جنرال الکتریک قصد دارد خود را وارد شرکت ما کند.


تصاویر

جنرال الکتریک روز سه‌شنبه اعلام کرد که قصد دارد خود را در صنعت ما بررسی کند، آخرین تلاش این مجموعه صنعتی 129 ساله برای آسان‌تر کردن تجارت خود و انجام منظم هزینه‌های آن.

این شرکت گفت که در اوایل سال 2023 از سهام مراقبت های بهداشتی خود و یک سال بعد از تجارت برق خود صرف نظر خواهد کرد. این امر باعث می‌شود کابین خلبان او به عنوان باقیمانده کسب‌وکارش باقی بماند، که توسط رئیس و مدیرش، H. Lawrence Culp ادامه خواهد یافت.

اعلام روز سه‌شنبه شاید مبرم‌ترین تلاش جنرال الکتریک برای بهبودی خود باشد، زیرا این شرکت برای تقویت ثروت خود پس از بحران مالی سال 2008 تلاش کرده است. این شرکت به سمت بازوهای مالی عظیم خود حرکت کرده است و سهام مختلف را در شرایطی که سرمایه‌گذاران در تنگنا قرار داده‌اند به فروش رسانده یا فروخته است.

پس از اعلام این خبر، سهام جنرال الکتریک در معاملات قبل از بازار بیش از 10 درصد افزایش یافت.

این یک داستان سازنده است. به به روز رسانی برگردید.

اعتبار …جید گائو / خبرگزاری فرانسه – گتی ایماژ

فدرال رزرو روز دوشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که استرس در بازار مسکن چین می تواند ایالات متحده را تهدید کند.

در دومین به روز رسانی سالانه خزانه داری ایالات متحده، فدرال رزرو ایالات متحده اعلام کرد که نگران رشد بدهی بالا و افزایش نرخ بهره است، اقتصاد چین و چگونگی تسویه بدهی پکن.

بحران مالی گروه China Evergrande، بزرگترین بدهکار جهان با 300 میلیارد دلار بدهی، باعث وحشت اقتصاد مالی و داخلی جهانی شده است. چیزی که به عنوان نگرانی یک شرکت بدهی سنگین شروع شد، به بسیاری از شرکت های املاک سرایت کرد. توسعه‌دهندگان نشانه‌های ناامیدی خود را نشان داده‌اند که در کوه‌های بدهی و کندی بازارهای کالا با تشدید وام‌های نظارتی دولت مبارزه می‌کنند.

به گفته فدرال رزرو، هدف از مقررات این است که بتوانیم بر برخی از شرکت های بسیار ارزشمند، به ویژه در بازار املاک و مستغلات، به عنوان مثال، در مورد نگرانی های اخیر گروه China Evergrande تاکید کنیم.

این عوامل استرس زا، در گذشته، می توانند بر کل اقتصاد تأثیر بگذارند.

“از آنجایی که اندازه اقتصاد و سیستم مالی چین و همچنین اقتصاد آن به دنیاهای دیگر مرتبط است، آشفتگی مالی در چین می تواند بر سیستم مالی تاثیر بگذارد.” جهانی شدن توسط ترکیبی از خطرات هدایت می شود که خطری برای رشد اقتصادی جهانی ایجاد می کند. بر بازارهای مالی جهانی تأثیر می گذارد.»

حداقل شش سازنده خانه در چین در هفته‌های اخیر قراردادهای خارجی را نقض کرده‌اند و صنعت مالی خانه را متزلزل کرده و نرخ‌های وام را برای همه افزایش داده‌اند. قیمت مسکن کندتر و پایین‌تر از خریداران مسکن بوده و اقتصاد را بی‌ثبات‌تر کرده است. اورگراند که بیش از یک میلیون خانه ناتمام در سراسر کشور دارد، روز چهارشنبه با ضرب‌الاجل‌هایی برای جمع‌آوری حداقل 150 میلیون دلار در پرداخت مواجه است.

پس از سال‌ها وام‌های بی‌رویه، مقامات چینی پول واقعی دولتی را قطع کردند. بسیاری از صاحبان خانه ها خانه ها را می فروشند و قبل از اینکه محصول را به پایان برسانند، از خریداران خانه پول دریافت می کنند، که نه تنها برای بانک ها و سرمایه گذاران، بلکه برای صاحبخانه ها نیز شرایط سختی ایجاد می کند.

میسی روز دوشنبه گفت که حداقل دستمزد خود را در ماه مه به 15 دلار در ساعت افزایش خواهد داد و در فوریه شروع به ارائه مزایای به کارمندان خواهد کرد.

به گفته یک شرکت، این افزایش از افزایش متوسط ​​دستمزد میسی به بالای 17 دلار در ساعت پشتیبانی می کند. میسی حداقل دستمزد فعلی خود را اعلام نکرده است، اما می گوید که این حداقل دستمزد در مکان های مختلف متفاوت است. این دوره شامل شهریه، کتاب ها و هزینه های دوره هایی از جمله فارغ التحصیلی از دبیرستان، آمادگی کالج و مقاطع کاردانی و کارشناسی در یک شبکه می شود. انتظار می رود طی چهار سال آینده 35 میلیون دلار برای شرکت هزینه داشته باشد.

او گفت که میسیز همچنین برای تعطیلات دستمزد اضافی را به کارمندان ارائه می دهد.

خرده فروشان در حال رقابت برای استخدام پیش از تعطیلات مهم هستند، که انتظار می رود پس از سال 2020 پرتلاطم باشد.

جف جنت، مدیر اجرایی میسی، در مصاحبه اخیر خود با نیویورک تایمز گفت که “جنگی بر سر هنر خط مقدم” وجود دارد. این فروشنده گفت که هدفش استخدام 76000 کارمند تمام وقت و پاره وقت در این فصل است.

اعتبار …ویکتوریا جونز / انجمن مطبوعات، از آسوشیتدپرس

برای چندین دهه، دولت بریتانیا عملیات حفاری نفت دریایی در دریای شمال را مدرن کرده است.

اما طبق گزارش استنلی نیویورک تایمز، استفاده از نفت در آب های عمیق جزایر شتلند اسکاتلند به آزمون مهمی برای دولت، گروه های زیست محیطی و صنعت نفت تبدیل شده است.

حامیان پرونده او تلاش کرده اند تا متن واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند. فرصتی برای به چالش کشیدن دولت برای حمایت مستمر از صنعت نفت و گاز. آنها به این تحقیق اشاره می کنند که سرمایه گذاری های جدید در سوخت های فسیلی باید متوقف شود تا به نقطه صفر برسند. برای رسیدن به آن، برای رسیدن به آن، برای رسیدن به آن، برای رسیدن به ، برای رسیدن به آن، به دست آوردن آن، به دست آوردن آن، به دست آوردن آن، به دست آوردن آن، به دست آوردن آن، به دست آوردن آن، به دست آوردن آن. به عنوان فواید گیاهان

صنعت برق می گوید اقتصاد بریتانیا در سال آینده به نفت و گاز نیاز خواهد داشت.

طرفین توافق کردند که رد پروژه ای که کامبو نامیده می شود، نشانه نابودی صنعت نفت در انگلستان و شاید سایر کشورها باشد.

مایک تولن، رئیس بخش پایداری گروه صنعتی نفت و گاز بریتانیا، گفت: «انکار کامبو می‌گوید که ما واقعاً به حقوق انرژی در بریتانیا اهمیتی نمی‌دهیم».

برای کارولین رنس، کارشناس دوستان جهان اسکاتلند، او گفت: “کامبو نمونه ای باورنکردنی از جنایات اقلیمی بریتانیا است.” به همین دلیل است که کامبو به یک مبارزه بزرگ و خوب تبدیل شده است.

کمبود سیلیکون به حدود 500 میلیارد دلار در تجارت تراشه افزایش می یابد و بسیاری از تغییرات منجر به پیامدهای گسترده خواهد شد. فقدان دستگاه‌های کوچک – که خودروسازان، کنسول‌های بازی، دستگاه‌های پزشکی و بسیاری از دستگاه‌های دیگر را به خود جذب کرده است، هسته تراشه‌ها را که به عنوان مغز نرم‌افزار عمل می‌کنند، یعنی رایانه‌ها و تجهیزات دیگر، آگاه کرده است.

دان کلارک از نیویورک تایمز گزارش می دهد که کلید این تغییرات، تغییر درازمدت پویایی بازار از خریداران به فروشندگان است، به ویژه آنهایی که شرکت های تولیدی با استفاده از برق تولید می کنند. بزرگترین ذینفعان شرکت های بزرگی مانند شرکت تولید نیمه هادی تایوان هستند که خدماتی به نام تسهیلات تولید تراشه را به شرکت های دیگر ارائه می دهد.

اما این کمبود همچنین قدرت تولیدکنندگان تراشه های کوچکتر مانند Microchip Technology، NXP Semiconductors، STMicroelectronics، Onsemi و Infineon را که هزاران تراشه تولید و به هزاران مصرف کننده می فروشند، افزایش می دهد. این شرکت ها که طیف وسیعی از محصولات را در کارخانه های قدیمی خود تولید می کنند، اکنون می توانند مشتریان خود را بر اساس مقدار چیپس کمیاب خود انتخاب کنند.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances