ثبت نام کننده باید خدماتی را برای گزارش تغییرات در شرایط شخصی ارائه دهد


بر اساس تصمیم کارگروه قابلیت همکاری دولت الکترونیک، سازمان ثبت احوال باید برنامه ای را در مرکز ملی تبادل اطلاعات برای اطلاع رسانی به ارائه دهندگان خدمات از تغییر هویت افراد ایجاد کند. این سیاست برای جلوگیری از فساد و تقلب انجام شد.

بیست و ششمین جلسه کارگروه دولت الکترونیک با حضور دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات و نمایندگان خدمات دولت الکترونیک کشور در وزارت ارتباطات برگزار شد. بر اساس تصمیم این جلسه، سازمان ثبت احوال کشور به منظور پیشگیری از فساد و پیشگیری از وقوع جرائم در بافت شخصی جمعیت اتباع ایرانی، خدماتی را به ارائه دهندگان خدمات ارائه می کند.

از این رو سازمان ثبت احوال در تلاش است تا برنامه ای از مرکز ملی تبادل اطلاعات برای اطلاع رسانی به ارائه دهندگان خدمات در خصوص تحول شخصی افراد ایجاد کند. این دستگاه‌ها موظفند بدون اطلاع از تغییر داده‌ها یا اطلاعات شخصی، همان روز با ثبت فایل تغییر در پایگاه عددی ایران، تغییرات شخصی را اعلام کنند.

ارائه دهندگان دولت الکترونیک نیز باید ارائه خدمات به افرادی را که اطلاعات شخصی یا سبک زندگی آنها تغییر کرده است، متوقف کنند. در نتیجه، توسعه خدمات از این ابزارها با رویه‌های آژانس امنیت ملی در مرکز ملی تبادل اطلاعات مجدداً اجرا و تأیید شده است.

بر اساس این خط مشی، ارائه دهندگان نیز ملزم هستند به محض اطلاع از تغییر شخصاً (قانون ملی) به منظور حل و فصل و برقراری خدمات، حقایق را مجدداً بررسی و تأیید کنند. همچنین مقرر شده است که خدمات اعلام خط مشی ملی و تاریخ تغییر اطلاعات ویژه به صورت روزانه اعلام می شود و دستگاه های دولتی برای ارائه اطلاعات به آنها این اطلاعات را مجدد استعلام و تایید خواهند کرد.

در این جلسه همچنین مقرر شد امکان دسترسی به برخی از خدمات موجود در مرکز ملی تبادل اطلاعات سازمان بیمه سلامت ایران و وزارت نیرو، کمیته امداد امام خمینی (ره) و جمعیت هلال احمر فراهم شود.

همچنین مقرر شد به منظور ایجاد پنجره و پرونده مشترک سازمان بورس و اوراق بهادار، لیست در پنجره و به اشتراک گذاری فایل توسط تامین اجتماعی ارائه شود. همکاری با امور مالیاتی

در این جلسه اصول حاکم بر ساختار خدمات دولت الکترونیک به منظور ارائه خدمات دولت الکترونیک کارآمد و سریع برای عملکرد دستگاه های مدیریتی و ذینفعان منوط به تصویب می باشد.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances