودرو ها تحت نظارت پلیس می باشند. در صورت انداختن زباله به بیرون از ماشین جریمه خواهید شد. البته با وجود قوانین خاص رانندگی در کیش، قطعا در این جاده هم محدودیتهایی خواهید داشت.

شما میتوانید در صورت بروز و مشاهده هر گونه مشکل و ایراد در این اتومبیل ها با شرکت تماس گرفته و به آنها اطلاع دهید تا خدمات رسانی کنند و حتی اتومبیل را با اتومبیل دیگری جا به جا کنند و در مجموع اگر استفاده استاندارد و مناسبی از اتومبیل صورت گیرد جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد و قطعا از کرایه آن در سفر خود لذت خواهید برد. همین مسائل یک بازار رقابتی ایجاد کرده است که تا به امروز این مساله در کسب و کارهای این حوزه وجود نداشت. امکانات هتلها در جزیره کیش چگونه است؟ در غیر این صورت باید سیهزار تومان به عنوان هزینه کارواش به شرکت بپردازید. اگر با استعمال دخانیات، آسیبی به ماشین وارد بشود، باید خسارت بپردازید. دقت فرمایید که در صورت وارد شدن هرگونه خسارت به ماشین اجاره شده، فرد ملزم به پرداخت مبلغ خسارت است. ● بستن کمربند ایمنی برای راننده و سایر سرنشینان اجباری است. ● شب های جزیره خیلی تاریک نیست و استفاده از نوربالا نه تنها توجیه پذیر نیست بلکه جریمه در پی دارد.

در جزیره کیش در صورتیکه بیشتر از تعداد ظرفیت، مسافر داخل ماشین سوار کنید، جریمه زیادی را برایتان در پی خواهد داشت. این هزینه به نوع ماشین و تعداد شبهایی که آن را اجاره میکنید بستگی دارد. اگر قصد اجاره ماشین در کیش بدون ودیعه را دارید می توانید از شرایط ضمانت با چک و یا شرایط اجاره ماشین در کیش با سفته استفاده کنید. همچنین اگر کارت سوخت دارید میتوانید از آن در جزیره کیش استفاده کنید. اجاره گرانترین ماشین در کیش به ده میلیون تومان هم می رسد. میزان ودیعه برای اجاره ماشین در کیش از 5 میلیون تا 12 میلیون تومان برای خودروهای لوکس و مدل بالا است. رعایت نظافت بیرونی و درونی خودرو بعهده مستأجر و استنکاف از این امرموجب اخذ مبلغ 40 هزار تومان بابت هزینه کارواش می باشد. به یاد داشته باشید در کیش همه ماشین ها باید تمیز باشند، پس کارواش را فراموش نکنید. در هر حال، اگر چنین ویژگی هایی که این هتل دارد، شما را شیفته خود کرده است، پیشنهاد می کنیم حتما قبل از اقدام به سفر، هتلی که قرار است در طول تور کیش خود در آن سکونت داشته باشید را با دقت فراوان انتخاب کنید. در همین راستا برای سفر با تور کیش به این جزیره لازم است تا زمان مناسبی را انتخاب کنید.

از مبدأهای پرواز میتوان به تور کیش هوایی از تهران، تور کیش هوایی از مشهد، تور کیش هوایی از کرمان و تور کیش هوایی از اصفهان اشاره کرد. ما این نکات را برای شما در این صفحه جمع آوری کرده ایم، تا شما دوستان عزیزی که از جای جای ایران و حتی از شمالی ترین نقطه کشور مثل رشت و ساری با برنامه ریزی و خرید پرواز ساری به کیش به این جزیره زیبا سفر می کنید، کاملا با نکات اجاره خودرو در کیش آگاه باشید. رانندگی در این جاده فقط یه رانندگی ساده نیست؛ این جاده آنقدر زیباست که بهتر است آرامتر رانندگی کنید تا از زیباییهای این جاده بینظیر ساحلی لذت ببرید و شاهد موجهای خروشان و پرواز پرندگان مهاجر باشید. به همین دلیل ما تصمیم داریم تا در ادامه این مطلب، بهترین رستوران هایی که در بیشتر آن ها از نظر خود مردم انتخاب شده اند را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در سفر به کیش خود، نگرانی در مورد پیدا کردن رستوران های برتر این جزیره نداشته باشید. پس با ما همراه باشید. پس اگر بخواهید، می توانید از این خدمات استفاده کرده و خودروی رنت شده را در فرودگاه تحویل بگیرید.

اجاره ماشین کیش

این شرکت ها در قسمت های مختلف جزیره فعالیت می کنند و هنگامی که شما به جزیره برسید می توانند ماشین را در فرودگاه کیش یا در محل اقامت خود تحویل بگیرید. اگر ماشین به هر دلیلی خراب شود یا تصادفی صورت بگیرد، باید ماشین را متوقف کنید و شرکت اجاره دهنده را از این موضوع مطلع کنید و حق تعمیر آن را به طور خودسر ندارید. البته در صورت تصادف حتما باید پلیس را در جریان قرار بدهید. اگر برای بیشتر از چند روز در کیش اقامت دارید میتوانید بطور ماهانه خودرو اجاره کنید و هزینه آن را بپردازید. اگر به دنبال این هستید که بدون ماشین شخصی و پرداخت هزینه حمل، به جزیره کیش سفر کنید، امکان اجاره ماشین در کیش را دارید. همچنین با اجاره خودرو در کیش تجربه جدیدی از رانندگی با خودروهای لوکس آمریکایی و اروپایی را در جادههای زیبا و خاص جزیره کسب میکنید. این جاده زیبا مثل یک رینگ دور جزیره کیش، کشیده شده و یک فرصت خاص برای لذت بردن از سفرتان است. اما قبل از اجاره خودرو بهتر است جزئیات و نکات پیرامون آن را به خوبی بشناسید. برای اجاره ماشین قوانینی وجود دارد که بهتر است قبل از تحویل خودرو، این قوانین را در قرارداد اجاره ماشین در کیش به خوبی مطالعه کنید.

اجاره ماشین در کیش

حال اگر ماشین در اختیار شخص دیگری قرار گیرد، در صورتی که تصادف یا خسارتی رخ دهد فرد موظف است تا تمام هزینه های به وجود آمده را پرداخت کند که با توجه به این موضوع که اکثر ماشین ها خارجی هستند این رقم بسیار بالا خواهد بود. اجاره کنندگان این ماشینها به دو دسته تقسیم میشوند: دستهی اول به اصطلاح ماشینبازها هستند و به عشق اجاره ماشین خارجی به کیش سفر میکنند. در این میان حتی اگر اقدام به رنت ماشین خارجی با راننده در کیش و یا کرایه اتومبیل ایرانی با راننده در کیش نمایید نیز باز هم آنچه باید بپردازید، بهترین و ارزان ترین قیمت کرایه ماشین در کیش خواهد بود. در زمان رانندگی در شب های کیش فقط باید با نور پایین حرکت کنید. از جمله این قوانین میشود به حداکثر سرعت 50کیلومتر در ساعت، ممنوعیت استفاده از بوق در معابر جزیره، تمیز بودن ظاهر ماشین، عدم استفاده از نوربالا در شب و… از جمله ماشین های لوکس قابل اجاره در کیش هستند.

از آنجایی که ماشین های اجارهای لوکس هستند و قیمت اجارهشان بالاست، این هزینهها هم زیاد میشود. به عنوان مثال قیمت اجاره بنز با اجاره موستانگ و دیگر خودروها متفاوت است. تنوع گونههایی که در این باغ نگهداری میشوند زیاد است و در کل از 57 نوع بیشتر است. چون در غیر این صورت اگر به مشکل بربخورید، ار نظر قانونی دستتان بستهست. از آنجایی که تاکسیها در بسیاری از مسیرهای جزیره تردد نمیکنند، اجاره ماشین میتواند این مشکل را حل کند. با موسسه مربوطه صحبت کرده و به توافق برسید تا در زمان تحویل خودرو با مشکل مواجه نشوید. مشتری رزرو خودرو را معمولا به طریق غیرحضوری انجام داده وماشین را در فرودگاه تحویل میگیرد. را برای یک روز اجاره کنید. این دسته معمولا گرانترین ماشینها را برای چند روز اجاره میکنند. پس اگر شما نیز به دنبال تفریحی جذاب یا دوچندان کردن لذت سفر خود به کیش هستید، بهترین اجاره خودرو در کیش را تجربه کنید. پس بعد از حدود هشت دقیقه مطالعه در نزدیکای آغاز سفر به کیش، تلفن را برداشته و ماشین مورد علاقه تان را در کیش رزرو کنید.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channel