جستجوی قرارداد وام خانوادگی با بانکمدیر یک سازمان تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی از انهدام یک شرکت کارت اعتباری خانوادگی در تهران بزرگ خبر داد و گفت: هر 5 نفر از اعضای گروه این افراد شناسایی و عاملان پس از محاکمه دستگیر و به فتا فرستاده شدند. پلیس. “

به گزارش پلیس فتا، سرهنگ داوود معظمی گودرزی، رئیس پلیس فتا تهران بزرگ در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر، در تشریح این خبر گفت: پس از رسیدگی به مشکل، چند صفحه اینستاگرام با بیش از 400 هزار فالوور را دنبال کنید.

پلیس فتا اعلام کرد: پس از بررسی گزارش‌های ارسالی کارشناسان پلیس فتا تهران بزرگ، جست‌وجو و چندین صفحه اینستاگرام با بیش از 400 هزار فالوور کشف شد که فالو با فریب برخی از کاربران فضای مجازی مورد هدف قرار گرفته است. راه اجاره کارت بانکی این است که از آن در یک مکان قمار استفاده کنید و پول زیادی را پس بگیرید.

وی افزود: پلیس سایبری پلیس فتا شهرستان پس از سنجش های اطلاعاتی و تخصصی، موفق به شناسایی تمامی اعضای این گروه که 5 نفر می باشد، شد و پس از محاکمه، پلیس را دستگیر و به پلیس فتا تحویل دادند.

سرهنگ گودرزی با بیان اینکه این افراد کارت بانکی خود را به کازینو اجاره داده اند، کارت بانکی شخص دیگری را نیز اجاره کرده اند، گفت: عاملان این جنایت که همگی مالکان محبوس در خانواده ای متشکل از پنج پدر، یک مادر و سه فرزند هستند، تکذیب می کنند. عمل اشتباه در انتقال به پلیس فتا، اما با مشاهده مدارک جمع آوری شده توسط پلیس، هنگام اعتراف به جرم، دلیل خود را برای این جرم مالی اعلام کردند.

مدیر اجرایی نوشت: بر اساس قوانین و مقررات جاری، مسئولیت کلیه تراکنش‌ها و مبادلات انجام شده توسط وجوه عمومی و کارت‌های نقدی در اولویت است، بارها توسط صندوقدار و عدم درخواست وام برای پلیس قانونی.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ به عموم مردم دستور داد: شماره کارت و حساب بانکی خود را در اختیار دیگران قرار ندهید و فریب تبلیغات و یک شبه ثروتمند شدن افراد ذی نفع را نخورید. گزارش شده توسط سایت پلیس فتا به نشانی www. آی بی cyberpolice.ir.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances