درخواست انجمن صنفی VODs از مدیر برای کاهش نظارت بر صدا و سیما در تولید فیلم


سازمان VOD از رئیس جمهور خواسته است تا یک تعریف روشن و معتبر از حقوق و امتیازات ویدئو و صدا در فضای مجازی ارائه دهد تا نقش فضای مجازی ملی و مرکز صدا و سیما در نظارت بر تولید فیلم مشخص شود. این آژانس افزود که کنترل های تبلیغاتی به کاربران اطمینان داده است و همچنین با م institutionsسسات مالی بزرگ خصوصی بازی می کنند. در نامه انجمن VODs آمده است که بررسی نهادهای نظارتی این محصول نتیجه تعصب مردم ایران است و همه چیز را چشیده است.

به گزارش دیجیاتو ، انجمن VOD در نامه ای به ابراهیم رییسی اعلام کرد که ایران در دو سال گذشته با تکیه بر محصول توسعه یافته در هنر در کشور ، توانسته است مخاطبان زیادی را در بازار ویدئوهای تجاری جذب کند. تعداد بینندگان برنامه های ماهواره ای این مقاله همچنین در مورد اشتراک دسترسی به اینترنت در خانه و نحوه ترویج آن توسط پلتفرم های VOD ، که 10،000 شغل در ماه ایجاد می کند ، صحبت می کند.

انجمن VODs در نامه خود به درگیری سیاسی و فرهنگی بین وزارت ارشاد و صدا و سیما اشاره کرده و به آشفتگی محتوای ویدئویی اشاره کرده است. در این نامه آمده است: “این پلتفرم هنوز روزهای سختی را سپری می کند ، با کلمات عجیب و غریب دولت و رهبران آن اشتباه گرفته شده است. قوانین و دستورات اسلامی و انجمن صدا و سیما ، که همه آنها به دلایل خود -تعیین ، قلمرو جدیدی برای مبارزه با چندین دهه بحث و جدل پیدا کرده است. “بی خبر از منابع و منابعی که اکثراً جوان هستند ، از بی تفاوتی و اختلافات سیاسی اجتناب نمی کنند و به توجه بیشتر آژانس ناظر بر بازاریابی آنلاین نیاز دارند.”

این سازمان با اشاره به اعتقاد سنتی خود به حکمرانی ، گفت که محدودیت ها و شیوه های رادیو و تلویزیون ، به هر حال ، کار این پلت فرم را مختل کرده و مختل کرده است. انجمن VODs گفت: “ما همیشه به حکمرانی در این زمینه اعتقاد داشتیم و احساس می کنیم که این امر برای خود و کشور مفید است.” با این حال ، محدودیت ها و شیوه های رادیو و تلویزیون در یک سال گذشته بر محیط کسب و کار و عملکرد پلت فرم به همان اندازه در این رویداد تأثیر گذاشته است. از همه مهمتر ، این قابلیت را دارد که به گفتار ، زبان و تصمیم گیری اعتماد کند و پشتیبانی کند برای سیستم عامل های VOD باور نکردنی است. “در عین حال ، هیئت حاکمه ، که نباید حقیقت داشته باشد ، به دنبال گسترش حقوق خود در این زمینه است و اکنون ، به عنوان نامزدی که هنوز خود را مدیر می داند ، وضعیت بسیار دشوار است.”

سازمان VOD ، در مورد توسعه سیستم های نظارتی جدید مانند سیستم الماس ، گفت که کار نظارت بیشتر و بیشتر شده است ، و نظارت آن را “دلپذیر خوشمزه” و “به دلیل بی توجهی جامعه ایرانی” توصیف کرد. “این به معنای بازی با سرمایه امور خصوصی و سرمایه است ، که پایتخت کشور است و باعث استرس بیشتر می شود.”

این آژانس خاطرنشان کرد که وزارت ارشاد در حال حاضر قادر به تعمیر و تعمیر مناسب نیست و به سیاست “یکی روی یک پا بر میخ” پایبند است. “آنها در شکل اصلی خود نیستند و هنوز هم هستند.”

به گفته انجمن VOD ، برنامه های فعلی این است که تا سال 1400 نزدیک به 200000 تومان در تولید سرمایه گذاری شود و این درآمد به بودجه دولت بستگی ندارد. “صوتی و تصویری. آیا طبیعی است که او امنیت خود را برحسب تعریف ، مستقل از هیچ دولت فعلی دیگری تعریف کند؟”

“در حال حاضر ، طبق تحقیقات بین المللی ، تقریباً 80 درصد از پهنای باند جهانی تا سال 2020 به صورت صوتی و تصویری (ویدئو ، بازی ، …) خواهد بود و این سود در ایران می تواند به 80٪ برسد.” بنابراین ، اگر قرار است 80 درصد از این موارد توسط انجمن صدا و سیما مدیریت شود ، در مرکز ملی فضای مجازی ، که بهترین سازمان و پایه این صنعت است ، مشارکت خواهند کرد. با تأیید رئیس ، در 20 درصد باقی بمانید. مدیر اجرایی ، چه تاثیری بر صدا و تصویر دارد؟ عکس ندارید؟ آیا زمان آن رسیده است که برای پایان دادن به این بحران تعریف عادلانه و روشنی از قانون ارائه دهیم؟ “

در نهایت ، سازمان از رئیس جمهور خواست “با ایجاد افکار و نگرانی های کارکنان این حوزه در انجمن VOD ، وضعیت را سریع و سریع ایجاد کند تا پیام را تکمیل کند. قدمت آن به دهه 1400 باز می گردد ، که به عنوان تولید نامگذاری شده است. ، ترویج و مداخله. بسیاری از نمایندگان فرهنگ در نقاط مختلف جهان ، از جمله خانواده ایرانی و محصولات کشورمان و همچنین سایر کشورها. “

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances