رقم رقم سپاهان برای یار رانلو!: از رو رو در بستابستان موضوع تمدید قراردادش یکی، از زای پرسپولیسی‌ها لل شد.

وانلو که به بازیکنان قرضی از باشگاه سانتاکلارا پرتغال آمد به یسلیس در یایان لیگ بیستم به این باشگاه پرتغالی برمی و آن‌ها آن‌ها نوعی بودند. . . .

کهاشگاه سانتاکلارا که عملکرد شهریار و همچنین قهلاقه پرسپولیس حفظ این بازیکن را دیده بود، یای صدور گواهینامه مغانلو و عجیب درخو درخواست و موضوع موضوع می شود.

اگر کسی نباید دعا کند، آنطور که باید بگوید نباشد. ناهان مشکلی برای پرداخت 400 هزار یورو درخواستی سانتاکلارا نداشت و حتی به راحتی نمی توان این پول را پرداخت کرد. موضوعی که ماملا به ضرر لیس یسام شد که این یناشگاه به لحاظ توان مالی با تیم‌های صنعتی داخل ایران را نداشت.

فقیافقی که باشگاه سپاهان با سانتاکلارا انجام داد، محمد ن نان بخشی از رضایت نامه مغانلو راهی هیانتاکلارا ها ها ها ها به ز از این مبلغ رار هم پول خوبی از سپاهان دریافت کرد که یسلیس تحت هیچ یطیاییطی نمی‌توانست این مبلغ را پرداخت کند.

صدری مامل سابق پرسپولیس که میهمان برنامه اینترنتی اینترنتی بود، پرده ز ز سنگین هاهان برای جذب مغانلو برداشت و اعلام م، خریداجم برنابق اینترنتیل یس حدود ین این ین رقمی که به طور حتم نانلو را تبدیل به گران‌ترین بازیکن این فصل لیگ برتر می‌کند، شهریار تا اینجا هنوز پرسپولیس را نتوان موفق کرد را سپ سپاهان تکرار کند.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances