تنها 38 درصد از کاربران از انتشار ویندوز 11 – Zomit مطلع هستند


در 5 اکتبر ، مایکروسافت نسخه جدیدی از سیستم عامل دسکتاپ خود ، ویندوز 11 را اعلام می کند. ویژگی های مفیدی به ویندوز 11 اضافه شده است و ردموندی ها قصد دارند نسل جدیدی از بارهای عمومی را علاوه بر معرفی محصولات جدید سرفیس منتشر کنند.

به گزارش Gizchina ، Saving.com نظرسنجی را چند روز پیش انجام داد که طبق نتایج ، از 1042 پاسخ دهنده ، تنها 38٪ از نسخه جدید ویندوز مطلع بودند.

جملات دیگر:

جالب است بدانید که برخلاف تصور رایج ، جوانان اطلاعات کمتری نسبت به افراد مسن دارند. طبق نتایج این نظرسنجی ، 56 درصد از افرادی که از انتشار نسخه جدید ویندوز مطلع بودند ، بالای 55 سال سن داشتند. تنها 28 درصد از کودکان بین 18 تا 24 سال از انتشار ویندوز 11 مطلع هستند.

دو سوم این محققان نمی دانند که آیا سیستم آنها پیش نیاز اجرای ویندوز 11 را دارد یا خیر ، علاوه بر این ، 45 درصد از شرکت کنندگان از این که قصد دارند به ویندوز جدید ارتقاء دهند ، بی اطلاع بودند. از 55 درصد باقی مانده ، 41 درصد گفته اند که به ویندوز 11 ارتقا می دهند و 14 درصد نیز گفته اند که به ویندوز جدید ارتقا نمی دهند.

مهمترین ویژگی ویندوز 11 برای افرادی که تصمیم به ارتقاء کامپیوتر خود دارند پشتیبانی از اجرای برنامه های Android است. علاوه بر این ، 14 these از این کاربران دلیل بروزرسانی ویندوز جدید را ظاهر جدید این سیستم عامل می دانند و 13 them از آنها توانایی پیش بینی ارز در ویندوز 11 را دلیل اصلی ارتقا می دانند. به این سیستم عامل ناگفته نماند که برای 11 of از شرکت کنندگان ، دلیل بروزرسانی ویندوز جدید دیگر این عملکردها است.

پس از ماه ها آزمایش ، مایکروسافت اخیراً نسخه نهایی ویندوز 11 22000.194 را برای کاربران داخلی اعلام کرد. پس از اعلام اولین نسخه عمومی و پایدار این ویژگی در 4 اکتبر ، می توانید آن را بارگیری کنید. البته ، در حال حاضر امکان بارگیری ویندوز 11 وجود دارد. اما برای این کار باید چند قدم دیگر بردارید.

برای بارگیری و نصب ویندوز 11 ، ابتدا باید بررسی کنید که آیا سیستم شما الزامات مایکروسافت را برآورده می کند یا خیر. برای این کار می توانید از ابزار PC Health Check مایکروسافت استفاده کنید ، ویژگی جدیدی که چند روز پیش منتشر شد. اگر سیستم شما پیش نیازها را دارد ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که در Microsoft Insider ثبت نام کنید. پس از اتمام این مراحل ، می توانید ویندوز 11 را بارگیری کرده و روی سیستم خود نصب کنید.

نظر کاربران Zomit در مورد Microsoft Windows 11 چیست؟ آیا سیستم شما پیش نیازهایی برای راه اندازی این سیستم عامل دارد؟

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances