رقابت تولید بیت کوین در ایران مهاجرت از ایران به قزاقستان!


روآرو- سال‌هاست که استفاده از ارزهای دیجیتال یا پول دیجیتال به یک پدیده جهانی تبدیل شده است و بیت‌کوین محبوب‌ترین آن‌ها است. صادرات به توسعه بیت‌کوین، شاهد مهاجرت‌های زیادی هستیم. برخی از معدنچیان از ایران به کشورها و مناطق همسایه از جمله قزاقستان و گرجستان رفتند.

به گزارش فرارو، هیئت رهبران توصیه می شود محصولات تجاری رمزگذاری شده مطابق با استانداردهای صنعت و با مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت حذف شود.

طبق قوانین فدرال، بر اساس این حکم، استفاده از ارزهای رمزنگاری شده تنها مسئولیت ریسک توسط معامله گر را می پذیرد و مشمول حمایت و تضمین دولت و شرکت های مالی نمی باشد و استفاده نمی شود. در معاملات داخلی مجاز است.

اکنون با توجه به دستور دولت مبنی بر قانونی شدن تولید بیت کوین در ایران، بزرگترین موضوع در حال حاضر ممنوعیت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران است که در عمل ادامه پیدا کرده است.تولید قانونی این صندوق های دیجیتال.

اکنون با وجود قانونی شدن ایجاد و استخراج بیت کوین، خرید و فروش آن همچنان محدود است

دلیل خروج مزارع استخراج بیت کوین از ایران
مهدی رزمی کارشناس فناوری اطلاعات مصاحبه با فرارو وی با اشاره به اینکه یکی از مزایای قابل توجه اخیر تولید بیت کوین در ایران، برق ارزان است، گفت: اما بر اساس تصمیمی که گرفته شد، تولید بیت کوین از هزینه صادرات محاسبه می شود. ایران مزیت ارزان را ندارد. برق.”

وی گفت: بر این اساس مدتی است که برخی از بیت‌کوین‌های نوپا در کشور به کشورهای منطقه و کشورهای همسایه از جمله قزاقستان و گرجستان نقل مکان کرده‌اند و روند مشابه و سریع‌تر است.

این کارشناس فناوری اطلاعات با بیان اینکه دو راه برای خروج کشاورزان بیت کوین از کشور وجود دارد، گفت: یکی از راه ها این است که عده ای به دلیل آتش ارزان قیمت فقط برای برداشت پول به ایران می آیند. xob. این افراد نیز بسیار خوب هستند، زیرا قبلاً از درآمد خانوار برای به دست آوردن پول زیادی استفاده می کردند، بدون اینکه هزینه ای پرداخت کنند. “

رزمی افزود: اما دومی تاثیرگذاری بر افرادی است که به دنبال مجوزهای لازم برای کار قانونی در این زمینه هستند، در این صورت از چنین افرادی که قصد دارند ارزش افزوده در بازار ملی توسط بیت کوین ایجاد کنند، باید حمایت های لازم صورت گیرد. بنابراین این افراد برای برداشت ارز دیجیتال از کشور خارج نشوند.


بیشتر بخوانید:

قانونی شدن در زمینه رمزنگاری باید سریع باشد
وی با اشاره به مشکلات کنونی بیت کوین گفت: حوزه اول یک موضوع حقوقی است، خوشبختانه دولت نسبت به هر فناوری جدید سریعتر نسبت به بیت کوین واکنش نشان داده است. مقاومت وجود داشت، اما پس از آن، خوبی در این زمینه حاصل شد».

این کارشناس فناوری اطلاعات افزود: در ابتدا وزارت صنعت دستورالعمل نحوه تجارت در صنعت بیت کوین را صادر کرد اما با هماهنگی وزارت ارتباطات بیانیه این گزارش لغو شد و سپس طبق قوانین وزارت ارتباطات خود “این به خوبی برنامه ریزی شده بود، که هنوز توسط کابینه تایید نشده است.”

رزمی افزود: در بازار فین‌تک‌ها، سال‌ها طول کشید تا نیاز به نظارت نظارتی اندازه‌گیری شود، اما در بازار ارزهای دیجیتال سریع‌تر به نظر می‌رسد. ارز، اما موضوع اصلی در صنعت است. سیاست فناوری‌های جدید باید وجود داشته باشد. کامل باشد.”

اثرات قانونی شدن تولید بیت کوین؛  قزاقستان ایران را به مکانی جدید برای کشاورزی استخراج بیت کوین تبدیل می کند

با افزایش هزینه برق مصرفی در تولید بیت کوین، برخی از ماینرها کشورهای دیگر را برای تولید بیت کوین انتخاب کرده اند.

بزرگترین ارز ایران
وی ممنوعیت خرید و فروش بیت کوین در ایران را بزرگترین رقابت ارزهای رمزنگاری شده در ایران دانست و گفت: در حال حاضر بانک مرکزی و وزارت اقتصاد باید حمایت های لازم را در این زمینه داشته باشند چرا که این بانک یک نهاد حقوقی و مجاز است. توسط شرکت وزارت صنعت “اگر بیت کوین تولید کند، نمی تواند مزایای محصولات خود را بفروشد.”

این کارشناس فناوری اطلاعات افزود: با توجه به جریمه‌هایی که در حال حاضر کشور با آن مواجه است، بیت‌کوین را می‌توان ابزاری عالی برای عبور از جریمه‌ها دانست، زیرا اکنون بسیاری از شرکت‌ها می‌خواهند با ایران تجارت کنند، اما به دلیل تحریم‌های مالی از انجام این کار خودداری می‌کنند. “

رزمی گفت: اما اگر مردم بتوانند بیت کوین را به عنوان پول ملی مبادله کنند، تجارت و صادرات آسان‌تر می‌شود، زیرا ارزهای دیجیتال قابل ردیابی و ردیابی نیستند.

او گفت: «به این دلیل، مثل زمانی است که ممنوعیت فروش بیت کوین برداشته شده است، اما در هر صورت باید این اتفاق بیفتد، زیرا بیت کوین اکنون ایجاد شده است و بهتر است خرید و فروش شود. آن را به صورت قانونی و غیرقانونی و زمینی.»

“از آنجایی که فناوری به سرعت پیشرفت می کند، ما باید به سرعت و مناسب به این شرایط واکنش نشان دهیم و در حوزه قانون سریعتر کار کنیم، زیرا دیگر نمی توانیم از فناوری استفاده کنیم.” کارشناس فناوری اطلاعات گفت: او می پذیرد و تصمیم می گیرد در اسرع وقت از آن به درستی و کارآمد استفاده کند.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم