تیغ برفی 106 میلیون تومان؛ نگاهی به هزینه های نگهداری بوگاتی شیرون پور اسپرت بیندازید


بوگاتی به تازگی تجارت جدیدی را برای راحتی مشتریان خود آغاز کرده است. با سفارش این خدمات ، 10 مربی حرفه ای آماده همکاری با مشتریان در هر نقطه از جهان در هر زمان و هر روز از هفته هستند. اما نکته این است که این سرویس گران است و شرکت در آن بسیار گران است.

یکی از علاقه مندان بوگاتی با مراجعه به نمایندگی دفتر این برند مهم در سنگاپور از خدمات تخصصی این شرکت اطلاعات دریافت می کند. اطلاعاتی که این شخص دریافت کرده مربوط به مدل 3 میلیون دلاری شیرون پور اسپرت است ، اما هزینه مربوط به مدل های دیگر نباید تفاوت زیادی با این تصویر داشته باشد. قبل از وارد کردن جزئیات ، باید بگوییم که همه اعداد از دلار سنگاپور به رینگیت مالزی و سپس به دلار آمریکا مبادله می شود.

در سرویس ویژه بوگاتی ، اولین بازدید پس از 16000 کیلومتر کارکرد یا 14 ماه انجام می شود ، که در آن کارشناسان بوگاتی روغن موتور ، فیلتر روغن و تخلیه روغن را تغییر می دهند. این کار تقریباً 25000 دلار برای کاربر هزینه خواهد داشت! بد نیست بدانید که سوخت مورد استفاده در بوگاتی شیرون پور اسپورت ساخت شرکت Castrol بوده و از نوع 10W-60 است.

علاوه بر سوخت گیری ، سرامیک کربنی ، چاپگرهای سه بعدی و مواد تیتانیوم نیز با اولین سرویس با قیمت 59000 دلار مبادله شده است! در صورت تعویض لنت ترمز ، بندها و لنت های شستشو ، 59000 دلار دیگر به این تصویر اضافه می شود! تعویض لاستیک چیز دیگری است که باید در 16000 یا 14 ماه انجام شود. قیمت این محصول هنوز 50،000 دلار است!

بوگاتی می گوید لاستیک های شیرون پور اسپورت باید هر 16 تا 18 ماه یکبار تعویض شوند. فرانسه در این زمینه کمی منصف است و به مشتریان دو گزینه می دهد! گزینه اول شامل لاستیک های پیرلی Winter Sottozero سری 3 ، Michelin Pilot Sport PAX و Michelin Pilot Sport Cup 2 XL است که قیمت خرید آنها 8000 دلار است. اما گزینه دوم لاستیک های سری Michelin Pilot Sport Cup 2R است که برای Soccer طراحی شده اند. خرید چهار عدد از این لاستیک ها به طرز باورنکردنی 42000 دلار هزینه دارد!

سرویس دوم باید پس از 42 ماه تکمیل شود. در این سرویس ، چهار توربوشارژر ساخته شده توسط گرت و خودرو به ترتیب با هزینه 26 و 44 هزار دلار جایگزین مدلهای جدید می شود. در همین حال ، موتور این سرویس نیاز به ارتقا دارد تا از قدرت 1479 اسب بخار اطمینان حاصل شود! این دقیقا از قیمت 28،576 دلار عبور می کند!

اما جدا از امکانات رفاهی ، ارزش تجهیزات ورزشی بوگاتی شیرونپور نیز فوق العاده است! به عنوان مثال ، اگر شخصی می خواهد آینه را عوض کند ، باید 60 هزار دلار از حساب بانکی خود برداشت کند! یا برف روبی ها فقط روی ابرخودرو 3.797 دلار قیمت دارند! اگر رنگ نیاز به بازسازی داشته باشد ، بوگاتی برچسب قیمت 55000 دلار را برای مشتریان ثروتمند خود قرار می دهد!

برای جلوگیری از این هزینه ، ملشیمیس تصریح کرد که بدنه شیرون پور اسپرت را نباید با آب شستشو داد ، بلکه مالک باید این کار را با تجهیزات ویژه و با دست انجام دهد.

یک محاسبه ساده نشان می دهد که در 48 ماه یا چهار سال ، حداقل سه برابر روغن موتور ، دو برابر مجموعه چرخ و چرخ ، یک بار ترمزگیری ، یکبار اصلاح موتور ، یک بار توربوشارژر و کولر و یک بار مخزن نیاز به جایگزین شود این بدان معناست که یک مالک بوگاتی شیرونپور اسپرت باید تا 477،000 دلار بیش از چهار سال هزینه کند! البته این تصویر شامل مالیات ، حقوق و حمل و نقل نمی شود!

طبق داده های جمع آوری شده توسط مشاغل بوگاتی در سنگاپور ، اگر شخصی بوگاتی شیرونپور اسپرت را فقط برای سرمایه گذاری خریداری کند ، پرداخت آن هر 14 ماه اندکی به 105000 دلار تغییر می کند! علاوه بر این ، نویسنده این سند می گوید که آژانس ادعا می کند تا 30 درصد تخفیف برای محصولات با کیفیت ارائه می دهد!

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances