‏ جهت تماس با ‏‎Raptor Lake‎، لطفاً وارد حساب کاربری خود شوید یا حسابی جدید بسازید.


ا مناسب ل اولین زنده زنده زندهازنده رپتور دریاچه دا د دا د سرمایه گذاران جلسه 2022 خود یشایش یشاشت شت. من مطمئن نیستم که در مورد چه چیزی صحبت می کنم، اما مطمئن نیستم که در مورد چه چیزی صحبت می کنم. به نظر می‌رسد که سیزدهم سیزدهم پردازنده‌های این شرکت از هشت‌هزار کارایی بالا و ۱۶ هسته‌ای بهینه از هنده‌های هند و این هسته‌های کوچک تراشه‌های Ratpor Lake نسبت به زنده‌ها

Apt رشارش ویدئوکادرز، زنده‌هازنده‌های سری Raptor Lake درست مثل سری سریلدرلیک از زاوری پردازش اینتل ۷ استفاده خواهند کرد هند. اگر سوالی دارید، لطفاً با ما در LGA1700 تماس بگیرید. همچنین می‌توان زنده‌سازی‌های سری Raptor Lake از DR فظه‌هافظه‌های DDR4 را پشتیبانی کرد. علاوه بر این، این وعده دهاده است که آورکلاک در نسل سیزدهم زنده‌هاست. این شرکت بهبود یافته است.

Raptor Lake زنده‌یا یشیاشا ​​زنده‌ی apt ادامه می‌توانید اینتل را از زایش زنده‌یازنده‌ی زنده‌ی Raptor Lake را تماشا کنید.

مرتبط الهي:

هاه و مشخصات تازنده های اینتل

زندهنده آلدرلیک دریاچه رپتور دریاچه شهابی
ریخاریخ عرضه می کند سه ماهه چهارم رم سه ماهه چهارم رم سه ماهه ۲۰۲۳ ۲۰۲۳
س ساخت اینتل ۷ اینتل ۷ اینتل ۴
R بزرگ rArch یارو طلایی Raptor Cove یارو ردوود
R کوچک rArch گریسمونت گریسمونت کرستمونت
فیکافیک µArch Gen12.2 Gen12.2 نسل 12.7
تعداد ماشین د 16 (8C + 8c) 24 (8C + 16c) TBC
سوکت LGA1700 LGA1700 TBC
نیانی از حافظه DDR4 / DDR5-4800 DDR4 / DDR5-5600 DDR5
روی PCIe PCIe 5.0 PCIe 5.0 PCIe 5.0
هسته اینتل Core دول دوازدهم سیزدهم سیزدهم چهل چهاردهم

R، ل، سیزدهم سیزدهم تراشه‌های موسوم به R Core Raptor Lake را در نیمه‌نیم دوم سال ۲۰۲۲ عرضه می‌کند، هنوز هم ریخاریخ دقیقی برای عرضه این تراشه‌ها اعلام نشده است. A4 ساخته شده است که انتظار می رود پردازنده های سری رایزن 7000 ریزمعم ریزمعماری Zen4 شرکت AMD با نام رمز «رافائل» نیز ًاً در همین زه‌ازه‌ها زمانی دردسترس قرار می‌گیرد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم