تفاوت هایفو و آر اف فرکشنال چه می باشد؟ گلدن رویال

آر اف بهتر است یا هایفو

توجه داشته باشید کمتر از ۲۰% بیماران بویژه در کهنسالی و افراد شدیدا چاق به این روش درمانی پاسخ نمی دهند. تیپ پلاستی در تهران  ، هایفوتراپی در زعفرانیه  ، آر اف ، بوکال فت ، لیفت با نخ ، تزریق ژل و بوتاکس و…. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کلینیک زیبایی لیان تماس بگیرید. قبل از اینکه سراغ این برویم که روش هایفوتراپی بهتر است یا آر اف، بهتر است به تفاوت و شباهت ها و عملکرد این دو روش بپردازیم . چه بخواهیم و چه نخواهیم، امروزه مقوله جوانسازی پوست از اهمیت خاص و ویژه ای برخوردار است.

این روش می‌تواند نتایج طولانی‌مدتی داشته باشد، اما برخی از افراد ممکن است از درمان تکمیلی بهره ببرند. با این حال، اکثر مشتریان ما نتایج موثری را تنها از یک درمان می بینند. استفاده از انرژی اولتراسوند در عمل های زیبایی یک عمل نسبتا جدید است. بنابراین از نظر جوانسازی زیبایی صورت، آر اف بسیار طولانی تر بوده است. برخی از افراد درمان با هایفو را به صورت احساسی مانند پالس های الکتریکی کوچک یا احساس گزگز توصیف می کنند. با اینکه هایفو، بدون درد نیست اما کاملا قابل تحمل است و ممکن است در نواحی مختلف صورت یا بدن شما احساس متفاوتی داشته باشد.

نمایشگر فراصوت روی صفحه اطلاعات را نشان می‌دهد و باعث می‌شود که تنظیمات درستی را برای دستگاه اعمال کند و انرژی فراصوت به قسمت مورد نظر انتقال داده می‌شود که ممکن است بین 30 تا 90 دقیقه طول بکشد. ۴- ممکن است بعد از انجام آر اف عوارضی مانند تورم و قرمزی در ناحیه درمان ایجاد شود، که این موارد به صورت موقت بوده و حداکثر تا سه روز بعد از بین می رود، اما برای کاهش التهاب می توانید از پماد زینک هر هشت ساعت یک بار استفاده کنید. سم بوتولونیوم بوتاکس باعث فلج شدن عضلات می‌شود، اما هایفوتراپی باعث تحریک عضلات و پر شدن نواحی مورد نظر می شود، بنابراین افرادی که بوتاکس انجام داده اند، به مدت چند ماه بعد باید از هایفوتراپی استفاده کنند. بعد از هایفوتراپی پوست حساس می‌باشد، بنابراین شستشوی آن با آب گرم، باعث افزایش خشکی آن و از بین رفتن چربی های طبیعی می شود، برای دوش گرفتن از آب ولرم استفاده کنید، زیرا باعث افزایش سرعت بهبودی و همچنین جلوگیری از ایجاد آسیب های پوستی می شود.

فرکانس مورد نیاز برای پوست صورت ۰٫۵ تا ۱ مگاهرتز است که عمق نفوذ کمی دارد. آر اف دو قطبی(بای پولار) دارای دو قطب مثبت دستگاه هایفو چیست و منفی بر روی یک پروب  است. در سال 81 با رتبۀ 17 کشوری در امتحان تخصص رشتۀ پوست و زیبایی دانشگاه اصفهان پذیرفته شدم.

مراقبت پیش از آر اف فرکشنال

پس از درمان با روش آر اف فراکشنال امکان استفاده از لوازم آرایشی نیز وجود دارد. شرایط پوست فرد در تعیین تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان موثر است. بسته به ویژگی های پوستی افراد ممکن است تعداد جلسات کمتر یا بیشتری برای رسیدن به نتیجه مطلوب نیاز باشد. در جلسه مشاوره و معاینه نیز، پزشک تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان را مشخص می کند.

در نتیجه انواع دستگاه‌های هایفو همگی از امواج اولتراسوند و یک تکنولوژی استفاده می کنند. و نمی‌توان تفاوت دستگاه هایفو اولترا و دابلو را بسیار زیاد و غیر قابل مقایسه دانست. اگر شروع به پرس و جو کنید تبلیغات انواع مختلف دستگاه هایفو با نام اولتراپی را خواهید دید که همگی کپی چینی دستگاه اصلی هستند. در نظر داشته باشید با توجه به قیمت بسیار بالای دستگاه اولتراپی و همینطور مواد مصرفی آن و تحریم‌های کشورمان منطقی است که هر جلسه درمان بیش از 12 میلیون تومان هزینه داشته باشد.

هایفو تراپی صورت چیست؟

همچنین جهت بررسی قیمت مربوط به هر یک از دستگاه های یاد شده، می توانید از طریق وبسایت شرکت پرمون مد اقدام نمایید و یکی از ایده آل ترین و بهترین دستگاه های جوانسازی را، در سبد خرید خود قرار دهید. استفاده از انرژی فراصوت در فرایند های زیبایی تکنیکی نسبتا جدید است. به همین دلیل، آر اف مدت زمان بسیار بیشتری در زمینه جوانسازی صورت به کار گرفته شده است. پس از روز اول پوست شما زبر خواهد بود و شما دستورالعمل هایی را برای چگونگی حفظ بهبود حداکثری آن خواهید آموخت. معمولا در روز اول، دوم یا سوم بعد از انجام مراحل شما را در مطب می بینیم تا به شما اطمینان دهیم که درمان با توجه به برنامه انجام می شود. در روز هفتم، معمولا می توانید آرایش کرده و یا در انظار عموم حاضر شوید، اما پوست شما هنوز صورتی بوده و در بیشتر  1-3 ماه بعدی، حساس خواهد بود.

هایفوتراپی یک روش کم تهاجمی، موثر و سریع است که در حوزه پزشکی کاربردهای بسیار زیادی دارد. علاوه بر جوانسازی پوست در درمان تومورهای سرطانی نیز از آن استفاده می شود. این روش برای تمامی افرادی که دارای شل شدگی و افتادگی پوست هستند، موثر است.

فیلم خدمات زیبایی کلینیک

و تعداد شات مناسب،‌ کیفیت کارتریج دستگاه نیز میتواند در نتیجه نهایی تاثیر گذار باشد. با وجود دستگاه‌های بسیار بی‌کیفیت هایفو در بازار ایران می‌توانیم این دستگاه ایرانی را نیز، در لیست بهترین برند دستگاه هایفوتراپی قرار دهیم. اگر میخواهید برند کره‌ای را برای انجام هایفو انتخاب کنید دستگاه هایفو دابلو و دستگاه اولترافورمر هر دو گزینه خوبی هستند.

  • 3- در افرادی که صورت لاغر و در عین حال افتاده ای دارند آر اف گزینه مناسب تری است.
  • دستگاه یاد شده می تواند طی سه الی چهار جلسه با فواصل یک ماهه، اثر مطلوب خود را به نمایش بگذارد.
  • تعداد جلسات توصیه شده به دستگاه و همچنین واکنش پوست متقاضی بستگی دارد، بنابراین اگر محدودیت زمانی دارید، هایفوتراپی ممکن است گزینه درمانی بهتری باشد.
  • در هایفوتراپی با تابش امواج صوتی این سلول‌ ها تحریک می‌شوند و ملانین بیشتری را تولید می‌نمایند.

هایفو (HIFU) (اولتراسوند مادون قرمز با شدت بالا) و آر اف (RF) (فرکانس رادیویی) درمان‌های غیر جراحی و غیرتهاجمی سفت‌کننده پوست هستند که پوست را گرم می‌کنند تا واکنش بازسازی کلاژن را در لایه‌های عمیق آن القا کنند. اگرچه آنها هم پوست را سفت می کنند و هم ظاهر چین و چروک را کاهش می دهند، اما از فناوری های مختلفی برای این کار استفاده می کنند. دستگاه‌های RF از انرژی فرکانس رادیویی برای گرم کردن بافت عمیق پوست استفاده کرده و در نتیجه بازسازی کلاژن را تحریک می کنند و تولید کلاژن را در پوست افزایش می دهند؛ این به معنای پوست سفت تر و کشیده تر است. این دستگاه ها می توانند بررسی کنند که بافتهای عمیق پوست در ناحیه هدف به دمای مطلوب برای حداکثر تولید کلاژن برسند بدون اینکه لایه سطحی پوست بیش از حد گرم شود؛ با این حال انرژی RF به لایه SMAS نمی رسد. از این روش بیشتر به منظور درمان اسکار، جای جوش، ضایعات پوستی و… استفاده می‌شود.

لازم به ذکر است دوام هایفو و دوام آر اف فرکشنال تقریباً یکسان بوده، با این تفاوت که در آر اف فرکشنال تعداد جلسات لازم جهت نتایج مطلوب 3 جلسه می باشد. در افرادی که افتادگی پوست قابل توجهی دارند و صورت استخوانی و لاغری ندارند از درمان ترکیبی هایفو و آر اف به منظور لیفت بیشتر استفاده می شود. در این روش ابتدا هایفو انجام شده ، سپس در چند جلسه آر اف بعنوان مکمل به درمان اضافه می شود. در حالی که هایفو در یک جلسه انجام می شود امکان دارد آر اف به چندین جلسه درمانی نیاز داشته باشد. تعداد دقیق جلسات درمانی برای هر کدام از این روشها به نوع دستگاه استفاده شده و شرایط پوست فرد بستگی دارد. منظور از شرایط پوست مواردی از قبیل حالت ارتجاعی فعلی، صفات وراثتی، سبک زندگی و… هستند.

آر اف بهتر است یا هایفو

۳- به مدت یک هفته بعد از انجام آر اف، از رفتن به سونا و استخر خودداری شود. ۵- زمانی که به کلینیک مراجعه می‌کنید، هیچگونه آرایشی بر سطح پوست شما نباشد و کاملاً پاکسازی شود. ۱- بهتر است به مدت دو هفته قبل از انجام آر اف از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید و انجام سولاریوم خودداری شود. ۶- از کمپرس سرد برای کاهش التهابات استفاده نکنید، زیرا باعث تأثیر منفی بر نتایج هایفوتراپی می شود. حتما توجه کنید که امواج پرقدرت هایفو تاثیر بوتاکس را از بین می برند و نباید تا دو هفته بعد از بوتاکس هایفوتراپی انجام شود. کلینیک زیبایی لیان ، واقع در زعفرانیه تهران ، از جمله مراکزی است که کلیه خدمات پوست و زیبایی را با بکارگیری متخصصین مجرب و درصد بالای رضایت مراجعین ، ارائه می دهد .

کونتراج یک برند اسپانیایی است که از سیستم تک قطبی و دو قطبی به صورت همزمان استفاده می کند. استفاده همزمان از تک قطبی و دوقطبی به این معنی است که کونتراج قابلیت درمان های سطحی و عمقی پوست را به صورت همزمان دارا می باشد. این برند جهت جوانسازی، لیفت و رفع سلولیت و چربی موضعی در نواحی صورت و بدن انجام می شود. آر اف تک قطبی امواج رادیو (آر اف) را به لایه های عمقی تر پوست می فرستد، و از آن بیشتر جهت چربی سوزی استفاده می شود. امواج آر اف تک قطبی از همه لایه های پوست (اپی درم، درم، هیپودرم، و چربی) عبور می کند. پزشک قبل از هر چیزی قسمت مورد نظر را کاملاً پاکسازی می‌کند و سپس دستگاه هایفو روی پوست شما قرار داده می‌شود.

گاهی بعضی از افراد بعد از انجام آر اف پوست آنها دچار قرمزی می شود که این عارضه به صورت موقت می باشد و بعد از یک روز کاملا از بین می رود. استفاده از RF باعث کنترل فعالیت غدد تعرق می‌شود، بنابراین تاثیر بسزایی در کاهش تعرق در ناحیه زیر بغل و دست ها دارد. استفاده از این شیوه درمانی برای بیماران دیابتی، باعث کبودی پوست می شود.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channel