جدیدترین اخبار انتخابات ریاست جمهوری 1400-راهبرد معاصر

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: شورا، از کاندیداتوری آیتالله رئیسی در انتخابات تشکر و در عین حال از عدم حضور محمدباقر قالیباف در راستای حمایت از وحدت در جریان انقلاب قدردانی کرد. براساس شنیدهها، با افزایش فشارها به رستم قاسمی جهت انصراف از کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری، موضوع حمایت او از علی لاریجانی در عرصه انتخابات قوت گرفته است. رستم قاسمی وزیر پیشین نفت برای نام نویسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد وزارت کشور شد. حسین مرعشی عضو ارشد حزب کارگزاران سازندگی، رییس ستاد انتخاباتی اسحاق جهانگیری شد. «الیاس حضرتی» دبیرکل حزب اعتماد ملی به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی «مسعود پزشکیان» تعیین شد. حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی درباره انتشار خبری مبنی بر ریاستش بر ستاد انتخاباتی اسحاق جهانگیری گفت: این خبر را تایید نمی کنم. اسحاق جهانگیری طی حکمی هفت نفر زیر را به عنوان اعضای «شورای راهبری» ستاد انتخاباتیاش انتخاب کرد. محورهای اصلی این پیشنهادها که حاصل هم اندیشی و تعامل با ذینفعان و دست اندرکاران بخش تولید است در پنج حوزه تامین مالی، مالیات، تامین اجتماعی، زیر ساختهای تولید و کسب و کار تدوین شده که در جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت. رئیس ستاد انتخابات کشور تصریح کرد: 89 نفر از ثبتنامکنندگان زیر 40 سال سن داشتند و افرادی که بین 40 تا 75 سال بودند هم 495 نفر بوده و هشت نفر هم بالای 75 سال سن داشتند.

اخبار جدید در مورد رضا ضراب

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمدحسن علمداری درباره نحوه بازپرداخت تسهیلات ساخت طرح نهضت ملی مسکن با اشاره به اینکه بر اساس مصوبه شورای پول و اعتبار و ابلاغ بانک مرکزی بانکها مکلف شدند تا سالانه ۳۶۰ هزار میلیارد تومان را به بخش مسکن اختصاص بدهند گفت: به طور معمول بازپرداخت تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن با لحاظ ۳ سال دوران ساخت و بازپرداخت ۱۷ ساله به این نحو است که برای تسهیلات ۴۵۰ میلیون تومانی بدون سود دوران ساخت ماهانه ۷ میلیون تومان قسط توسط مشارکتکنندگان و دریافتکنندگان واحدها پرداخت میشود. احتمالا نتیجه بررسی صلاحیتها تا دو یا سه روز آینده اعلام میشود. تحلیل تکنیکال دو نماد بورسی اخبار لحظهای و مهم ارزهای دیجیتال بورس امروز | حقیقی ها از این سه سهم فرار کردند! وی تاکید کرد: با بهبود شرایط بورس عرضههای اولیه را دوباره آغاز میکنیم. رئیس سازمان خصوصیسازی، از عرضه اولیه سهام دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در بورس خبر داد.

وی اظهارکرد: بنا به اعلام شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران(هما) دو پرواز در روزهای سه شنبه و پنجشنبه در مسیر تهران- یاسوج و بلعکس با ناوگان ایرباس A۳۱۹ خود انجام خواهد شد. به گزارش خبرنگار مهر، حسین کلانتری پیش از ظهر پنجشنبه در دیدار با امیر سرتیپ زنگنه ریاست سازمان هواپیمایی کشور، افزود: با همکاری شرکت هواپیمایی ایران ایر (هما) پروازهای فرودگاه یاسوج از هفته آینده افزایش مییابد. احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت :مردم توجه کنند که شعار عدالت از دهان چه کسی بیرون می آید./ مردم بی اعتمادی شان را بروز می دهند./ دستگاههای مسئول مبارزه با فساد خودشان هم آلوده شده اند./ هنوز یاس اجتماعی هم گیر نشده است./ نامزدهای انتخابات پردهدری نکنند./ با این دستهبندی قبیلهای در انتخابات کاری از پیش نمی رود. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمدابراهیم نعیمی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قم با اشاره به سیزدهمین سفر استانی رئیس جمهور به استان قم گفت: میز ارتباطات مردمی این نهاد، پیش از سفر دو روزه آیت الله رئیسی به استان قم در مجتمع فرهنگی تربیتی ولایت تشکیل و مستقر شد.

اخبار جدید جنرال دوستم

مهدی فضائلی معاون دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب با انتشار سخنی از مقام معظم رهبری در توئیتی نسبت به کدورت انتخاباتی توصیهای را پیشنهاد اخبار جدید پابجی موبایل داد. وکیل محمود احمدینژاد گفت از عبدالرضا داوری به اتهام نشر اکاذیب و دروغ تزریق واکسن فایزر شکایت کرده است. ابوالفضل مرتضیان در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: در ۹ ماهه امسال ۹۸۰ استعلام ادارات مانند آب، برق، گاز، ثبت و غیره پاسخ داده شد، همچنین سه هزار و ۸۰۰ بازدید و کارشناسی میدانی از ملکهای سطح شهر برای بررسی وضعیت ساختمان، ابعاد زمین و عرض کوچه انجام شده است. سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به سؤالی درباره تأثیر اظهارنظر کاندیداهای انتخابات در بررسی صلاحیتشان گفت: مطالب، انتقادات و اعتراضات با زبان رسا بیان می شود. او اکنون منتظر پاسخ حسن روحانی به این اخبار جدید رضا ضراب درخواست است. البته این معلولیت برای او معنا ندارد و سرشار از انگیزه است. داوود نعمتی (بازنشستهی تامین اجتماعی) که در روزهای پایانی هفته گذشته به یکی از شعب بانک رفاه در مرکز تهران مراجعه کرده، روایت دست اولی از این ماجرا دارد؛ او به ایلنا میگوید: اواخر هفته به همان شعبهای که حقوقم را از آن میگیرم، مراجعه کردم؛ گفتند برای وام ۵۰ میلیون تومانی بدون ضامن، بایستی ۲۵ میلیون تومان را شش ماه وثیقه بگذارید.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم