در کمتر از 24 ساعت ؛ اعلام آگهی خرید بازپرداخت واردات خودروهای خارجی برای جانبازان


روز گذشته رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد به زودی پنج هزار خودروی خارجی برای جانبازان وارد کشور می شود.

کمتر از 24 ساعت پس از اعلام این خبر ، شاهد اعلامیه فضای مجازی مبنی بر خرید بازپرداخت محموله خودروهای خارجی از جانبازان هستیم.

وی گفت که این خودروها می توانند علاوه بر مناطق آزاد با اجازه دولت در سراسر کشور تردد کنند.

رئیس بنیاد شهید: 5000 خودرو برای جانبازان وارد شده از طریق منطقه آزاد به کشور [به‌روزرسانی]

به گفته رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، به زودی 5000 خودرو خارجی برای ارسال به جانبازان وارد کشور می شود ، هرچند اشخاص حقوقی موظفند این خودروها را تحویل دهند. فقط در مناطق آزاد کشور موجود است.

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی توضیح می دهد: “هنوز مشخص نیست که آیا این خودروها از یک منطقه یا چند منطقه آزاد وارد کشور می شوند یا خیر ، اما برای ما آسان تر است که هر وسیله نقلیه از طریق مناطقی مانند منطقه آزاد اروند وارد این منطقه شود” صدور مجوز دائم برای جابجایی این کالاها در کشور نیز بستگی به تصمیم کابینه دارد. “

وی ادامه داد: اگر مشکل خودروهای نظامی برطرف نشود ، حداقل می توان خودروهای جانبازان خوزستانی را از طریق منطقه آزاد اروند ارسال کرد.

در ژانویه سال گذشته بود که برخی از رسانه ها گزارش دادند که به منظور کنترل هزینه تجارت ، انتقال مسافران به جانبازان بیش از 25 درصد و خانواده های کشته شدگان آزاد شدند ، اما این امر بلافاصله توسط کارشناسان گمرک ایران تکذیب شد.

چند سال پیش ، مرکز نیروهای مسلح و نیروهای مسلح سعی کردند به خانواده های جانباختگان و جانبازان کمک کنند تا مشکلات مسکن ، وسیله نقلیه و عملیاتی این عاشق را حل کنند ، به ویژه در شهرهای آبادان و خرمشهر و در در این مورد ، گاهی اوقات شایعاتی در او شنید که مجوز واردات خودرو برای جانبازان شنیده شد.

بر اساس گزارش اخیر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، این بنیاد در تلاش است تا با همکاری سازمان ملل متحد توانایی ارسال خودرو به جانبازان را فراهم کند.

در دهه 90 ، بیش از 25 درصد جانبازان و کودکان و زنان و کودکان کشته شدگان در آبادان و خرمشهر مجاز به حمل وسایل نقلیه در سراسر منطقه آزاد اروند به میزان 5 درصد بودند. این خودروها با محدوده مجوز رایگان مجاز به حرکت در فاصله 40 کیلومتری بین شهرهای خرمشهر و آبادان هستند.

شایان ذکر است که تحویل خودروهای دارای مجوز جانبازی دارای سابقه ده سال گذشته است و در حالی که تحویل خودروها به کشور رایگان است ، بسیاری از خودروهای خاص مانند BMW X6s به وضوح وارد کشور ما می شوند همون روش.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances