راز گمشده سرور مجازی

او اولین نسخه Minecraft را در سال 2009 منتشر کرد. بازی اصلی نسبتاً ساده است: هر بار که یک بازی جدید را شروع می کنید، Minecraft دنیای منحصر به فردی را ایجاد می کند که پر از تپه ها، جنگل ها و دریاچه ها است. به عنوان مثال، تایپ کردن "/time set 0" فوراً ساعت داخل بازی را به سپیده دم تغییر می دهد. خورشید ناگهان در افق ظاهر می شود. پرسون که اکنون 36 سال دارد، کودک دهه 80 کامپیوتر بود و در 7 سالگی برنامه نویسی را در Commodore 128 پدرش یاد گرفت. زمانی که در 20 سالگی بود، برای یک سایت آلبوم عکس آنلاین و بازی های برنامه نویسی کار می کرد. در اوقات فراغت خود در خانه، آپارتمانی پر از سی دی بازی و بطری های نوشابه بود. این گیت‌های AND و OR، به شکل مجازی، همان مدارهایی هستند که در داخل یک تراشه کامپیوتری پیدا می‌کنید. این گیت‌های ساده با هم به بازیکنان Minecraft اجازه می‌دهند ماشین‌هایی با پیچیدگی شگفت‌انگیز بسازند.

کودکان با بلوک‌های ساده شروع می‌کنند، الگوهای پیچیده‌تری می‌سازند، سپس شروع به دیدن این الگوها در دنیای اطراف خود می‌کنند. هر چیزی را که می خواهید بسازید! با این ماشین حساب می توانید ماشین های مجازی را که می خواهید تخمین بزنید با تنظیمات مورد نیاز مانند رم و فضای ذخیره سازی انتخاب کنید و این هزینه ها را برای ایجاد تخمین در ماشین حساب وارد کنید. امروز 27 دلار قیمت دارد و 10000 نسخه در روز به فروش می رسد. در سوئد، آموزگاران نگران بودند که صنعتی شدن و ماشینی شدن جامعه باعث از دست دادن ارتباط کودکان با مهارت های بدنی می شود. آنها شروع به آموزش اسلوید یا صنایع چوبی کردند، کاری که امروزه نیز ادامه دارد. او همچنین شروع به آموزش طراحی کرد. او با اخم گفت: "من این کار را اشتباه کردم." و شروع به دنبال کردن مسیر خود در مدار کرد. بسیاری از برنامه نویسانی که من می شناسم شکایت دارند که در حالی که دنیای نقطه و کلیک، استفاده از رایانه را برای مردم عادی آسان کرده است، اما ما را نیز مات و مبهوت کرده است. بچه ها خط فرمان را آن طور که در دهه های 70 و 80 استفاده از رایانه شخصی پیدا کردند، یاد نمی گیرند. به عنوان مثال، برنامه نویسان اغلب کد می نویسند و رایانه های خود را از طریق یک رابط بدون استخوان معروف به "خط فرمان" کنترل می کنند و به جای اشاره و کلیک کردن، دستورات مبهم و متنی را تایپ می کنند.

آنها همچنین مانند منطق بولی هستند که برنامه نویسان هر روز در کد خود استفاده می کنند. مانند بسیاری از سیستم‌های غیرمتمرکز، Tor برای به‌روزرسانی دوره‌ای پارامترهای عملیاتی فعلی خود به مکانیزم اجماع متکی است، که برای Tor پارامترهای شبکه هستند، مانند اینکه کدام گره‌ها رله‌های خوب/بد، خروجی‌ها، محافظ‌ها و میزان ترافیکی هستند که هر کدام می‌توانند مدیریت کنند. در طراحی iSCSI، این همچنین ترافیک ذخیره سازی را بین سرورهای UCS و FlashArray//X R2 منتقل می کند. نرم افزار MiniTool هم در سیستم های فیزیکی و هم در سرورهای مجازی موجود است. چندین دستور را می توان در یک "بلاک فرمان" بسته بندی کرد، به طوری که با کلیک بر روی بلوک آنها را فعال می کند، درست مانند کلیک بر روی یک نرم افزار آن را راه اندازی می کند. این به آنها می‌آموزد که کدنویس‌های رایانه چه چیزهایی را می‌دانند و هر روز با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، یعنی برنامه‌ها در ابتدا به ندرت کار می‌کنند: کار آنقدرها در نوشتن یک نرم‌افزار نیست، بلکه در اشکال‌زدایی آن، فهمیدن اینکه چه اشتباهی انجام داده‌اید و به نتیجه رسیده‌اید است. یک تعمیر

در نهایت مشکل ظاهر شد: یک قطعه سنگ قرمز به اشتباه زاویه داشت و جریان را در جهت اشتباه فرستاد. برای نوشتن و خواندن متوالی بخش (به عنوان مثال، از یک فایل بدون قطعه)، اغلب هارد دیسک ها می توانند نرخ داده پایدار بسیار بالاتری نسبت به حافظه فلش NAND فعلی ارائه دهند، اگرچه تأخیرهای مکانیکی به طور جدی بر عملکرد هارد دیسک تأثیر می گذارد. بنابراین Minecraft یک بازی تقریباً عالی برای لحظه آموزشی فعلی ما است، که در آن سیاست گذاران مشتاق هستند تا علاقه بچه ها را به رشته های "STEM" – علوم، فناوری، مهندسی و ریاضی افزایش دهند. مربیانی مانند ماریا مونته سوری این مفهوم را برداشتند و در آموزش ریاضی از طریق وسایل چوبی پیشگام شدند. ایتو اشاره می‌کند که وقتی بچه‌ها به این جنبه هکر مانند بازی می‌پردازند – ساخت دستگاه‌های رداستون یا ایجاد بلوک‌های دستوری – اغلب تالارهای گفتگوی مشاوره آنلاین را تشکیل می‌دهند، جایی که از بازیکنان بزرگسال Minecraft مشاوره می‌گیرند.

یک روز در این زمستان، سباستین، 14 ساله، را در خانه اش در نیوجرسی ملاقات کردم، جایی که او دستگاه های رداستون خود را به نمایش گذاشت. مثل این بود که در روده های یک کارخانه باشید: سنگ قرمز در همه جهات پخش شد. الی، پسر 15 ساله‌ای که با او مصاحبه کردم، به ساخت «بسته‌های بافت» علاقه مند شد. اینها پوسته‌های خارجی هستند که اطراف اشیاء سه بعدی در بازی می‌پیچند، مانند پرده‌ای که روی میز پرتاب می‌شود: الگوی پرده را تغییر دهید، و می‌توانید ظاهر شی را تغییر دهید. یک بلوک حاوی نیرو – برای مثال یک "مشعل" از سنگ قرمز که شبیه چوب کبریت به اندازه ساعد است – را به یک سر دنباله سنگ قرمز وصل کنید، و هر چیزی که به سر دیگر آن متصل باشد برق دریافت خواهد کرد. تسلط بر رداستون به تفکر منطقی دقیق و همچنین اشکال زدایی زیادی نیاز دارد: وقتی دستگاه شما کار نمی کند، باید مدار آن را با دقت مرور کنید تا بفهمید چه مشکلی دارد. کاری که دستور انجام داد این بود که یک اسلحه تیر و کمان به AdventureNerd، آواتار گاس بدهید، کمان را نشکن کنید، به آن جادو بدهید و اسم اسلحه را Destiny بگذارید، که در یک برچسب شناور بر روی اسلحه نمایش داده شده است.

اما Minecraft، نسبتاً جسورانه، شامل یک خط فرمان است و از بازیکنان می خواهد که آن را کشف کنند. او گفت که این کار به یک دسته بزرگ از دروازه‌های AND نیاز داشت و چندین روز طول کشید تا متوجه شود. شکل شکل 88 نمونه ای از یک شیء همپوشانی با لغزنده را نشان می دهد. اگر سرورهای فیزیکی و مجازی دو چیز متفاوت هستند، آیا به دو ارائه دهنده پشتیبانی متفاوت نیاز دارید تا زیرساخت ترکیبی خود را در اوج عملکرد خود نگه دارید؟ سایر ارائه دهندگان مانند Cox و AT&T نیز صفحه مشابهی دارند. سوئیچ‌ها و دکمه‌ها و اهرم‌ها سنگ قرمز را روشن و خاموش می‌کنند و بازیکنان را قادر می‌سازند آنچه را که دانشمندان کامپیوتر «دروازه‌های منطقی» می‌نامند بسازند. دو سوئیچ Minecraft را در کنار یکدیگر قرار دهید، آنها را به رداستون وصل کنید و ناگهان چیزی به عنوان دروازه "AND" پیدا می کنید: اگر سوئیچ 1 و سوئیچ 2 هر دو پرتاب شوند، انرژی از طریق سیم رداستون جریان می یابد. این همان چیزی است که دانشمندان کامپیوتر آن را تفکر محاسباتی می‌نامند و به نظر می‌رسد که یکی از تأثیرات قدرتمند Minecraft است. ایتو می‌گوید: «این یکی از مکان‌هایی است که جوانان با افراد خبره‌تری که سنشان بسیار بزرگ‌تر هستند، درگیر می‌شوند.

در یکی از آگهی‌ها نوشته شده بود: «دیدن کودکانی که با لگو بازی می‌کنند لذت بخش است – بازی لگو آرام و هیجان‌انگیز است. یک بازیکن هفته‌ها را صرف مونتاژ یک ترن هوایی غول‌پیکر کرد که چرخ دستی‌های آن با ریل‌های رداستون کار می‌کردند، فقط به‌منظور تغییر به‌روزرسانی نحوه عملکرد ریل‌ها. کل مکانیسم ترن هوایی هرگز دوباره کار نکرد. پرسون به طرز مبتکرانه ای ردستون را به گونه ای طراحی کرد که از الکترونیک دنیای واقعی تقلید کند. Redstone انرژی را بین بلوک ها مانند یک اتصال الکتریکی انتقال می دهد. یک دانش آموز کلاس پنجمی که من ملاقات کردم، ناتالی، در حال مونتاژ درب قرمز بر روی iPad خود بود در حالی که من تماشا می کردم. یکی از آنها یک «پست تجاری» بزرگ بود، ابزاری که به بازیکنان دو طرف دیوار بزرگ اجازه می‌دهد تا اقلام را از طریق یک چاهک خودکار مبادله کنند. بازیکنان همچنین می‌توانند بلوک‌ها را با هم ترکیب کنند تا آیتم‌های جدید را «صنعت کنند».

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با خرید سرور مجازی وب سایت خود باشید.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channel