جدیدترین اخبار انتخابات ریاست جمهوری 1400-راهبرد معاصر

این مهم باید تا جایی که به صورت چرخه تبادلات فرهنگی موزه درآید، ادامه پیدا کند. رستم قاسمی در جلسه شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان لرستان با اشاره به اینکه توسعه حمل ونقل یکی از مأموریتهای مهم وزارت راه و شهرسازی است، گفت: در این سفر ۱,۴۰۰ میلیارد تومان برای توسعه راههای استان به غیر از راه آهن اعتبار پیشبینی شده است که با استفاده از آن میتوان پیش از پایان سال بخشی از پروژهها را متحول کرد. شنبه 4 اردیبهشت : وزیر علوم با تاکید بر اینکه داوطلبان آزمون های کارشناسی ارشد و کنکور سراسری نباید تحت تاثیر جو غیرواقعی تعویق این آزمون ها که طی روزهای اخیر از سوی برخی سایت ها و در فضای مجازی مطرح شده، قرار گیرند، گفت: ما برنامه برگزاری این آزمون ها را بر اساس زمان بندی اعلام شده اجرایی خواهیم کرد مگر اینکه دستوری مبنی بر توقف برگزاری آزمون های ملی از سوی ستاد مقابله با کرونا صادر شود. چهارشنبه 1 اردیبهشت :محمدمهدی زاهدی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در واکنش به درخواست عده ای جهت تعویق برگزاری کنکور با توجه به ورود به پیک چهارم کرونا اظهار کرد: ما از شرایط دو ماه آینده خبر نداریم که اوضاع کرونا چه می شود و موج چهارم چه طور عمل می کند؟

اخبار جدید چین در مورد زامبی

جهادگران دانشگاه علوم پزشکی گناباد با برگزاری اردوی جهادی پزشکی در منطقه محروم محمدآباد این شهرستان به مردم خدمات دندانپزشکی ارائه دادند. در این اردوی جهادی ۱۰ نفر از دانشجویان دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی گناباد حضور داشتند و به ۲۵ نفر از اهالی این روستا خدمات دندانپزشکی رایگان ارائه دادند. رییس سازمان خصوصیسازی به عرضه اولیه سهام استقلال و پرسپولیس در بورس اشاره کرد و گفت: در تلاش هستیم تا برای انجام عرضه اولیه، صورتهای مالی دو باشگاه در اختیار مسوولان قرار گیرد؛ اکنون صورت مالی باشگاه استقلال ارائه شده است و فقط در انتظار اقدامات مربوط به باشگاه پرسپولیس هستیم. فرماندار گناباد گفت: تمامی ظرفیت دستگاه های اجرایی و نهادها باید برای گرامیداشت ایام الله دهه فجر و برپایی برنامه های آن جهت دهی شوند. وی همچنین با اشاره به جابه جایی مدیران در دولت جدید، گفت: انتخاب و انتصاب مدیران دستگاههای اجرایی بر مبنای جوانگرایی، روحیه انقلابی گری و جهادی باید با سرعت بیشتری انجام شود. عضو شورای شهر تهران گفت: بر اساس اعلام پلیس راهور، حدود ۴.۲ میلیون خودرو و حدود ۴ میلیون دستگاه موتورسیکلت در سطح شهر که بیش از ۸۰ درصد آنها، کاربراتوری و فرسوده هستند. قائم مقام دبیر شورای نگهبان گفت: حدود ۱۰ پرونده را ۲ بار بررسی و ۲ بار رای گیری کردیم و یک پرونده را سه بار رای گیری کردیم.

وی ادامه داد: طرح تله رسوب گیر برای تثبیت شنهای روان، کنترل سیل و رسوب و نفوذ باران به لایههای زیرین خاک، جلوگیری از فرسایش بادی و کاهش اثر طوفان های شن برای حفاظت از محورهای ارتباطی و مناطق روستایی نزدیک مناطق بیابانی گناباد از سال گذشته تاکنون در حدود ۶۰ هکتار اجرا شده است. این اردوی جهادی به همت بسیج دانشجویی و با همکاری دفتر نهاد رهبری در این دانشگاه برگزار شده است. وی برخورداری از روحیه جهادی در مسوولان را لازمه موفقیت در خدمت به مردم دانست و گفت: هر جا ار تفکر جهادی و بسیجی فاصله گرفتیم از وظایف خود در خدمت واقعی به مردم دور شدیم و هر جا این روحیه در اولویت کار ما قرار داشت به موفقیت دست یافتیم. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، محمد صفایی نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: فرودگاه گناباد یکی از پروژههای اصلی زیرساختی در منطقه به شمار میرود که اجرای آن از مدتها قبل آغاز شده و با پیگیریهای جدی و تأمین اعتبارات لازم در تلاش هستیم این پروژه بعد از ۲۹ سال انتظار بهمن و همزمان با ایام پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح شود. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، کلیات طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاستجمهوری در دستور کار جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس قرار گرفت و پس از ارائه گزارش کمیسیون امور داخلی و شوراها و اظهارات نمایندگان مخالف و موافق و همچنین نماینده دولت، طرح به رای مجلس گذاشته شد.

گروه استانها- نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از۲۹سال فرودگاه شهدای گناباد همزمان با دهه فجر به بهره برداری میرسد. فرماندار گناباد گفت: بعد از ۲۲ بهمن که بستر پیروزی اتقلاب اسلامی را فراهم کرد، حماسه ۹ دی در تثبیت این انقلاب نقشی اساسی داشت. این مدرسه از یادگارهای معماری اسلامی در عصر صفویه است که ارج و مقام علم و دانش در آن روزگاران را نشان میدهد. رولینگ ساخته شده است. وی گفت: اگر بدحجابی ارزشمند و حجاب، که به معنی مصونیت از آسیب هاست، ضدارزش قلمداد شود، این خلاف نظر اسلام است و عقل و منطق هم با تبرج مخالف است. سبزوار – امام جمعه موقت سبزوار گفت: هدف دشمن از جنگ نرم وسیع، کمرنگ کردن اعتقادات جوانان به اسلام و آرمانهای انقلاب اسلامی است لذا در این حوزه باید مقابله جدی داشته و تولید محتوای مناسب انجام شود. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بر اساس اطلاع سازمان هدفمندسازی یارانه ها یارانه نقدی ۴۵۵۰۰ هر نفر به همراه افزایش حداقل مستمری مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی ساعت ۲۴ روز ۲۰ بهمن ماه واریز و قابل برداشت خواهد بود. به گزارش خبرنگار استانهای خبرگزاری دانشجو، جهادگران دانشگاه علوم پزشکی گناباد اردوی جهادی پزشکی در منطقه محروم محمدآباد این شهرستان برگزار کردند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد اخبار جدید خوزستان (خواندن گزارش کامل) (sitici.ir) لطفا به بازدید از وب سایت ما.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم