تلفن های گوگل پیکسل فیلم های اضطراری را ضبط و ضبط می کنند


یکی از ویژگی هایی که گوگل به ویژه در گوشی های سری Pixel خود ارائه می دهد ، برنامه حفظ حریم خصوصی است. اکنون گوگل این برنامه را با قابلیت ضبط و ارسال ویدئوهای اضطراری به روز کرده است و علاوه بر این ، کاربران تحت تأثیر آن با ویژگی هایی که دستگاه شما ایجاد می کند ، به روز شده اند.

اورژانس SOS اکنون علاوه بر نمایش اطلاعات پزشکی و هشدارها روی صفحه ، به ویژگی دیگری به نام “Emergency SOS” مجهز شده است. هنگامی که این ویژگی روشن است ، پنج بار فشار دادن دکمه پاور (یا بیشتر) صدای بلند ایجاد می کند و تلفن به طور خودکار 911 را شماره گیری می کند.

نسخه جدید برنامه ، از جمله 2021.08.27.398269048 ، اکنون “معیارهای اضطراری” بیشتری را برای کاربران تلفن Pixel در دسترس قرار می دهد ، از جمله “به اشتراک گذاری اطلاعات و همچنین فرم تماس اضطراری” و “ضبط فیلم اضطراری”.

دومین ویژه به کاربران امکان می دهد فیلم هایی با حداکثر مدت 45 دقیقه ضبط کنند. روند ضبط ویدئو تا زمانی که کاربر آن را متوقف نکند ادامه می یابد و شما همچنان می توانید هنگام ضبط از تلفن خود استفاده کنید. در همین حال ، اگر تلفن شما هنوز به اینترنت متصل است ، یک نسخه از ویدیوی ضبط شده در حساب Google شما و برنامه Personal Security ذخیره می شود.

همچنین یک ویژگی “شروع به اشتراک گذاری” وجود دارد که به شما امکان می دهد موارد ضبط شده را به تماس اضطراری خود ارسال کنید. برای تماشای فیلم ضبط شده خود ، به بخش SOS اضطراری در بخش “منو” و سپس به بخش “ایمنی و اضطراری” بروید. در این بخش ، به ضبط کننده ویدئویی اضطراری بروید و گزینه Your video را انتخاب کنید.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances