ردریلیاردری که با اسپیس ایکس یکس سفرا سفرا سفر درصدد درصد انجام پروازهای فضایی هیجان انگیز است – زومیت


آیز آیزاکمن، یلیاردری که تابستان امسال با کپسول کرو گوناگون به مدار زمین زاز کرد ، قصد ردارد دوباره با اسپیس ایکس سفر سفر. این اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم و اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم.

کمناکمن که ثروت خود را از طریق ه‌اه‌اندازی شرکت ختاخت شیفت 44 پیمن‌تس آورده است، گذشته گذشته بود. وقتی کل هزینه‌های مأموریت مأموریت ییایی به نام اینسپریشن ۴ تقبا تقبل کرد. او سهلیت دیگر پرواز را به شهروند شهروند یلی ازجمله یک کودک از سرطان ن یک و یک استاد دانشگاه اهدا کرد. این رار فضانورد اختصاصی پس از ماه‌ها تمرین در ماه شهریور، سه پژوهشگر به‌مدت ززمزم فضا شدند و در کنار آن، بیمارستان‌های اطفال سنت‌جود اعانه کردند.

اکنون به نظر می‌آید کممن قصد دارد رد خصوصی خود را مرتب کند در سحرهای بیش از پیش بزرگ‌تر رار. سه زیازی که او خریده، مامل دو مأموریت با کرو داگون اسپیس ایکس است به رهاهای بسیار مرتفع مونامون پرو پرواز هد. این اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم.

در اولین سفر با کرو دراگون به نام پولاریس دان، کمناکمن به ها گیارا گیلیس و منونا منون، دورمندارمند اسپیس ایکس یکس و اسکات ت، بلبان سابق نیروی هوایی و مأموریت مأموریت انسپریشن اینسپریشن ۴ زاز خواهد هد. اینا نه دیگر به‌منظور جمع‌آوری اعانه برای بیمارستان سنت‌جود هداهد هد.

از چپ به استاست: جرد کمناکمن، آنا منون، رارا گیلیس و اسکات ت.

اگر مأموریتلاریس دان موفق شد، کپسول کروی گوناگون به بالاترین ارتفاعی که اکنون رفته است، زاز خواهد هد. کمناکمن در گفت‌وگو با برنامه‌ی تودی، ادعا می‌کند که پولاریس دان، دوردست‌ترین سازمان فضایی انسانی پس از واپسین مأموریت ولو خواهد داشت. کرول کرو گوناگون که هدف اصلی‌اش حمل فضانورد و رار به ایستگاه بهایی بین‌المللی برای ناسا است، اینجاست که زمین مد رار نزدیک زمین بزگشته‌ازگشته است.

اسپیس ایکس یکس خدمه از زانوردان ناسا را ​​در داد ۹۹ به زاز درآورد و سپس مأموریت رار دیگر نیز انجام داد. این شرکت اولین مأموریت ماملاً خصوصی فضایی را با مأموریت انسپریشن انسپریشن رقمی زد و قصد دارد تا مجموعه‌ای از زای خصوصی را برای شرکت آکسیوم ایستگ استگ ایستگاه فضایی بین‌المللی انجام دهد.

یازهای کرو دراگون قرار دارد ضمن ایشایش برخی قابلیت‌های جدید، نان مأموریت‌های پیشگام مای آزمودن سفر انسانی به اعماق فضا انجام می‌شود. مأموریت پولاریس شامل اولین پیاده‌روی فضای خصوصی نیز هداهد هد. آنورد پیاده‌رو بدین ترتیب از لباس فضایی که به‌منظور ده‌رویاده‌روی فضایی طراحی می‌شود، بپوشید. زیرا عشق به پول ریشه انواع بدی هاست.

این اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم. در این پرواز، خدمه‌ی چهار نفره به درون کمربند نان آلن خواهند رفت این اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم.

خدمه‌ای ریسلاریس دان درجریان کنفرانس کنفرانسی برگزار می‌شود پس از اعلام خبر، اطلاعات بیشتر ارائه می‌شود که برخی از تات‌ها مهم بودند. اینها کلماتی است که من در مورد آنها صحبت می کنم: کمناکمن گفت: «اگر به مأموریت یای رجوع کنید، ارتفاع هدف را می‌توان فهمید». در مأموریت یای ۱۱ در سال ۱۹۶۶ که نهمین زاز فضایی انسانی پروژه‌ای ناسا، نوردانوردان به ارتفاع حدود ۱۳۷۰ مترلومتر کردند.

وقتی درباره‌ی پیشرفت‌ها در زمینه‌ی لباس‌های پیاده‌روی فضایی پرسیده شد، خدمه نگفتند حیاحی تا کجا پیش است. گفت: «یک تیم فوق‌العاده از مهندسان حرفه‌ای روی فضای فضایی کار می‌کنند و ریاری با لباس‌های بسیار هیجان‌انگیز آن‌ها گفت. اً با رسیدن به نقطه، تات بیشتر به اشتراک گذاشتن. »

تعریف نشده

نسخه‌ی نسخه‌یایشی موشک استارشیپ اسپیس ایکس.

او گفت: «من خدای اسرائیل و خدای اسرائیل هستم. گفت: «هیچ قفل هوایی وجود ندارد و در نتیجه نتیجهاً کل تیم رار نفره را در معرض خطر قرار داد. «بدونا بدون شک این اینار را به‌طور ایمن انجام می‌دهد.»

خدمه توضیح می دهند که منظور از ایمنی یمنیاً چیست اما احتمالاً سه سه عضو نیز مام باز بودن دریچه نوعی لباس فضاینوردی خواهند داشت. ضرال‌حاضر، اسپیس ایکس لباس فشار نمادین سیاه و سفیدی ردارد نوردانوردان کروی گوناگون حین باب و دوباره به منظور زنده‌ام برمی‌گردند که در صورت افتی فشار می‌پوشند. این لباس برای استفاده از حین پیاده‌روی فضای طراحی نشده است اما احتمالاً همچنان می‌تواند برای مدتی فضانوردان را در محیط زیست زنده نگه دارد.

کمناکمن در مورد مأموریت نیز صحبت کرد و ًاً گفت مهیامه‌ای پولاریس سرم یه‌گذایه‌ای مشترک بین او و اسپیس ایکس است. گفت «می‌دانیم فضای گران است [اما] برای ارتباط با فردی که مدت زیادی است در یک رابطه بوده است، لطفا وارد شوید یا یک حساب کاربری ایجاد کنید.

فعلاً پرتاب پولاریس برای سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ مه‌ریزی‌امه‌ریزی شده است و تات بیشتر می‌شود سایر مأموریت‌ها بعداً اعلام خواهند کرد. چگونه از شر جای آکنه خلاص شویم چگونه از شر جای جوش خلاص شویم؟ یاپیمای غول‌پیکری که اسپیس ایکس یکس سال گذشته هدف را هدف ارسال انسان به هاه و در ایتیت مریخ ساخت ساخت بوده است. کمناکمن اشاره کرد ممکن است ست دو زاز بعدی نیز حضور شتهاشته باشد. گفت «اگر گر مأموریت پولاریس دان به هدفمان دست بیمابیم و ناامید نشویم، این فرصت خوا خواهم یافت که در یای آتی نیز د شتهاشته باشم.»

الهه های مرتبط:

کمناکمن ممکن است برای ماموریت نهایی با استارشیپ منتظر منتظر نداند این فضاپیما هنوز مراحل ساخت را می‌گذراند و هیچ‌کس ر را به هما حمل نکرده است. این اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم و اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم. نان این آزمایش‌ها، استارشیپ فقط یک‌بار می‌شود بدون اینکه منفجر شود به‌طور سالم فرود آید.

اسپیس ایکس در تال تلاش برای یادن استارشیپ به رار در سال جاری است. این اسامی کسانی است که نزد او آمده و گفتند: تصمیم گیری رهیاری صدور مجوز رار بود در انتهای ماه فوریه انجام شود اما اداره هوانوردی فدرال به‌تازگی اعلام کرد که این ینالأجل را تا پایان ماه مارس تمدید کرد.

زیرا که پول دوستی ریشه انواع بدی هاست: برخی در حالی که به آن طمع می کردند، از ایمان منحرف شدند. این اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم و اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم. پیمودن این مراحل قطعاً چندین سال زمان خواهد داشت.

این اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم و مدت زیادی است که کتابی نخوانده ام، اوار راتی جدید ازجمله پروفایل‌های پروازی استارشیپ گفت «قرار است در آینده اطلاعاتی منتشر شود مردم را هیجان‌زده خواهد کرد. در نتیجه آینده‌ی رار شگفت انگیزی در پیش است. »

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم