حقیقت کثیف روی فتیش

آنها ممکن است نوع خاصی از کفش مانند صندل را ترجیح دهند، یا ممکن است به طور کلی از کفش لذت ببرند. حتی یک جلسه کارائوکه پا وجود دارد که در آن عاشقان پا فرصتی برای خواندن آهنگ های مرتبط مانند This Boots Were Made For Walking و Blue Suede Shoes دارند. بیشتر بخوانید: من یک نوازشگر حرفه ای هستم که برای یک جلسه نوازش تا 100 دلار در ساعت حقوق می گیرم. راز تجاری من روز قبل از یک جلسه یا عکسبرداری است، پاهایم را در آکوافور می پوشانم و آنها را یک شب در داخل یک جفت جوراب می گذارم. اگر عاشق سیتی پیپر هستید، آن را هر روز در خبرنامه ما دریافت کنید. ما می دانیم DC خبرنامه رایگان ما را دریافت کنید تا در جریان باشید.

وقتی COVID-19 شیوع پیدا کرد، من قبلاً از راه‌های مختلف درآمد کسب می‌کردم، که به حفظ این واقعیت کمک کرد که مجبور بودم در خانه بمانم. او را به خانه برد اما در طول راه ایستاد تا پاهایش را نوازش کند و پاهایش را ببوسد. من وب‌سایت شما را 5 سال پیش پیدا کردم، زمانی که داشتم به کاتولیک سنتی فوت فتیش راه پیدا می‌کردم. در ماه فوریه، نمایندگان کمیته دائمی دسترسی به اطلاعات، حریم خصوصی و اخلاق از شاهدانی شنیدند، از جمله سرنا فلیتس که می‌گفتند در زمانی که تنها سیزده سال داشت، ویدیوهای جنسی صریح خود را در وب‌سایت پست کرده است. در این توییت یک لینک وجود داشت که منجر به صفحه "پرستش پای فمدام" در وب سایت ویدئویی بزرگسالان Pornhub می شد. مرد، بسیاری از سایت های پای بزرگسالان در شبکه وجود دارد!

وقتی تحت این دسته قرار گرفتید، به این بهترین سایت های دوستیابی طلسم در زیر بروید. و این فقط به این معنی است که پاهای زیادی را خواهید دید، پسران و دختران زیادی را خواهید دید که پاهای شریک جنسی را می لیسند و می بوسند، و همچنین خود را با بهترین مشاغل بیرونی خوشحال خواهید کرد، هنری که بسیار نادر است و تسلط بر آن دشوار است، اما قطعاً به شما احساس می کند. خوب. یک میلیون سایت دختر بدجنس در شبکه وجود دارد که در آن دخترها به سمت دوربین غر می زنند و طوری می گویند که می خواهند مشت به بینی شما بزنند. دخترانی که در این تصاویر هستند معمولاً خسته به نظر می رسند. من اخیراً انقلاب کلیسایی شما را در تصاویری از این عمل دیدم و رویداد اخیر در اسقف اسکرانتون را که من به آن تعلق دارم به ذهنم آورد.

آنها مملو از تصاویر زنان کاملاً پوشیده هستند که در اطراف راه می روند و با پاهای برهنه خود دراز می کشند. اگر اوضاع برعکس می شد و هزاران زن می خواستند مردان همه آنها را زیر پا بگذارند چه؟ او برای یک سوکت یکی از هزاران سنگ پراکنده در امتداد ساحل رودخانه را پیشنهاد کرد. بسیاری از افراد مبتلا به فتیش پا فکر می کنند که عجیب ترین فتیش روی زمین را دارند، اما در واقعیت، این یکی از رایج ترین آنهاست. خدمات رایگان اغلب اعضای جعلی زیادی دارند. اگر اهل سایت‌های دوستیابی فتیش هستید و می‌دانید که اعضای مورد نظر شما نیز همین فتیش را دارند، باید با درایت با آنها معاشقه کنید. در اینجا توصیه من برای کامل کردن نمایه دوستیابی شما است و اینکه چرا من هرگز در آخر هفته به مردم پیام نمی دهم. در اینجا نحوه شروع من و نحوه انتقال به جلسات ویدیویی در طول همه گیری است. قبل از همه‌گیری، من جلسات پرستش پا و BDSM را در The Woodshed Orlando ارائه می‌دادم. قبل از همه‌گیری، من واقعاً شروع کردم به لوس کردن خودم با پدیکور CBD/سنگ داغ که حتی پاهای شما را با تکه‌های پرتقال می‌مالند.

او با گرفتن یک ژست تسپین، روی یک زانو در موقعیت شروع آتش نشست و همانطور که روی مته کمانی خود را اره کرد، شروع به تعریف داستان "کلاغ رنگین کمان"، اسطوره ای از مردم چلان (قبیله سالیش کوهستانی) کرد. ) در مورد اینکه چگونه انسانها آتش را رام کردند. من عادت داشتم پدیکورهای ارزان‌قیمت و بدون زواید را با قیمت 25 دلار دریافت کنم، زیرا می‌خواستم سودم بیشتر از هزینه‌هایم باشد، اما بعد شروع کردم به پدیکورهای ماهانه ژلی که دوام بیشتری دارند و هزینه کمی هم دارند. چگونه می توانم با فتیش پای خودم راحت تر باشم؟ HM: یکی از چیزهای جالب در مورد علاقه داشتن به این چیزها امروزه این است که می توانید شبیه سازها و نرم افزارهای قدیمی را در وب دریافت کنید. این برای آنها بسیار مهم است که خود را با این نوع چیزها رفتار کنند. بعضی از بچه ها فکر می کنند پدیکور فقط زدن یک لایه رنگ روی انگشتان پا است، اما واقعاً خیلی بیشتر است.

در حال حاضر، پاهای من قابل ارائه نیستند – اگرچه پوشش نقره ای کل این بیماری همه گیر این است که بالاخره یاد گرفتم چگونه به خودم پدیکور بدهم. من این پیوند را به همراه می فرستم، نه برای ایجاد رسوایی، بلکه برای آگاهی از این که عمل وحشتناک شستن پاهای زنان در پنجشنبه بزرگ تأثیر دارد. در حالی که این عمل بدون تغییر باقی می‌ماند، محرک‌های فتیش پا در دنیای امروز بسیار گسترده و متنوع هستند، زیرا شامل همه اشکال رسانه‌ها می‌شوند. یعنی هنر؛ فیلم ها؛ تلویزیون و اینترنت

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم