دستور ویژه توسعه خراسان جنوبی


استاندار خراسان جنوبی در بازدید از “گروه صنعتی ناصری” ضمن قدردانی از سرمایه گذاران و زحمتکشان این گروه تولیدی، در زمان اسکان برای تاثیرگذاری غنی دولت، به دستیابی به وسعت هفت هکتاری اشاره کرد. . آماده سازی مجتمع کشت و صنعت هزاردستان بیرجند.

مجتمع کشت و صنعت هزار داستان شامل یک گلخانه بزرگ برای تولید گل مدرن، پرورش اسب، پرورش ماهی و کشاورزی است و به هزار نفر خدمات رسانی می کند.

جواد قناعت، رئیس‌جمهور خراسان جنوبی در خصوص یافتن سایت‌های مناسب برای توسعه محصولات این گروه، با خطوط تولید انواع سرامیک و کاشی به‌ویژه کاشی‌های نیلوفر و آیدا سرام دیدار و با مدیران این مجموعه دیدار و گفتگو کرد. و کارکنان گروه صنعتی ناصری.


در این جلسه علیرضا ناصری معاون ارشد گروه صنعتی ناصری با خیر مقدم به انتخاب استاندار جدید خراسان جنوبی افزود: صنعت تولید نیازمند مردانی با اراده و با اندیشه پاک و بدون فکر است که به گفته خادمان این استان ، هستند. آنها

به گفته وی، گروه صنعتی ناصری با تمایل به توسعه کارکردی و ضد اجتماعی و ایستادگی در صنعت سنگر، ​​تاکنون طیف وسیعی از محصولات خود از جمله کاشی نیلوفر 1، صنایع کاشی تیما، نیلوفر 2 پوبزب، آیدا را توسعه داده است. . کاشی و سرامیک آرام، کاشی ونیلوفر 3، رنگ و لعاب مارال، شرکت معدنی صدف خاوران، مجتمع کشت و صنعت هزاردستان و مجتمع کاشی نوین و مدرن به نام “رزنتایل” برای کارکردها و صنایع مختلف طراحی و عرضه شده است. copy in. کشور به ویژه در خراسان بزرگ.

ناصری می نویسد: تیم تولیدی ما برای حل مشکلات عملیات منطقه ای و تسهیل در تولید، صادرات و تقویت پول ملی، کارهای تخصصی با مشارکت عوامل دولتی در حال انجام است.

دستور ویژه توسعه خراسان جنوبی

به عنوان این کارآفرین موفق و موفق آنچه کشور را در شرایط کنونی نجات می دهد، سیاست های مدیران عامل است که البته رویکرد اول را تشریح کرد.تفکر رئیس جمهور با اشاره به حمایت های چندین ساله و ما. امیدوارم رئیس جمهور جدید کشور همانطور که مجمع عمومی گفته است عمل کند.

ناصری افزود: وضعیت تقویت پول ملی و نابودی اقتصاد تنها در سایه تولید ناخالص داخلی امکان پذیر است، زیرا تولید رگ حیات است. اهمیت حیات انسان.

گروه صنعتی ناصری با راه اندازی ده کارخانه تولیدی در استان خراسان جنوبی تاکنون علاوه بر ساخت و طراحی ملی بیش از هزار نفر به ویژه معلولان و نیازمندان سلامت را جذب کرده است. برای آنها کار کن…

بیشتر محصولات این گروه صادر می شود

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances