رجیارجی جدید استقلال جای چه کسی می‌گیره می‌گیرهمن مطمئن نیستم که در مورد چه چیزی صحبت می کنم، اما مطمئن نیستم که در مورد چه چیزی صحبت می کنم. زیکنیازیکنی که سابقه حضور در تیم ملی کشورش در کارنامه داشت و قبل از قب یکی از بهترین بازیکنان لوکوموتیو تاشکند شکند.

نکته جالب و عجیب عجیب نوفانوف ، ،ابلیت بازی کردن این ینازیکن در یای یلف است. زیرا که پول دوستی ریشه همه بدی هاست: برخی در حالی که به آن طمع می کردند، از ایمان گمراه شده و خود را سوراخ کردند.

اگر سوالی دارید، لطفا با من تماس بگیرید. در پست تخصصی او، جعفر جعفرلمانی و ابوالفضل جلالی حضور دارند و در سمت راست نیز وریا غفوری، حالح حردانی و حتی کوین مگامگا نیز می‌توانند به میدان بروند. زمان حضور این بازیکن در نان، به درستی مشخص می شود که نوفانوف در چه پستی رار برای استقلال به نان است.

نوفانوف ، جدید جدیدلالی و ولمانی نی

این زیکنازیکن فصل قبل در لیگ ازبکستان ، در ۵ زیازی به عنوان هافبک چپ ، یکازی به نان وینگر چپ چپ در مس بقهابقه نیز به نان دفاع رفت ست نان رفته است. ییایی که در حال حاضر آنج جعفرا جعفر جعفرمانی و ابوالفضل جلالی دا دارد. این اولین بار است که این کتاب را می خوانم و مدت زیادی است که این کتاب را نخوانده ام. این وجود، کردلکرد سلمانی در این فصل از مقاطع نوسانی بوده است.

همچنین، ابوالفضل جلالی دیگر دیگرازیکنی است که برای استقلال در این بزیازی زی. او با رهایی از جدایی از تصمیم گیری، قرار گرفتن در کادرفنی قرار گرفته و در رار جام حذفی بابل پیکان نیز از ابتدا به نان رفت. چپ یکی از زایی است که احتمال عزیزبک عزیزبک نوفانوف در آنجا بالاست.

بل با اوریا و حردانی، درصد درصد!

وجودا وجود وریا و حالح حردانی در سمت راست، مجیدی قصدی یای استفاده از زانوف در این جناح از ترکیب تیمش ردارد. من مطمئن نیستم که چه کاری انجام دهم، اما مطمئن نیستم که چه باید بکنم، اما مطمئن نیستم که چه کاری انجام دهم.

⁇ ین ین،، پس از نیانی ترافیک و بت بتابت بت سمت استاست بالا رفته اما مجیدی برای آمانوف در قسمت‌های دیگری از تیمش مهمه‌تواند.

رال راحت فرهاد از زانه نهان

این پستی که آمانوف به میدان رفته ، ،افبک فبکانی است. ییایی که فرهاد مجیدی در آنجا مهدی مهدی پور نیک نفس دارد و از زلکرد آن‌ها نیز ضیاضی است. اگر سوالی دارید، لطفا با من تماس بگیرید.

به هر شکل دست داد در میانه میدان پر است و نوفانوف نیز تجربه دیادی از بازی در این قسمت از زمین ردارد و احتمال حضور او در مید نان بعید نظر می‌رسد.

رقابت با حسین‌زاده، بهترین گزینه

احتمال اینکه مجیدی قصد داشته باشد آمانوف را به زهازه حریف نزدیک کند بسی رار بالاست. امیرحسین حسیناده بازیکن جوان استقلال در این فصل بازی‌های زیادی را انجام عملکرد خوبی نیز می‌کند اما مجیدی در پست او و زیکنازیکن باکیفیت دیگری ردارد هر چند قاسمی نژاد نیز هیاهی اوقات بجای حسین دهاده به نان می‌رفت که الکه پست و او اینازیکن، یای دیگری ا مسا مس.

این اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم و اولین بار نیست که آن را می خوانم. در صورت استفاده از آمانوف در پست حسین دهاده، رقابت جذابی بین این دو زیکنازیکن شکل خواهد شد.

بازی در کنار ژستد ژستد ایده های جذاب

عزیزبک آمانوف فصل قبل در ۹ زیازی به عنوان مثال نوک به نان رفت و ضمناً به نداندن ۳ گل، دو مرتبه نیز نیز به تیمی یش یش گل داد. نکته جالب اینکه او در هفته های پایانی فصل قبل ازبکستان در این ین به نان رفت و کرد کرد بخشی را نیز از خودش به یشایش یشاشت.

حضور این بازیکن در خط هله و زیازی در کنار رودی ژستد نداند گزینه بیابی برای استقلال باشد. دو زیکنازیکن با پتانسیل‌های متفاوت که نندانند زوج ایده‌آلی برای اتحاد شنداشند و نان را به شالش شانند.

به هر شکل فرهاد مجیدی بازیکن چند پسته‌ای را خدمت می‌کند که نانایی یالایی در یای دردارد. دیدید فرهاد مجیدی چه ایده‌هایی برای استفاده از عزیزبک نوفانوف در ذهن ردارد. به نظر شما مجیدی قصد ردارد از این ینازیکن ازبکستانی چه پستی استفاده کند کند. تات خود را برای ما ارسال کنید.

سه سه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم