درخواست انجمن صنفی VODs از مدیر برای کاهش نظارت بر صدا و سیما در تولید فیلم


سازمان VOD از رئیس جمهور خواسته است تا یک تعریف روشن و معتبر از حقوق و امتیازات ویدئو و صدا در فضای مجازی ارائه دهد تا نقش فضای مجازی ملی و مرکز صدا و سیما در نظارت بر تولید فیلم مشخص شود. این آژانس افزود که کنترل های تبلیغاتی به کاربران اطمینان داده است و همچنین با م institutionsسسات مالی بزرگ خصوصی بازی می کنند. در نامه انجمن VODs آمده است که بررسی نهادهای نظارتی این محصول نتیجه تعصب مردم ایران است و همه چیز را چشیده است.

به گزارش دیجیاتو ، انجمن VOD در نامه ای به ابراهیم رییسی اعلام کرد که ایران در دو سال گذشته با تکیه بر محصول توسعه یافته در هنر در کشور ، توانسته است مخاطبان زیادی را در بازار ویدئوهای تجاری جذب کند. تعداد بینندگان برنامه های ماهواره ای این مقاله همچنین در مورد اشتراک دسترسی به اینترنت در خانه و نحوه ترویج آن توسط پلتفرم های VOD ، که 10،000 شغل در ماه ایجاد می کند ، صحبت می کند.

انجمن VODs در نامه خود به درگیری سیاسی و فرهنگی بین وزارت ارشاد و صدا و سیما اشاره کرده و به آشفتگی محتوای ویدئویی اشاره کرده است. در این نامه آمده است: “این پلتفرم هنوز روزهای سختی را سپری می کند ، با کلمات عجیب و غریب دولت و رهبران آن اشتباه گرفته شده است. قوانین و دستورات اسلامی و انجمن صدا و سیما ، که همه آنها به دلایل خود -تعیین ، قلمرو جدیدی برای مبارزه با چندین دهه بحث و جدل پیدا کرده است. “بی خبر از منابع و منابعی که اکثراً جوان هستند ، از بی تفاوتی و اختلافات سیاسی اجتناب نمی کنند و به توجه بیشتر آژانس ناظر بر بازاریابی آنلاین نیاز دارند.”

این سازمان با اشاره به اعتقاد سنتی خود به حکمرانی ، گفت که محدودیت ها و شیوه های رادیو و تلویزیون ، به هر حال ، کار این پلت فرم را مختل کرده و مختل کرده است. انجمن VODs گفت: “ما همیشه به حکمرانی در این زمینه اعتقاد داشتیم و احساس می کنیم که این امر برای خود و کشور مفید است.” با این حال ، محدودیت ها و شیوه های رادیو و تلویزیون در یک سال گذشته بر محیط کسب و کار و عملکرد پلت فرم به همان اندازه در این رویداد تأثیر گذاشته است. از همه مهمتر ، این قابلیت را دارد که به گفتار ، زبان و تصمیم گیری اعتماد کند و پشتیبانی کند برای سیستم عامل های VOD باور نکردنی است. “در عین حال ، هیئت حاکمه ، که نباید حقیقت داشته باشد ، به دنبال گسترش حقوق خود در این زمینه است و اکنون ، به عنوان نامزدی که هنوز خود را مدیر می داند ، وضعیت بسیار دشوار است.”

سازمان VOD ، در مورد توسعه سیستم های نظارتی جدید مانند سیستم الماس ، گفت که کار نظارت بیشتر و بیشتر شده است ، و نظارت آن را “دلپذیر خوشمزه” و “به دلیل بی توجهی جامعه ایرانی” توصیف کرد. “این به معنای بازی با سرمایه امور خصوصی و سرمایه است ، که پایتخت کشور است و باعث استرس بیشتر می شود.”

این آژانس خاطرنشان کرد که وزارت ارشاد در حال حاضر قادر به تعمیر و تعمیر مناسب نیست و به سیاست “یکی روی یک پا بر میخ” پایبند است. “آنها در شکل اصلی خود نیستند و هنوز هم هستند.”

به گفته انجمن VOD ، برنامه های فعلی این است که تا سال 1400 نزدیک به 200000 تومان در تولید سرمایه گذاری شود و این درآمد به بودجه دولت بستگی ندارد. “صوتی و تصویری. آیا طبیعی است که او امنیت خود را برحسب تعریف ، مستقل از هیچ دولت فعلی دیگری تعریف کند؟”

“در حال حاضر ، طبق تحقیقات بین المللی ، تقریباً 80 درصد از پهنای باند جهانی تا سال 2020 به صورت صوتی و تصویری (ویدئو ، بازی ، …) خواهد بود و این سود در ایران می تواند به 80٪ برسد.” بنابراین ، اگر قرار است 80 درصد از این موارد توسط انجمن صدا و سیما مدیریت شود ، در مرکز ملی فضای مجازی ، که بهترین سازمان و پایه این صنعت است ، مشارکت خواهند کرد. با تأیید رئیس ، در 20 درصد باقی بمانید. مدیر اجرایی ، چه تاثیری بر صدا و تصویر دارد؟ عکس ندارید؟ آیا زمان آن رسیده است که برای پایان دادن به این بحران تعریف عادلانه و روشنی از قانون ارائه دهیم؟ “

در نهایت ، سازمان از رئیس جمهور خواست “با ایجاد افکار و نگرانی های کارکنان این حوزه در انجمن VOD ، وضعیت را سریع و سریع ایجاد کند تا پیام را تکمیل کند. قدمت آن به دهه 1400 باز می گردد ، که به عنوان تولید نامگذاری شده است. ، ترویج و مداخله. بسیاری از نمایندگان فرهنگ در نقاط مختلف جهان ، از جمله خانواده ایرانی و محصولات کشورمان و همچنین سایر کشورها. “

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم