رای دادن با توپ داغ متفاوت است. آرژانتین مقابل آرژانتین لواندوفسکی


به گزارش “ورزش سه”، لیونل مسی دوشنبه شب هفتمین توپ طلا را از آن خود کرد. او توانست بیشترین رای را از آن خود کند و با 33 امتیاز بیشتر از روبرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن، باز هم مرد سال شد. روزنامه نگاران فرانسوی منتخب از سرتاسر جهان می توانند به 5 گزینه رای دهند و هر کدام یک گزینه خاص می گیرند و مثل همیشه شاهد برگه های رای متفاوتی هستیم.

به عنوان مثال، 10 خبرنگار از 170 روزنامه نگار، کریم بنزما، ستاره رئال مادرید، از جمله چاد، توگو، ماداگاسکار، کومور، تونس و تاهیتی را به عنوان بهترین ورزشکار انتخاب کردند. به گفته آلفردو رلانیو، نماینده اسپانیا، کریم در بین 5 گزینه قرار دارد اما جالب اینجاست که انریکه وولف، نماینده آرژانتین که سابقه بازی در رئال را دارد، با نام روبرت لواندوفسکی به حساب نمی آید. 5. گزینه ها

طبیعتا لیونل مسی انتخاب اول او بود اما در پنجمین به ستاره لهستانی رای نداد. گرگ می داند که لواندوفسکی بزرگترین مدعی مسی است و بنابراین آماده است تا شانس خود را برای رسیدن به فوق ستاره PSG کاهش دهد. در مجموع 25 روزنامه نگار لواندوفسکی را از پنج انتخابات خود حذف کردند.

هیچ یک از روزنامه نگاران کشورهای عرب زبان غیر موریتانی برگه های رای خود را به رابرت لواندوفسکی ارائه نکردند. روزنامه نگار پرتغالی به کریستیانو رونالدو یا لیونل مسی رای نداد. نماینده ایران همچنین به ترتیب به روبرت لواندوفسکی، لیونل مسی، آنگولو کونته، جانلوئیجی دوناروما و لئوناردو بونوچی رای داد.

یکی دیگر از جزئیات این است که ایجنت برزیلی نام لئو مسی را در بین 5 گزینه خود درج نمی کند. نماینده ازبکستان نیز به کیلیان امباپه به عنوان بهترین ورزشکار جهان رای داد.

رای نهایی توپ طلای 2021:

1. لیونل مسی (آرژانتین، بارسلونا، پی اس جی)، 613 امتیاز

2. روبرت لواندوفسکی (لهستان، بایرن مونیخ)، 580 امتیاز

3. جورجینیو (ایتالیا، چلسی)، 460 امتیاز

4. کریم بنزما (فرانسه، رئال مادرید) 239 امتیاز

5. آنگولو کانته (فرانسه، چلسی)، 186 امتیاز

6. کریستیانو رونالدو (پرتغال، یوونتوس، منچستریونایتد)، 178 امتیاز

7. محمد صلاح (اروپا، لیورپول)، 121 امتیاز

8. کوین دی بروین (بلژیک، منچسترسیتی)، 73 امتیاز

9. کیلیان امباپه (فرانسه، پاری سن ژرمن)، 58 امتیاز

10. جانلوئیجی دوناروما (ایتالیا، آث میلان، پاری سن ژرمن)A)، 36 pkt.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم