در مقایسه با گواردیولا خوب نیست. من قهرمان بارسا شدم


به گزارش “ورزش سه”، پس از چند روز اعتراض سه روز پیش، سرانجام بارسلونا از توافق نهایی با ژاوی خبر داد و به این ترتیب این اسطوره به خانه باز خواهد گشت. ژاوی در سال 2015 بارسا را ​​به مقصد السد ترک کرد و در سال گذشته در قطر خانه نشین شد، اما همچنان به عنوان مربی بارسا کار خواهد کرد.

مراسم معارفه ژاوی امروز در نوکمپ با حضور هواداران برگزار می شود و امید است 25000 هوادار در نوکمپ حضور داشته باشند. او در سال گذشته در میان جمعیت نوکمپ به خوبی با بارسا صحبت کرد و اکنون به عنوان یک ناجی به بارسا بازمی گردد. بارسلونا که فصل را با رونالد کومان شروع کرد و در سه بازی اخیر ما سرجی برخان در ترکیب بود.

بارسا پس از 17 بازی با 17 امتیاز نهم لالیگا است و در حال حاضر با سهمیه لیگ اروپا فاصله دارد، اما بعید به نظر می رسد که این پایان فصل بارسا باشد و آبی اناری ها امید زیادی به اسطوره خود دارند.

متاسفانه برای ژاوی، تقویم جهنمی در انتظار بارسا است. اولین بازی ژاوی در بارسا روز شنبه، دو هفته بعد، برابر اسپانیول خواهد بود. دربی کاتالونیا که همیشه سختی های خاص خودش را داشته است و مخصوصا امسال که اسپانیول تیم خوبی را به این رقابت ها فرستاد و حتی توانست رئال را برد. این دیدار در نوکمپ خواهد بود و هواداران بارسا برای ژاوی از ورزشگاه ناامید نخواهند شد.

سه روز بعد، بارسا یک بازی مرگ و زندگی مقابل بنفیکا را پیش رو دارد. بارسا بازی رفت را با سه گل به پرتغال باخت، اما دو گل دیگر متوالی مقابل دیناموکیف به جانی داد. بارسا با 6 امتیاز کمتر از بایرن در رده دوم قرار دارد و بنفیکا با 4 امتیاز کمتر. بارسا برای صعود باید بنفیکا را شکست دهد.

قرار است آبی اناری ها پس از این دو بازی راهی ویارئال شوند و سپس در نوکمپ میزبان رئال بتیس باشند. در 17 دسامبر بارسا باید به بایرن برود و اگر نتواند بنفیکا را شکست دهد برای بردن بایرن خراب می شود.

واکنش مسیلئو برای من پیام تبریک فرستاد. او آرزوی موفقیت کرد؛ به رونالدینیو و بسیاری از دوستان قدیمی‌ام تبریک می‌گویم.

چرا زودتر به بارسلونا برنمی گردی؟“من یک بار در ژانویه و یک بار در تابستان به بارسلونا برگشتم. ابتدا فکر می کردم نمی توانم به بارسا کمک کنم و سپس بحث بر سر انتخابات پیش آمد و جنجال های زیادی به راه افتاد.” در نهایت خوان لاپورتا تماس گرفت. من همیشه گفت او بهترین رئیس تاریخ بارسلونا بود.” او خودش را فدای بارسا کرد و فکر می کنم اکنون زمان بازگشت است.”

قرارداد با دمبله ادامه دارد:“بله؛ به نظر من، دمبله می تواند بهترین ورزشکار جهان در دوران حرفه ای خود باشد، اما ما باید برای او کار کنیم. این به او و نگرش او بستگی دارد و آسیب هایش کمتر اهمیت دارد. ارتباط با او یکی از کارهای من است. هر بازیکنی مصدوم است اما نیاز به تمرین بهتر دارد.”

محصولات زمستانی:“من باید با باشگاه در این مورد صحبت کنم و وضعیت را بسنجیم. سپس تصمیم خواهیم گرفت. خیلی زود است، اما هدف حمایت از تیم است. تغییر زمستان نیز زمان آن است.” به نظر من بازیکنان نیاز دارند. ارزش کار در بارسلونا را بدانند و باید در این زمینه کار کنند.” همه باید بدانند نقش آنها در بارسا چیست.”

دربی کاتالونیا: « بازی اول مقابل اسپانیول خواهد بود و همه روی دربی تمرکز خواهند کرد. ما برای پیروزی در این بازی آماده خواهیم بود و سپس می توانیم هر بازی بعدی را نیز ببریم. ما میان مدت و بلندمدت داریم و بعد پروژه طولانی می شود و راهی جز سخت کوشی و تلاش وجود ندارد. هدف من شکست دادن بارسلونا است و به کمک همه نیاز دارم.”

این چیزی است که بارسا در مورد قدرت بارسا می گوید: شما باید به بازیکنان کمک کنید. بازی در بارسا آسان نبود و من دیده ام که برخی از بازیکنان در این تله افتاده اند. این گروه به کمک نیاز دارد. به عنوان یک مربی، باید بارسلونا را به یک تیم واقعی تبدیل کنم.»

چالش دشوار بارسا را ​​هدایت کرد: «ب.شما قوانین را تعیین کرده اید و آنها را تعیین کرده اید. درست است که آوردن بارسا سخت است، اما قفل اتاق باید بر اساس قانون باشد و وقتی این کار انجام شد، کار ما تمام شد. ما در مورد نظم و انضباط صحبت نمی کنیم، اما دستورالعمل ها باید رعایت شود. من ایده روشنی دارم و مهمترین چیز این است که از ایده بارسلونا پیروی کنم. این ایده با یوهان کرایف شروع شد و با فن خال، رایکارد، گواردیولا، انریکه و دیگران ادامه یافت.

مصدومیت بیشتر بارسلونا:“او فقط در آن زمان مورد توجه ما قرار گرفت. ما در مورد مسائل زیادی از جمله این موضوع با سرمربی صحبت کردیم. مشکلی مانند این باید حل شود.” بازیکنان مصدوم.”

مقایسه با گواردیولا: « برای من افتخار است که با پپ گواردیولا مقایسه می شوم. به خاطر تمام جوایزی که برای بارسا برد و تمام آنچه که به فوتبال و بارسلونا داده است. از نظر من، او بهترین مربی جهان است و هر مقایسه ای با او در حال حاضر برای من خوب نخواهد بود. من گفته ام که مقایسه کردن باعث افتخار است، اما من در ابتدای کارم در بارسا هستم و باید دید نتایج چه خواهد بود.”

امید از بارسا: ” من یک ایده روشن دارم. شما باید در بالاترین سطح تمرین کنید و بیشتر و بیشتر بخواهید. در بارسا نباید باور کنیم. من باید تیم را متقاعد کنم که می توانیم موفق شویم. بله، من را با نتایج می سنجند اما هدف این است که با ارائه ورزش های زیبا بهترین نتیجه را بگیرم.»

دسترسی به چمن نوکمپ:«خاطرات زیادی دارم. استقبال هواداران نیز بسیار خوب بود. ما نباید از این هواداران ناامید شویم. از فردا باید سخت کار کنیم و باید به جوانان بگوییم که ما بارسلونا هستیم و اینجا حق نداریم اشتباه کنیم. هواداران انرژی من را دو برابر می کنند.

ژاوی در کنفرانس خبری گفت:“از پاسخ هواداران بسیار خوشحال شدم. اشتیاق من دوچندان شده است و نمی توانم صبر کنم تا با بازیکنان کار کنم. می دانم که بارسا در شرایط سختی قرار دارد و ما روز خوبی در ورزش و تجارت نیستیم، اما من میل دارم و می‌خواهم شرایط را تغییر بدهم. من از بازیکنان خیلی امیدوارم زیرا این بارسلونا بهترین باشگاه است. “ما باید سخت کار کنیم و البته به حمایت هواداران نیاز داریم.”

16:13: ژاوی تا دقایقی دیگر در کنفرانس خبری حاضر خواهد شد

16:11: لاپورتا به هواداران بارسا گفت:“اجازه بدهید بگویم که امروز در تاریخ بارسا خواهد ماند.” خوش آمدید ژاوی… ماندن طولانی در بارسا و کاتالونیا.”

16:09 ibژاوی و لاپورتا در کنار هواداران

16:05: ژاوی با بارسلونا قرارداد امضا کرد

16:03: من. ژاوی به هواداران گفت:“من خیلی خوشحال و پرشور هستم. متشکرم. با اینکه نمی خواهم خوشحال باشم، اما الان خیلی خوشحالم. از هواداران و باشگاه تشکر می کنم. روزی که بارسا را ​​ترک کردم، گفتم بهترین باشگاه دنیا را ترک می کنم و حالا هم تکرار می کنم که ما بهترین های دنیا هستیم. توقعات بارسا بالاست و نباید با آنها برابری کرد. شما همیشه باید اینجا برنده شوید. از صمیم قلبم از شما متشکرم، زنده باد بارسا و زنده باد کاتالونیا.

16:01: من. به محض اینکه ژاوی شروع به صحبت کرد. 10 هزار هوادار حاضر در ورزشگاه از او تعریف و تمجید کردند و نام او را فریاد زدند.

ساعت 16:00 آن در حالی که بارسا در نوکمپ با صدای بلند در حالی که هواداران را تشویق می کند، ژاوی با خوان لاپورتا آواز می خواند.

15:42: من. ژاوی با پیراهن بارسا تعریف کرد

15:33: من. همه چیز برای دستورات ژاوی آماده است

15:17: ادامه صحبت های ژاوی: « این یک بازگشت سریع بود و در عرض سه چهار روز زندگی من تغییر کرد. همسرم امروز 40 ساله است و من برای تولد او اینجا هستم. خوان لاپورتا با من تماس گرفت و گفت من آخرین راه او هستم. من باید برای حذف السد هزینه کنم، اما همه ما باید سهم خود را برای این موضوع انجام دهیم. توقعات در بارسا بالاست و من به خوبی از چالشی که دریافت کرده ام آگاهم، اما همیشه گفته ام که چالش جدید را دوست دارم و نمی ترسم. ما باید روند تکمیل را به سرعت تغییر دهیم و راه طولانی را طی کنیم. باید دوباره به هواداران تبریک بگوییم. من جوانان و استعدادها را در تیم می بینم و سعی می کنم تجربیات گذشته ام را روی آنها اعمال کنم. “هدف کسب جوایز زیادی با بارسلونا است و من خودم را آماده می بینم.”

15:05: من. ژاوی به بارسا تی وی گفت: “همه ما باید به یک شکل پارو بزنیم.” تمام تلاشم را برای موفقیت بارسلونا انجام خواهم داد.

14:53 ib: ورود هواداران به نوکمپ

14:42 قبل از ظهر: در حال حاضر هواداران زیادی در ورزشگاه حضور ندارند

14:26: تماشای ورزشگاه نوکمپ قبل از شروع مراسم

14:20: ژاوی به همراه همسرش وارد نوکمپ شد

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances